Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IPTV İçin X Panel (xtream) Hesabı Girmek

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim mümkün ise
-Cihazınızı Fabrika ayarları 4 ile resetleyin
-http://www.next.web.tr/attachments/2018_09_05_v1726_r1366_2000hd-zip.10555/ bu yazılımı indirip klasöre çıkartın içindeki .abs usb atın
-menü >güncellemeler>usb1 >2018_09_05 tarihli yazılımı yükleyiniz.
-menü internet ayarları baglantı şeklini seçin Kablolu&kablosuz hangisi ise ve DHCP olarak KAYIT edin.
Menü Cihaz Bilgilerine girin altta dört adet barcod görünmüş olması gerekir işlem dogru yapıldı ise cihaz int baglanmıştır
şimdi mavi tuşa basın

(Servercınızdan aldığınız testi Sırayla Girin)
adres bu türlü olabilir yada bi alttaki gibi
http://190.2.147.93:8000/get.php?username=madalena&password=madalena&type=m3u
url: 90.2.147.93 port:8000 username=madalena password=madalena

Adres : 90.2.147.93
port: 8000

kulAdı: madalena
Şifre : madalena

ve kırmızı tuşa basıp kaydedin .şimdi exıt ile çıkıp mavi tuşa basın >ıptv tuşuna basıp girdihiniz serverı okeyleyin server çalışıyorsaa kanallar gelecektir. (Not yukarıdaki server çalışıyor deneyebilirsiniz)

-----------------------------

ixtream iptv giriş tuşu MAVİ yada internet uygulamalarda sol altta ikinci sıra xtream panel logosu.
usb ile yüklenen istege baglı kanallar için direkt ıptv usb kişisel i seç listeden
cihazın kendi ıptvsi için ıptv tuşu TÜRKİYE-::::::: ülke isimlerini seç.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
tek cevap : Almadan araştır ,tüketici şikayetlerinde server ismi varmı bak ücretine bak karşılaştır ve test iste izle Begenirsen al.

istersen aynı şartlarda sitemizin webmasteri dijimemo ile bi görüş istersen>>> http://www.next.web.tr/conversations/add?to=dijimemo

iyi seyirler
(Usb ile server yüklemek istiyorsan az sonraki paylaşımımı indir direkt usb yükle (Bilhisayarında düzenleyebilirsin bilginize
http://www.next.web.tr/konu/gunluk-...-ve-yabanci-kanallar.18572/page-5#post-130306 )

Son düzenleme:

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Günümüz koşullarında IPTV konuları populer olduğundan IPTV satıcılarıda kendilerine ait paneller üzerinden IPTV satışı yapmaktalar..

Bu panellerde bir çok kanal bulunduğundan bunları dosya halinde cihazınıza girmek ve her değişimde düzenlemek yerine satın almış olduğunuz IPTV xtream hesabınıza ait verileri ( URL - Port - Kulllanıcı Adı - Kullanıcı şifresi ) IPTV bölümündeki X panel bölümüne girmeniz yeterli olmaktadır.

Bu verileri girdiğinizde panele ait kaç kanal var ise cihazınıza yüklenecektir.

Şimdi bunları 2000 HD cihazımıza nasıl gireceğimizi anlatalım.

SAtın aldığınız IPTV hesaplarınız kişiye özel olduğundan örnek bir anlatım yapacağım siz kendi bilgilerinizi bu anlatıma göre düzenleyerek giriş yapabilirsiniz..

Next 2000 HD Cihazımızın kumandasından IPTV tuşuna basıyoruz.

Bu bölümde kumandadan SAT tuşuna basarak kategori seçimi yapıyoruz ve X Panel Bölümüne Geliyoruz.

lEXP7b.jpg

oE5qgk.jpg

X Panel bölümünde iken kumandadan KIRMIZI tuşa basarak X Panel Ayar kısmına giriş yapıyoruz.

Sunucu Seçimi yapıyoruz. ( 10 Farklı Hesap Girişi Yapılabilmektedir. )

nEd97l.jpg

İlk kez hesap girecek isek Sunucuya 1 diyoruz.

