Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Herkese iyi günler. İpTv satın alsam komşudan wi-fi yoluyla internete bağlansam yayınlarda kopma-donma vs. sıkıntılar yaşanır mı?
Cihaz Next 2000 hd.mini
İnternet %37

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Herkese iyi günler. İpTv satın alsam komşudan wi-fi yoluyla internete bağlansam yayınlarda kopma-donma vs. sıkıntılar yaşanır mı?
Cihaz Next 2000 hd.mini
İnternet %37

İp tv internet hızına bağlı werim alınır serverda sorun olmaz ama ip tv donmali olur

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Cihaz Next 2000 hd.mini
İnternet %37

Zyab1903 kardeşim ıptv için ;Server hızıda senin hızında önemlidir bunu bi köşeyde tut yayını veren (nakil eden degil ana sunucu) sunucunun hızı ve kapasitesi sabit 3mb 50 kişilik yada 35 kişilk gibi sabit olması lazımki ! sen cihazda alış hızın 3 lerde iken donmasız tekrarsız izleyebil. test için forumdaki günlüklerden al izlerken okey tuşuna bas solda çıkan listenin altında kırmızıdan yeşile kadar uzanan seviye çubugu vardır ona göre test et hız yeterliyse ıptv server al kafan rahat olsun.

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Zyab1903 kardeşim ıptv için ;Server hızıda senin hızında önemlidir bunu bi köşeyde tut yayını veren (nakil eden degil ana sunucu) sunucunun hızı ve kapasitesi sabit 3mb 50 kişilik yada 35 kişilk gibi sabit olması lazımki ! sen cihazda alış hızın 3 lerde iken donmasız tekrarsız izleyebil. test için forumdaki günlüklerden al izlerken okey tuşuna bas solda çıkan listenin altında kırmızıdan yeşile kadar uzanan seviye çubugu vardır ona göre test et hız yeterliyse ıptv server al kafan rahat olsun.
Mantıklı, Teşekkürler.

bigex11

0
Üye
19 Ocak 2016
132
0
16
arkadaşlar ben modemden kullanıcı sayısını 6 yaptım şimdi ip yayınlarım donmaya başladı acaba kullanıcı düşürdüğüm içinmi hızım 24 mb vodafon

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar ben modemden kullanıcı sayısını 6 yaptım şimdi ip yayınlarım donmaya başladı acaba kullanıcı düşürdüğüm içinmi hızım 24 mb vodafon

Şimdi bakınız IP tv de yayınları izlerken o esnada herhangi bir donwnland falanda olmaması gerekmektedir.! Yani siz benim hızım nasılsa 24 MB bir şey olmaz diye birşey düşünmeyin.! Siz kendiniz IP tv izlerken diğer kullanıcılarında bir şeyler indirmeye çalıştıklarını düşünün elbette sistem bundan etkilenir...

20 Şub 2017
2
0
1
Bende next 2000 machina aldım. Bir hafta oldu süper bir cihaz eskiden beri next cihaz kullanıyorum.Next minix hd pembe cihazımda var.

engosen

0
Üye
18 Ara 2015
21
2
3
arkadslar bende cihazı dun aldım size bazı sorularım var natgeo history gibi kanalları turkce olarak bulabilirmyim astra 4a ya baktım fakat bu kanallar sıfrelıydı ve tabi cok acemiyim s,zce yapmam gereken ayarlar varmı ve x panel url nerden bulabilirim:bull_head:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
arkadslar bende cihazı dun aldım size bazı sorularım var natgeo history gibi kanalları turkce olarak bulabilirmyim astra 4a ya baktım fakat bu kanallar sıfrelıydı ve tabi cok acemiyim s,zce yapmam gereken ayarlar varmı ve x panel url nerden bulabilirim:bull_head:

Menü Kurulum İnternetden güncelleme kısmına geliniz Usb takılı ise usb güncelleme aktif olur siz ses tuşu ile internetden güncellemeye sonra bi alt seçenekte ana yazılımı key kütüphanesi üzerine getirin okeyleyin daha sonra softcama getirin güncelleyin ve astra4 açın arkanıza yaslanın ve çayınızı yudumlayın efendim.
iyi seyirler.

Not : http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/509-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina.html bu kısımda konularda yazılanları 1 mesajda uygulayın.(Freshare emu aktif etme konusu- xtream ve ıptv giriş işlemleri vb)

Forumumuzda arkadaşlar günlük ücretsiz serverlar yayınlıyor takip edersiniz. http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/454-IPTV-Linkleri-amp-IPTV-Kanal-Listeleri.html

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Benimde next 2000 hd var ilk cikti aldim ama beni eklemeyin eklenince ne oluyors@

Tamam sevgili kardeşim listeye sizi eklemeyiz olur biter bu bölüm isteyen kardeşlerimiz için,bende bu cihazdan aldım benide listeye ekleyin diyenler için açılmıştır.Yoksa herhangi bir şey olduğu yok sıkıntısı derdi olan herkes zaten ilgili bölümlere yazıyor,bizlerde elimizdeki imkanlar çerçevesince yardımcı olmaya çalışıyoruz...

engosen

0
Üye
18 Ara 2015
21
2
3
dostum tesekkurler astra 4a taratıyorum buluyorum animal planet falan var ama nat geo ve history hep dijital platform olarak cıkıyor ve dolayısıyla onları acamıyor emu ve freeshare acık sizler izliyormusunuz nat geo ve history yı bende mi hata var uydudamı cozemedim valla(astra 4A ses5 yazıo)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...