Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Selam Aleyküm herkese hayırlı sabahlar diliyorum.
Bende bir ay önce cihazı aldım.
301 adet mesajı tek tek okudum benim sorunla karşılaşan olmamış galiba.
Cihazı wifi ile birlikte nextburada'n almıştım. Wifi ile internete bağlanıyorum işim bittikten sonra kapatıyorum. Tekrar bağlanmam gerektiğinde otomatik bağlanmıyor. Yeniden wi-fi yı taratıp parola girip öyle bağlanıyorum. Bu durum sizce normal mı? Diğer cihazım next 18500 plus otomatik bağlanıyor. 1 kere kaydediyorum bir daha parola falan sormuyor.
ikinci bir husus cihaz ilk geldiğinde kurulumu yaptım free serveri aktif ettim kanallarda en ufak bir donma olmuyordu. Mobil internet kullandığım halde cihaz stabil çalışıyordu. Nitekim yeni yazılımla beraber benim servere nazar değdi. Şimdi Eleven Hd vs. Kanalları sık sık donuyor.
Bu konular hakkında yardım alabilirmiyim?
Yardımlarınız için Şimdiden teşekkürler

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selam Aleyküm herkese hayırlı sabahlar diliyorum.
Bende bir ay önce cihazı aldım.
301 adet mesajı tek tek okudum benim sorunla karşılaşan olmamış galiba.
Cihazı wifi ile birlikte nextburada'n almıştım. Wifi ile internete bağlanıyorum işim bittikten sonra kapatıyorum. Tekrar bağlanmam gerektiğinde otomatik bağlanmıyor. Yeniden wi-fi yı taratıp parola girip öyle bağlanıyorum. Bu durum sizce normal mı? Diğer cihazım next 18500 plus otomatik bağlanıyor. 1 kere kaydediyorum bir daha parola falan sormuyor.
ikinci bir husus cihaz ilk geldiğinde kurulumu yaptım free serveri aktif ettim kanallarda en ufak bir donma olmuyordu. Mobil internet kullandığım halde cihaz stabil çalışıyordu. Nitekim yeni yazılımla beraber benim servere nazar değdi. Şimdi Eleven Hd vs. Kanalları sık sık donuyor.
Bu konular hakkında yardım alabilirmiyim?
Yardımlarınız için Şimdiden teşekkürler

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar kardeşim wifi kullanmadığım için bir şey diyemiyeceğim ama diğer sorunuz için diyebileceğim bunun yazılımla bir alakası yoktur.! İsterseniz istediğiniz yazılama dönün fark etmez.FREE-SERVER adı üzerinde ÜCRETSİZ dir,ne izlenebiliyorsa izleyenin yanına kar kalır.Daha net şekilde yazmam gerekirse daha iyi yayın isteyen varsa o halde ÜCRETLİ servere üye olmaktan başka malesef çare yoktur.!

Bende aldım next 2000 minix hd

Hayırlısı olsun kardeşim cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim.

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Sayın haydar1966 üstad, ücretli server yerine forumumuzda paylaşılan günlük server i önerirmisiniz. Bi de cihaza nasıl yükleyeceğimizi anlatırmısınız?

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sayın haydar1966 üstad, ücretli server yerine forumumuzda paylaşılan günlük server i önerirmisiniz. Bi de cihaza nasıl yükleyeceğimizi anlatırmısınız?

Sevgili kardeşim forumumuzda çok değerli arkadaşlarımız zaman zaman bu tür paylaşımlar yapmaktadırlar.! Yalnız devamlı takip etmek gerekmektedir.Cihaza yükleme olayı ise ilgili linkleri M3U dosyasının içine atıp aynen cihaza yolluyoruz ve izliyoruz...( Siz eğer bulursanız bana ÖZELDEN hatırlatın ve yazın ben size bu konuda yardımcı olurum merak etmeyiniz...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

@zyab1903 kardeşim:

önce forumumuzdan
http://www.next.web.tr/showthread.php/10227-Günlük-CCCam-amp-NewCamd-Serverlar/page38.html>>>free cccam server bilgilerini alınız.

menü>server bilgileri >okeyle>server 1

cccam server girişi

m4Lb6V.jpg

Son düzenleme:

ugtorun

0
Üye
1 Nis 2012
7
5
3
arkadaşlar bu gün bende aldım şu an gayet güzel
ip tv nasıl yüklerim onu araştırmaktayım güncel nerden bulurum
ben bimeks den aldım şimdi araştırınca n11 üzerinden server hediyeli de varmış ordan almadığıma pişman oldum

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar bu gün bende aldım şu an gayet güzel
ip tv nasıl yüklerim onu araştırmaktayım güncel nerden bulurum
ben bimeks den aldım şimdi araştırınca n11 üzerinden server hediyeli de varmış ordan almadığıma pişman oldum

Arkadaşım öncelikle cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanınız,yalnız siz bir şey kaybetmedinizki almış olduğunuz cihazdada 1 yıllık ÜCRETSİZ-SERVER mevcuttur...

1 yıllık ÜCRETSİZ free-server nasıl aktif edilir...

http://www.next.web.tr/showthread.p...-FREE-SHARE-(ÜCRETSİZ-SERVER)-Aktif-etme.html

IP tv dosyası nasıl hazırlanır için AŞAĞIDAKİ link size yardımcı olacaktır...

http://www.next.web.tr/showthread.p...-TV-Kanal-Listesi-Hazırlamak-ve-Yüklemek.html

Bu linkte ise ÜCRETSİZ ıp-tv lerin GÜNLÜK olarak paylaşıldığı bilgiler vardır...

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/454-IPTV-Linkleri-amp-IPTV-Kanal-Listeleri.html

gudullu06

0
Üye
16 Ara 2016
1
0
1
merhaba arkadaşlar next 2000 hd ıptv cıhazı dıgıturk lig tv tivubu kanallarının şifrelerinide kırıyormu ? yardımcı olursanız sevinirim bende almayı dusunuyorum bu cihazdan.

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,268
113
ALMANYA
merhaba arkadaşlar next 2000 hd ıptv cıhazı dıgıturk lig tv tivubu kanallarının şifrelerinide kırıyormu ? yardımcı olursanız sevinirim bende almayı dusunuyorum bu cihazdan.

Üye olurken Forum kurallarini okumayi unutmusunuz heral de Forum kurallarini yeni den gözden gecirin ve 5-) Forum içerisinde yada PM (özel mesaj) yazışmalarında DİGİTURK , D-SMART , FİLBOX ve TİVİBU gibi ücretli ve abonelik yolu ile yayın yapan platformlara ait kanalları kapsayan her türlü kart paylaşımı ( card sharing) key ,IPTV, şifre kırma ile ilgili yazışmalar kesinlikle yasaktır,tespiti durumunda üye süresiz olarak forumdan uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
IMG_20161216_231253.jpg

Resim eklemeyi becerdim mi bilmiyorum ama wifi ye otomatik bağlanmayı becerdim.
İnternet bağlantı seçeneklerinde Wifi nin altındaki seçeneği STATİK moduna aldım. Artık her seferinde parola girmeye gerek kalmadan otomatik olarak internete bağlanıyor

teşekkürler
vXZn9R.jpg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...