Alt satırdaki URL kısmına gelip OK tuşuna basarak hesabımıza ait URL bilgilerini giriyoruz. ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

Önemli Not : URL hesabında http:// yada www. işaretleri olmadan giriş yapmalısınız.

1Nbayp.jpg

LQM8aG.jpg

lEXP7X.jpg

Hesabımıza ait port bilgilerini giriyoruz.ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

VEO8Vn.jpg

nEd970.jpg

Kullanıcı adımızı yazıyoruz ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

vZGAEv.jpg

Kullanıcı Şifremizi giriyoruz ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

LQM8aj.jpg

1NbayA.jpg

İşlemleri doğru yaptıysak ve İNTERNET bağlantımız yada hesabımızda sorun yok ise otomatik olarak Kanallarımız eklenecektir.

rE4XQ7.jpg

Not : Her cihaz bağlı bulunduğu konumdaki ıptv hız, kota, konum ve internet sağlayıcı koşul ve kısıtlamalarına göre farklı verimle çalışır.Aslında değişkenler sonucu sağlar cihaz desteği standarttır. Bu yüzden internet bağlantılı uygulamaların hiçbirinden ( stabilite sorunlarından )cihaz sorumlu tutulamaz. Kullanıcının koşulları önemlidir.

İyi Seyirler.

Karbon ustam benim next 2000 mini HD makinadan dediklerini yapmaya çalışıyoruz ama anlattığınız gibi x panel yazısı yok ne yapmalıyım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
sat tuluna basınca xpanel gelmiyor bende son yazılımı yükledim önceki yazılımı yükledim yok
yardım ltf

Merhabalar sat tuşuna DİREKT olarak basınca X panel gelmemesi gayet doğaldır çünkü o tuş adı üzerinde SAT yani UYDU seçimi için kullanılmaktadır.ÜCRETLİ X-PANEL için MAVİ tuşa basacaksınız cihazın kendi FREE sunucuları için ise IP-TV yazan tuşa basacaksınız...

defterci

0
Üye
2 Tem 2017
14
5
3
tek cevap : Almadan araştır ,tüketici şikayetlerinde server ismi varmı bak ücretine bak karşılaştır ve test iste izle Begenirsen al.

istersen aynı şartlarda sitemizin webmasteri dijimemo ile bi görüş istersen>>> http://www.next.web.tr/conversations/add?to=dijimemo

iyi seyirler
(Usb ile server yüklemek istiyorsan az sonraki paylaşımımı indir direkt usb yükle (Bilhisayarında düzenleyebilirsin bilginize
http://www.next.web.tr/konu/gunluk-...-ve-yabanci-kanallar.18572/page-5#post-130306 )
Teşekkür ediyorum

ibrsblt

New member
Üye
13 Eki 2018
3
3
3
İyi çalışmalar next 2000 HD internet machine cihazimdan aldım alalı xpanele giremiyorum sürekli bağlantı hatası alıyorum teknik bilgisi olan yada bu sorunu yaşayan var mı ?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@ibrsblt

Baglantınız Kablolu/Kablosuz tamammı > (Cihaz bilgilerinizi okeylediğinizde en altta 4 adet barcod mu görüyorsunuz yoksa 2 adetr ve downloding mi yazıyor)
Serverıniz ücretlimi :
bunları önce cevaplayın mümkün ise
-----------------------------------------------------
sonra test için alttaki adresi girin

-menü internet ayarları baglantı şeklini seçin Kablolu&kablosuz hangisi ise ve DHCP olarak KAYIT edin.
Menü Cihaz Bilgilerine girin altta dört adet barcod görünmüş olması gerekir işlem dogru yapıldı ise cihaz int baglanmıştır
şimdi mavi tuşa basın

http://62.210.72.137:8080/get.php?username=medoum1&password=medoum1&type=m3u
url: 62.210.72.137 port:8080 username=medoum1 password=medoum1

Adres : 62.210.72.137
port: 8080
kulAdı: medoum1
Şifre : medoum1

ve kırmızı tuşa basıp kaydedin .şimdi exıt ile çıkıp mavi tuşa basın >ıptv tuşuna basıp girdihiniz serverı okeyleyin server çalışıyorsa kanallar gelecektir.

