Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina-Genel-Sorunlar.

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Next 2000 HD Minix Internet Machina'da Free Server gitti. Kanallar göstermiyor şuan. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Cerazem

0
Üye
28 Haz 2017
23
0
1
Arkadaşlar bugün bu cihazı aldım free serveri aktif ettim kanallar sarı oldu ama açılan hiç bişey yok kendi cccam da yükledim onda açılan bişey yok neden böyle birde IPTV bölümünde hiç kanal yok serverdan yükle diyorum x panel hata li diyor

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Arkadaşlar bugün bu cihazı aldım free serveri aktif ettim kanallar sarı oldu ama açılan hiç bişey yok kendi cccam da yükledim onda açılan bişey yok neden böyle birde IPTV bölümünde hiç kanal yok serverdan yükle diyorum x panel hata li diyor

Şuan Sarı Kanalların hiç biri açılmıyor Internet Machina'da. Bende de aynı problem var.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili DOSTLARIM inanın ne yazdığınız belli olmuyor her şey çorba olmuş birbirine karışmış durumda.! Sizden ricam ne anlatmak istiyorsanız LÜTFEN madde madde yazınız.!

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Sevgili DOSTLARIM inanın ne yazdığınız belli olmuyor her şey çorba olmuş birbirine karışmış durumda.! Sizden ricam ne anlatmak istiyorsanız LÜTFEN madde madde yazınız.!

Haydar ustam telefon mu çekmiyor yoksa tünele mi girdin? Nasıl anlaşılmıyor? Neyi madde madde yazacağız ki? Sorun tek, maddeye gerek yok. Free serverdaki kanallar bugün çalışmıyor. Şifreli yayın yazısı çıkıyor. Başka madde yok. Teşekkürler.

--------------------

Abim serverlar sorunlu sorun genel (özel serverlarda da benzer sorun var free cccamlarda bu durumdan etkilenmiş görünüyor).

@DOST_6080 abimiz açıklamış problemin nedenini. Çok teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Hadi server kapalı benim kendi serverimda açılmıyor 50 kart aktif diyor

Arkadaşlar free server gidince IPTV lerdemi gidiyor

Haydar ustam telefon mu çekmiyor yoksa tünele mi girdin? Nasıl anlaşılmıyor? Neyi madde madde yazacağız ki? Sorun tek, maddeye gerek yok. Free serverdaki kanallar bugün çalışmıyor. Şifreli yayın yazısı çıkıyor. Başka madde yok. Teşekkürler.

--------------------

@DOST_6080 abimiz açıklamış problemin nedenini. Çok teşekkürler.

Doğrusunu isterseniz size bu uslubu hiç yakıştıramadım dalgamı geçiyorsun arkadaşım.! ÜST mesajlara bir zahmet bakın bakalım kim neler yazıyor,maalesef sadece siz yazmıyorsunuz buraya.Madem kendinize bu kadar güveniyorsunuz bir zahmet diğer sorun belirtip çare arayan arkadaşlarımızada yardımcı olursunuz artık.!

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
FreeSahredeki sorun giderilmiştir.
İyi seyirler.

Cerazem

0
Üye
28 Haz 2017
23
0
1
Arkadaşlar bu cihazda kanal isimleri sarı gözüküyor ama çoğu açılmıyor sarilarin ama serverla açılan kanallar sarı olarak gözükür diyorlar neden açılmıyor

ibrhmhzl

0
Üye
3 Ağu 2017
9
2
3
Merhabalar,

Cihazı bu hafta aldım, iptv son derece stabil çalışıyordu hem de internet kotam dolduğu ve hızım 5mbite inmiş olduğu halde.

Ağustos ayı itibariyle internet hızım arttı ancak şimdi bazı kanallarda takılmalar ve takılma sonra ses-görüntü senkron problemleri oluşmaya başladı.

Haliyle iptv serverım sıkıntılıdır diye düşündüm, ancak hem telefondan hem de pcden girdiğimde herhangi bir takılma yaşamadım.

Nasıl bir yol izlemem gerekir, cihazın bir ayarı ya da modemin bir ayarı var mıdır bununla ilgili, yardımcı olursanız sevinirim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar,

Cihazı bu hafta aldım, iptv son derece stabil çalışıyordu hem de internet kotam dolduğu ve hızım 5mbite inmiş olduğu halde.

Ağustos ayı itibariyle internet hızım arttı ancak şimdi bazı kanallarda takılmalar ve takılma sonra ses-görüntü senkron problemleri oluşmaya başladı.

Haliyle iptv serverım sıkıntılıdır diye düşündüm, ancak hem telefondan hem de pcden girdiğimde herhangi bir takılma yaşamadım.

Nasıl bir yol izlemem gerekir, cihazın bir ayarı ya da modemin bir ayarı var mıdır bununla ilgili, yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar cihaza herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur.! Şimdiye kadar stabil çalışan cihaz neden şimdi bozulsunki modeme reset atıp tekrar denemenizde fayda vardır...

ibrhmhzl

0
Üye
3 Ağu 2017
9
2
3
Merhabalar cihaza herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur.! Şimdiye kadar stabil çalışan cihaz neden şimdi bozulsunki modeme reset atıp tekrar denemenizde fayda vardır...
hem modemle hem alıcıyla baya bir uğraştım ancak sonuç alamadım, yazılımları bile değiştirdim ancak şunu fark ettim.
Yayın kalitesi yüksek olan kanallarda yaşıyorum bu problemi, meselea trtspor 3500kb ile yayın yapıyorsa ilk 10. saniye gibi donmaya başlıyor ve ses ile görüntü birbirinden kopuyor.

Ortalama 1200-1400 kb aralığında yayın yapan kanallardaysa hiçbir sıkıntı yok.

Ayrıca hem telefondan hem vlc üzerinden izlediğimde hiçbir problem yok.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
hem modemle hem alıcıyla baya bir uğraştım ancak sonuç alamadım, yazılımları bile değiştirdim ancak şunu fark ettim.
Yayın kalitesi yüksek olan kanallarda yaşıyorum bu problemi, meselea trtspor 3500kb ile yayın yapıyorsa ilk 10. saniye gibi donmaya başlıyor ve ses ile görüntü birbirinden kopuyor.

Ortalama 1200-1400 kb aralığında yayın yapan kanallardaysa hiçbir sıkıntı yok.

Ayrıca hem telefondan hem vlc üzerinden izlediğimde hiçbir problem yok.

Size ÖZEL den cevap verdim kardeşim...

Ömer19

0
Üye
10 Ağu 2017
4
0
1
Ben de buna benzer bi sıkıntı yaşıyorum. Telefonda Ya da pc de bi problem yok ama yüksek kaliteli yayında cihaz da donma oluyor. Bana da yardımcı olabilir misiniz?