Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina DVB to Mobil Özelliğinin Kullanılması

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
merhaba haydar ustam benim 17 nolu mesajdaki sorunuma bir çözüm varmı acaba şimdiden teşekkür ederim.

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
ben kodu okutup ac3 playeri yükledim sonra diğer kodu okutup linke tıklayınca bir türlü ac3 playeri görmüyor ancak telefondaki tarayıcıları görüyor bu arada cihazım internete kablo ile ve telefon ile aynı hatta bağlı bir türlü çözemedim. yeni yazılımdan sonra da 1. seçenekten fabrika ayarlarına döndüm ve eski kanal listemi değil de ayarları da yeniden manuel yaptım ama nafile

Bende de aynı problem var.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ben kodu okutup ac3 playeri yükledim sonra diğer kodu okutup linke tıklayınca bir türlü ac3 playeri görmüyor ancak telefondaki tarayıcıları görüyor bu arada cihazım internete kablo ile ve telefon ile aynı hatta bağlı bir türlü çözemedim. yeni yazılımdan sonra da 1. seçenekten fabrika ayarlarına döndüm ve eski kanal listemi değil de ayarları da yeniden manuel yaptım ama nafile

Bende de aynı problem var.

Sevgili @KARBON kardeşim en ince ayrıntısına kadar anlatmış olayı bu uygulama sadece ANDROİD telefonlarda çalışıyor.! Yazılım gelir gelmez harfiyen uygulandı ve anında uygulama çalışmaya başladı.! IPONE larda çalışmaz boşu boşuna uğraşmayınız...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
aynı tp derken mesela odada trt 1 izleniyor buna bağlı olan tplermi sadece izlenebilir

Sevgili kardeşim mesela 11958 frekansındaki TRT-SD gurubu diyelim tv de trt-1 izlerken aynı tp deki trt-haber üzerine geliyoruz.,SAĞ taraftaki SARI olan o simgeye basınca karşımıza cep tel de bir ekran açılıp ilgili kanal açılıyor.Yani Tv de trt-1 izlerken cep ten ise trt-haber aynı anda izlenebiliyor.Yalnız şunu unutmayınız bu uygulamada önemli olan 2000 HD cihazın internete KABLOLU olarak internet bağlantısı gereklidir...

erhankrvl

0
Üye
20 Eyl 2017
6
0
1
İyi geceler.

1.574 yazılımlı cihazımda, cihaz bilgileri bölümünün en altındaki DVB Renderer Mobile App. bölmesinde herhangi bir uygulamanın QR kodu yok, loading yazıyor. Yeni yazılımda atlanan bir şey mi? Bende mi çalışmıyor? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

(Next 2000 Hd Machina / 1.574 yazılım / cihaz modeme kablolu bağlı)

Cihazı android telefondan kumanda etme işini öğrenmeye ilk sayfadan başladığım için önceki sayfalarda önerilen statik ip/ dhcp sayılarında oynama yapıp kaydettiğimden cihaz bağlantıyı kesmiş. Farkedip düzeltince DVB Renderer bölümü de düzeldi. Bana ders oldu, siz de problem yaşayınca biraz kontrol yapıp geliniz. :)

Son düzenleme:

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
İyi geceler.

1.574 yazılımlı cihazımda, cihaz bilgileri bölümünün en altındaki DVB Renderer Mobile App. bölmesinde herhangi bir uygulamanın QR kodu yok, loading yazıyor. Yeni yazılımda atlanan bir şey mi? Bende mi çalışmıyor? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Kardeş bendede 1.574 yazılımı yüklü ama senin sözünü ettiğin sorun bende yok, bu demek ki yazılımda sorun yok...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
İyi geceler.

Maalesef cihaz internete bağlı değil size bağlı geliyor eğer bağlı olsa idiniz zaten hemen karşınıza kod çıkardı.Az önce bu uygulamayı çalıştırdım ayrıca kumanda gibide kullandım....