Son düzenleme:

ibrsblt

New member
Üye
13 Eki 2018
3
3
3
@ibrsblt

Baglantınız Kablolu/Kablosuz tamammı > (Cihaz bilgilerinizi okeylediğinizde en altta 4 adet barcod mu görüyorsunuz yoksa 2 adetr ve downloding mi yazıyor)
Serverıniz ücretlimi :
bunları önce cevaplayın mümkün ise
-----------------------------------------------------
sonra test için alttaki adresi girin

şimdi mavi tuşa basın

http://62.210.72.137:8080/get.php?username=medoum1&password=medoum1&type=m3u
url: 62.210.72.137 port:8080 username=medoum1 password=medoum1

Adres : 62.210.72.137
port: 8080
kulAdı: medoum1
Şifre : medoum1

ve kırmızı tuşa basıp kaydedin .şimdi exıt ile çıkıp mavi tuşa basın >ıptv tuşuna basıp girdihiniz serverı okeyleyin server çalışıyorsa kanallar gelecektir.

İlginizden dolayı teşekkür ederim sizin muhtemelen örnek verdiğiniz bilgileri girdim evet kanal listesi yüklendi iyide benim bilgileri girince neden hata alıyorum anlamadım gitti , bilgiler doğru buradaki xpanel bilgilerinide USB ile yukleyince hata veriyor hayret vallahi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
İlginizden dolayı teşekkür ederim sizin muhtemelen örnek verdiğiniz bilgileri girdim evet kanal listesi yüklendi iyide benim bilgileri girince neden hata alıyorum anlamadım gitti , bilgiler doğru buradaki xpanel bilgilerinide USB ile yukleyince hata veriyor hayret vallahi

yüklediğin servera yukarıdaki linke gir altta serverı sil vardır renkli tuşlarda sil sonra alttaki yazıya uygun yükleme yap

sanıyorum yanlış bi giriş yapıyorsunuz eklentiyi indirin yukarıda verdiğim link xtream olarak girili siz ona göre sizin serverı ilave edin ve usb atın sonra cihaza yükleyiniz. önce sadece gönderdiğimi yükleyin usb ile bakalım yüklenecekmi

Ekli dosyalar

• next2internetmachina_machina3d.rar
    793 bayt · Görüntüleme: 67

zizu2008

0
Üye
23 Eki 2015
33
4
8
47
Merhabalar ucretli iptv serverimi xtream panelden izliyorum ancak burada 5095 kanalcikiyor iysa ayni panelim gse iptv de 5145 kanal.xtream panel hesabimi manuel guncelleyebiliyirmuyum.normalde her acilista guncellemesi gerekmiyirmu

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Merhabalar ucretli iptv serverimi xtream panelden izliyorum ancak burada 5095 kanalcikiyor iysa ayni panelim gse iptv de 5145 kanal.xtream panel hesabimi manuel guncelleyebiliyirmuyum.normalde her acilista guncellemesi gerekmiyirmu

ıptv ayarlarda Yetişkin içerikler kapalı olabilirmi ? sanırım +18 yada xxx li kanallarınız gizlenmiş durumda.

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm yetkilire ben siteye giremiyorum lutfen yardimci olurmusunuz girmek icin cok bekliyorum zor giriyorum ama islem yapamiyorum lutfen ilgilenirseniz sevinirim.

taner48

0
Üye
26 Eki 2011
54
2
8
S.a. x panele m3 u satırı ekliyorum.Kanallar çıkıyor ve cihazı kapatıp ertesi gün açtığında panel ortada yok neden olabilir.Kayit yaptığın halde hep aynı şekilde oluyor.

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
Selam xpanel cihaz her acıldığında oto günceleme yapar sunucu kanal eklemise o kanal oto eklenmiş olur bundan dolayı örnek x panel 2 kide olduğunu düşünelim cihazı actığında xpanel 2 seç güncele demen yeterli mefcut kanal listen gelecektir