Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Genel Sorunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

octopusokan

0
Üye
16 Eki 2016
19
0
1
selam arkadaşlar,

1-
astra 19 uydusundaki;
bein sports 3 hd
bein max 7
sky sport 4 hd

kanallarını freeshare server çözüyor mu? çözmüyorsa izleyebilmemin herhangi bir yolu var mı?

2-
hotbird uydusundaki;
bein sports 3 hd kanalını freeshare server çözmüyor. izleyebilmemin herhangi bir yolu var mı?

teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
selam arkadaşlar,

1-
astra 19 uydusundaki;
bein sports 3 hd
bein max 7
sky sport 4 hd

kanallarını freeshare server çözüyor mu? çözmüyorsa izleyebilmemin herhangi bir yolu var mı?

2-
hotbird uydusundaki;
bein sports 3 hd kanalını freeshare server çözmüyor. izleyebilmemin herhangi bir yolu var mı?

teşekkürler.

Sevgili kardeşim size hemen yardımcı olmak isterdim fakat ne yazikki bu şuan için mümkün görünmüyor.Bilmiyorum haberiniz varmı şuanda FRESHARE hakkında bir açıklama yapılmıştı sisteme cihaz eklemelerden dolayı geçici-kısa bir süreliğine yayınlar gitmiştir.Eğer sabrederseniz geldiğinde size bu konuda daha net bir bilgi verebilirim...

octopusokan

0
Üye
16 Eki 2016
19
0
1
Sevgili kardeşim size hemen yardımcı olmak isterdim fakat ne yazikki bu şuan için mümkün görünmüyor.Bilmiyorum haberiniz varmı şuanda FRESHARE hakkında bir açıklama yapılmıştı sisteme cihaz eklemelerden dolayı geçici-kısa bir süreliğine yayınlar gitmiştir.Eğer sabrederseniz geldiğinde size bu konuda daha net bir bilgi verebilirim...

evet biliyorum bakım varmış. duzeldiginde cevabınızı bekliyorum. iyi gunler.

area11

0
Üye
17 Kas 2016
1
0
1
merhaba Next 2000 HD Minix Internet Machinı 5 gün önce aldım 1 yıl hediye serverı birinci gün kullanmaya başladım ikinci gün server kanallarını açmadı interneti kontrol ettim sorun yoktu cihazı kapatıo açtım yine açmadı kanalları fabrika ayarlarına döndüm bütün kanllar silindi bir daha da geri yükleyemedim kumandadan m+ yuşuna batım hazır kanal listesini yüklemek için bu sefer de sinyal yok hatası aldım sadece trt kanallarını gösteriyor cihaz, cihazı ilk bana geldiği haline nasıl getirebilirm cihazı yardımcı olursanız sevinirim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba Next 2000 HD Minix Internet Machinı 5 gün önce aldım 1 yıl hediye serverı birinci gün kullanmaya başladım ikinci gün server kanallarını açmadı interneti kontrol ettim sorun yoktu cihazı kapatıo açtım yine açmadı kanalları fabrika ayarlarına döndüm bütün kanllar silindi bir daha da geri yükleyemedim kumandadan m+ yuşuna batım hazır kanal listesini yüklemek için bu sefer de sinyal yok hatası aldım sadece trt kanallarını gösteriyor cihaz, cihazı ilk bana geldiği haline nasıl getirebilirm cihazı yardımcı olursanız sevinirim.

Sevgili kardeşim öncelikle cihazınızı güle güle kullanmanızı diliyorum.Size yardımcı olabilmek adına AŞAĞIYA birkaç resim koyuyorum....

1.

2.

3.

4.

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
128
37
28
selam ustalar ben next 2000 hd minix ve next mini wifi 7601 adaptörü beraber aldım ama wifi adaptör de sorun yaşıyorum cihazı modeme wifi ile bağlıyorum ama sık sık şifre istiyor. tv nin fişini çekince veya elektrik gidip gelince her defasında şifre girmemi istiyor benden bazan hiç bir şey yapmadan bile sadece menü ayarlarınna girip internet menüsüne girip çıksam bile internet bağlantısını kesiyor şifre girmemi istiyor acaba nerede hata yapıyorum veya cihazdan mı kaynaklı bir hata var

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
freeshare server bende yine tamamen gitti, sizde de öyle mi?

Bende free-share açık ama tabii gitmeden önceki kanal çeşitliliği şimdilik yok...

