Neler yeni

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya 2

nextstarcı

Member
Üye
Web sitesi
www.canliradyoyayinidinler.com
Free IPTV de güncelleme hatası veriyor.sorun nasıl çözülür Fikri olan var mı İnternet bağlantısı var
internet antenini çıkartıp tekrar taktım . internet bağlantısını kesip yeniden bağlandım düzeldi.

Karakurt19

Member
Üye
Nihayet ben de Next 2000 HD Machina mini'yi aldım.Beni de listeye eklerseniz sevinirim. Çok güzel ve özel bir cihaza benziyor. Henüz kurmadım.Umarım beklentilerimi boşa çıkarmaz.

samiabi

Member
Üye
bende kullanıyorum

pmkbsn

New member
Üye
Bugün elime geçti cihaz benim de

yuksel40

Member
Üye
Ben de cihazı bugün aldım çok başarılı bir cihaz beni de listeye eklerseniz sevinirim Teşekkür ederim

beykozlu

Member
Üye
4 aydır bende kullanıyorum gayet memnunum listeye eklenmek istiyorum şimdiden tesekkurler

adem940

New member
Üye
2 ay önce Vatan Bilgisayar'dan aldım, Mini olmayan versiyonunu, güzel makine fakat bugün ilk defa bir sorunla karşılaştım, YouTube'da hiçbir videoyu oynatmıyor, dün bir sorun yoktu, bugün hep Hata 8-04 diyor, yeni yazılım güncellemesi filan da yok, teknik ekibin buna bir göz atmasını bekliyoruz.

gok1723

New member
Üye
evet

Progress1ve

New member
Üye
Merhabalar cihazı alalı yaklaşık 2 ay oldu görüntü kalitesi gayet iyi ve çokta memnunum benim iki sorum olacak

1.sorum cihaz uzun süre açık kaldıktan sonra sanırım kendiliğinden kapanmıyor zamanlayici dışında böyle bi seçenek göremedim varsa bilgi alırsam muazzam olur.

2.sorum kullanmış olduğum ücretli iptv de vod içerikler mevcut Türkçe dublaj ve alt yazılı içerikler var dil seçeneği olduğunda dublaj ile alakalı sorunum yok fakat alt yazılı içeriklerde aktif edecek yada seçenek sunacak bir tuş malesef yok aslında bir güncelleme ile yapılabilir mail adreslerine konuyla ilgili yazdım ama cevap alamadım belki buradan sesimizi duyurabilirm diye yazmak istedim teşekkürler.

nextstarcı

Member
Üye
Web sitesi
www.canliradyoyayinidinler.com
Cihaz çok iyi tüm özelliklerini kullandım ccam server haricindeki. Ccam olayını anlamadım ve bilmiyorum. Emu ve cam newcamd hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum

Son düzenleme:

airman_mg

New member
Üye
Selamlar bende aldım bu cihazdan yaklaşık 1 ay oldu sıkıntım tandberg başka problem yok şimdilik öğreniyorum.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Selamlar bende aldım bu cihazdan yaklaşık 1 ay oldu sıkıntım tandberg başka problem yok şimdilik öğreniyorum.
Ahh ahhh bir zamanlar biz keyler düşer düşmez yapar verirdik key dosyalarını.Hatta bizler şu anda ilgili kanalları şimdiki kullandığımiz cihazlarınızda izliyoruz bile.Haa aklıma gelmişken bari bizim cihaxlarin dosyalarını vereyimde millet izlemeye başlasin..

ahmtorn

Member
Üye
Ahh ahhh bir zamanlar biz keyler düşer düşmez yapar verirdik key dosyalarını.Hatta bizler şu anda ilgili kanalları şimdiki kullandığımiz cihazlarınızda izliyoruz bile.Haa aklıma gelmişken bari bizim cihaxlarin dosyalarını vereyimde millet izlemeye başlasin..
Işe yarar bişeyse ok hocam hangi kanallar bunlar

kadifeli

Active member
Üye
Yazılım güncelleme kısmından
key 1 key 2 kısımlarını güncelleyin derim bu gibi durumlarda

deep55

New member
Üye
merhaba arkadaşlar monoblok lnb kullanan oldu mu randıman nasıl oluyor azerspace ve türksat için denemek istiyorum deneyimi olan varsa paylaşırsa sevinirim :)

arktukus

New member
Üye
benide listeye ekleyin arkadaşlar

Colak28

New member
Üye
bende next 200hd kullanıyorum listeye benide ekler misiniz

umut2014

New member
Üye
Süper cihaz