Neler yeni

Next 2000 HD Minix Internet Machina IPTV Kullanımı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler.

Kenan dstn

Member
Üye
Benim bir sorum olcak next amigo cigaz var vizde icinde ucretli server xtream iptv yuklu 6 aylik biz smdi yeni bir cihaz alsak bu cihazdaki iptvyi yeni aldigimiz cohaza yukletebilirmiyiz? Yoksa İptv aldigimiz yere gdip konussak yoksa tekrardan 140 lira para mi ister adam icindeki dger cihaza bu kullabdigimizdakii iptv almak icin boyle visey olabimiyomu

pierson

New member
Üye
Iptvde var..ama normal uydu da yok..trt ye ait hicbirsey yok..beyaz tv tgrt bunlar gitmis..neden olabilir

agurkan

Member
Üye
Disecq switch kullanıyor iseniz eğer o da arıza yapmış olabilir. Çünkü belirtiğiniz kanalların hepsi de Vertical (dikey). Yok Disecq kullanmıyorsanız Lnb olabilir. Merkezi sistem ise Turksatın 4 kablosundan biri Lnb de yerinden çıkmış olabilir. Tüm bunların kontrol edilmesi gerekir bence

pierson

New member
Üye
Merkezi sistem uydu kullaniyoeuz..diger kanallarsa sıkiñti yok..bir ara gitti geldi ama yine yok.. menude ilk siraya aldigim trt hd yok ama mesela 111. Kanaldaki trt var..anlamadim..

hür35

New member
Üye
ücretli iptv sahibiyim bazı kanallar açmıyor next machina 2000 hd fakat bu açılmayan kanallar pc de açıyor ne yapmam lazım acaba

cmlydn

New member
Üye
Merhaba arkadaşlar 2000 HD internet machina cihazımın fişini çekip evden çıktım geldiğimde tekrar taktım cihaz açıldı internete bağlı görünüyor ama ping atınca gitmiyor internet ile ilgili birşeye girmiyor iptv falan açmıyor neden olabilir yazılımi USB ile guncelledim bir gün girdi sonra yine girmez oldu kablolu ve kablosuz denedim olmadı yardımcı olursanız sevinirim

Dostojewky

Member
Üye
Merhaba arkadaşlar 2000 HD internet machina cihazımın fişini çekip evden çıktım geldiğimde tekrar taktım cihaz açıldı internete bağlı görünüyor ama ping atınca gitmiyor internet ile ilgili birşeye girmiyor iptv falan açmıyor neden olabilir yazılımi USB ile guncelledim bir gün girdi sonra yine girmez oldu kablolu ve kablosuz denedim olmadı yardımcı olursanız sevinirim
Geçmiş olsun,pek çok kullanıcıda olan kronik bir wifi bağlantı sorunu.iki ay önce aldığım cihazımda da bu sorun var.3_5 denemede bir bağlanıyor.Çok can sıkıcı.Henüz bir yazılım düzeltmesi gelmedi.Mümkün mü o da belli değil.Böyle devam ederse başka bir marka ile değiştireceğim.

samiabi

Member
Üye
Arap IP kanallarında beinspor mevcut

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
maalesef beinler bi ara vardı şimdi yok int spor açmıyor bazıları kısaca takip etmiyorlar genelde bu cihazı ip tv için alınıyor şahsen ben onun için almıştım