--------------------

selam ustalar ben next 2000 hd minix ve next mini wifi 7601 adaptörü beraber aldım ama wifi adaptör de sorun yaşıyorum cihazı modeme wifi ile bağlıyorum ama sık sık şifre istiyor. tv nin fişini çekince veya elektrik gidip gelince her defasında şifre girmemi istiyor benden bazan hiç bir şey yapmadan bile sadece menü ayarlarınna girip internet menüsüne girip çıksam bile internet bağlantısını kesiyor şifre girmemi istiyor acaba nerede hata yapıyorum veya cihazdan mı kaynaklı bir hata var

Merhabalar dün akşam saatlerinde verilen son yazılımı yükledinizmi acaba.?

octopusokan

0
Üye
16 Eki 2016
19
0
1

merhaba,

freeshare'in şuanki haliyle cevap verebilirmisiniz? bjk-benfica maçı bu kanallarda var da duruma göre uyduyu ayarlatacağım o yüzden soruyorum.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba,

freeshare'in şuanki haliyle cevap verebilirmisiniz? bjk-benfica maçı bu kanallarda var da duruma göre uyduyu ayarlatacağım o yüzden soruyorum.

Tekrar merhaba kardeşim şimdi baktım duruma sadece ASTRA-19* deki BEİNSPORT-3 çalışıyor free-share ile.! Ama maç gününe kadar ne olur bilinmez tabii.Bazen arkadaşlarımız söz konusu kanallara ait IP-TV linkleri veriyorlar inşaallah maç günüde bir şeyler bulunurda kullanılır...

octopusokan

0
Üye
16 Eki 2016
19
0
1

Tekrar merhaba kardeşim şimdi baktım duruma sadece ASTRA-19* deki BEİNSPORT-3 çalışıyor free-share ile.! Ama maç gününe kadar ne olur bilinmez tabii.Bazen arkadaşlarımız söz konusu kanallara ait IP-TV linkleri veriyorlar inşaallah maç günüde bir şeyler bulunurda kullanılır...

teşekkürler hocam o kanal da yeter umarım açık kalma hali devam eder maç saatinde de.

noname34

0
Üye
14 Kas 2013
63
0
6
Merhabalar. ben dün bu cihazı aldım fakat helassat taki free server ile açan kanalları açmıyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar. ben dün bu cihazı aldım fakat helassat taki free server ile açan kanalları açmıyor

Öncelikle cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim Hellassat uydusunda FREE-SHARE ile şu an için açılan kanal sayıları pek öyle fazla değildir.! Zaten onlarda yeni yeni gelmeye başlamış durumda görünüyor.Ayrıca bu uyduda EMU dan açılan yaklaşık 8 yada 10 civarı kanal vardır...

--------------------

Ip tv guncelleme hatasi aliyorum

Sevgili kardeşim öncelikle belirtmek isterimki ÖZELLİKLE bu IP tv + Youtube yada internet uygulamalarında sıkıntı yaşayanlar cihazla internet bağlantısının kablolumu yoksa WİFİ ilemi bağlandıklarını ayrıca wifi ise uygun olan wifimi kullandıklarını AÇIK olarak belirtiniz.Bu şekilde yazılan bir mesajdan ne yazikki hiç bir şekilde ne doğru anlama olur nede bir cevap gelir...

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Haydar1966 ustam.cihazim lan baglantili.internet baglantisi sagliyorum.youtube acik kullanabiliyorum. Uyeli ip listemde acik. CIHAZIN kendi ip listesini acamiyorum. Turkce ve diger ulke listelerini acmak istedigimde guncelleme hatasi uyarisi veriyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar1966 ustam.cihazim lan baglantili.internet baglantisi sagliyorum.youtube acik kullanabiliyorum. Uyeli ip listemde acik. CIHAZIN kendi ip listesini acamiyorum. Turkce ve diger ulke listelerini acmak istedigimde guncelleme hatasi uyarisi veriyor

Sevgili kardeşim anlıyorum peki o zaman şu şekilde yapacaksınız...

Ip tv tuşu ile menüye girince kumandadan SAT tuşuna basın karşınıza gelen pencereden X PANEL olana gelin. Ve serverden MAVİ TUŞ ile yükleme yapın tüm kategoriler kendiliğinden otomatikmen güncellenecektir.Bir deneyin sonucu tekrar paylaşın...

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Haydar ustam serverden liste yukle dedim xpanel baglanti hatasi verdi. Sadece usb kullanici olarak kendi listemdekiler aciliyor

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Baktim ama guncelleme hatasi veriyor.dun ve bugun bu hatayi veriyor.daha oncesi aciliyordu.su an sadece usb kullanici listem acik

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Baktim ama guncelleme hatasi veriyor.dun ve bugun bu hatayi veriyor.daha oncesi aciliyordu.su an sadece usb kullanici listem acik

Bak o zaman kardeşim şöyle yapalım öncelikle bir USB ye yedek al yazılım güncelleme kısmından.Sonra cihaza fabrika ayarları menüsünden 1 nolu seçenek ile reset at.Ve duruma tekrar birde bu şekilde bak bakalım kardeşim bakalım inşaallah bu sefer hallederiz.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...