Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 28.07.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdi07

0
Üye
27 Tem 2017
77
0
6
slm bendede bu son yazılımdan sonra tv8 ile tv 8.5 sinyal yok diyor .biraz üzerinde bekleyince sinyal geliyor . çanagın ayarı filan iyi kanalların sinyal kalitesi yüksek .başka arkadaşlardada bu sorun varmı acaba olan varmı hiç sizdede

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar hocam soruma yanıt alamadım .Küsmüyüz yoksa.

Haydar hocam bu yazılımda bazı kanal arama ve geçişlerde cihaz kendiliğinden reset atıyor bu sadece benim cihazdamı genelde varmı.

Sn.hasan55 öncelikle size niçin küs olayımki mesajınız ne yazikki gözümden kaçmış olmalı bu sıralar nispeten işler yoğun gibi arada sırada olur böyle şeyler.Öncelikle belirtmek isterimki elimde yazılımı verilen bu seriden yok diğer seri CX kasalı olandan var.Ve o seriye ne yazikki 1508 yazılımı verilmedi o yüzden bu yazdığınızı ne yazikki test etme durumum maalesef yok.! Fakat şöyle bir durum söz konusudur DOKTOR üstatla Pazartesi günü yazışmıştım bu yazılımda görülen bir kaç BUG dan bahsettim.Kendisinin bana dediği aynen şudur.Sonradan yazılımla cihaza gelen ekler ilerleyen zaman diliminde ne yazikki bazı sorunlar çıkartmaya başlamış.Bunun çözümü için ise cihaza 4.cü seçenek ile KOMPLE reset atılması gerekiyormuş,yani olay büyük ihtimalle bundan kaynaklı olabilir.O yüzden size nacizane tavsiyem yazdıklarımı uygulayıp cihazı SIFIRDAN kurmaktır...

Son düzenleme:

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
haydar ustam lütfen doktor beye özellikle voodları oynatırken bağlanamadı hatası verdiğini iletebilirmisiniz sizlerin iletmesi aranızdaki hukuktan dolayı etkili olabilir 8 ay oldu alalı hata aynı ip tv vodlarında yapıyor amigo black plus bu hatayı yapmıyor. hayırlı geceler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar ustam lütfen doktor beye özellikle voodları oynatırken bağlanamadı hatası verdiğini iletebilirmisiniz sizlerin iletmesi aranızdaki hukuktan dolayı etkili olabilir 8 ay oldu alalı hata aynı ip tv vodlarında yapıyor amigo black plus bu hatayı yapmıyor. hayırlı geceler

Vodlar derken.? Cihazın kendi FİLM kategorilerimi yoksa sizin IP serverlerinizdekilermi.? Konunun anlaşılması için tam anlamı ile bilgi verinki önce biz kontrol edelim ona göre bakalım duruma.!

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
serverdekiler ustam gerek burdaki paylaşımlar gerek başka yerden bulduğum m3u daki vodları 4 ay süreyle amigo black plustan çok rahat kesilmeden izledim bir ihtiyaçtan bu Next 2000 HD Minix Internet Machina yı aldım bu cihazın çok güzel özellikleri var ancak eksik yönlerinide sizler sayesinde çözmeyi umuyorum.saygılarımı sunuyorum siz değerli ustalarıma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...