Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina V 1.788(29.04.2019)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
oldu siler yeniden tararız kanalları yeniden sıralarız.onla uğraşırız :)
Yani arkadaslar ugrasmadan hic caba gostermeden her seyin 4x4 luk olmasini bekleyen bir toplummuyuz?
Bakiniz cihazda hata var ise next firmasina bildiriniz cihaz icin hizmet eden sitedeki arkadaslar bizim gibi uyeler. Bahsi gecen kanallara biz avrupada bakamiyoruz varsin hic olmasada dunyanin sonu degil, sanki binlerce kanala hergun saatlerce zaman ayiriyor gibiyiz. Duzenlemeleri kendi kafaniza gore ayarlayip USB ye yedegini aliniz sonrasi zaten kolay. onuda yapamiyor iseniz soyleyecek pek bir sey kalmiyor. Cihazlarinizin iyi calismasini istiyor iseniz komple temiz kurulum yapmanizda fayda vardir.

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Açıklayıcı şekilde yazarmısın hıc bırsey anlamadım
Saban sanirim cabuk yaziyor yazdigini okumadan cevabi onayliyor. Duzenleme yapma ihtiyacida duymuyor. dil (sil ) tarsdin ( taratin ) olarak anlar iseniz tamamdir. Aytac kardes bakiniz yesil1 isimli arkadas anlamis ve cevap bile vermis.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum sorunum cihazımda 28-03-2019 yazılımı yüklü astram yok diye yeni yazılımı yüklemedim. Sorunuma gelince Biliyorsunuz bu cihazımızda 10 adetxpanel bölümü var buralara siteden aldığım ip adreslerini giriyorum ip ler çöktüğü zaman cihaza çökn ipleri değiştirmeye girdiğimde cihaz kilitleniyor. cihazın fişini çıkarıp yeniden takıyorum aynı yere geldiğimde yine cihaz kilitleniyor.düzeltmek için yaptığım işlemlere gelince fabrika ayarlarına geldim 4birden sile gelerek hepsini sldim fakat cihazı açtığımda 10adet ip adresleri aynen duruyordu fabrikanın ana yazılımına döndüm yine aynı 10 xpanel aynen duruyordu aynı zamanda 28-03-2019 yazılımıda cihazda aynen duruyordu Cihazın kilitlenip donma olayını nasıl çözebilirim.

Halil1984

0
Üye
29 Şub 2016
65
62
18
Öncelikle cihazda takılı USB varsa bunu çıkarın... fabrika ayarlarına gelip tümünü seçip silin.. tüm xream ayarlarınız sıfırlanacsktir

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
199
43
Panel menüsünde altta panel sil
Yeşil tuş galiba paneli seç sonra sil

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Öncelikle cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Bir teşekkürde bize her konuda yardımlarını esirgemeyen DOST abime cihazı sıfırdan yeni kurulum yaptırdı. Şu an bir sorun yok inşallah olmaz. Tekrar yardımcı olan arkadaşlarıma ve DOST abime teşekkür ederim.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Öncelikle cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Bir teşekkürde bize her konuda yardımlarını esirgemeyen DOST abime cihazı sıfırdan yeni kurulum yaptırdı. Şu an bir sorun yok inşallah olmaz. Tekrar yardımcı olan arkadaşlarıma ve DOST abime teşekkür ederim.
Abim sorun degil her zaman arayabilirsin takıldıgın anda uzaktada olsam telefonda yazılımı istediğim şekilde kurar seni tek eğlencenden mahrum bırakmam.
Böyle daha iyi mutlu vede mesut insanlar:unsure:

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
Arkadaslar bu sky lar gercekten bu yazilimla düzeldimi yoksa takila takila mi bakiyorsunuz bi yazan yok bendeki hic bakilmiyor her 5-10 saniyede bir durakliyor iks de hic bir kanal acmiyor sari olmasina ragmen kanallar

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Ücretli Serverimde Xpanel kanallarda ''Servis kullanılabilir değil'' uyarısı devamlı gelmeye başladı.Aynı serveri Android Sony TV de sorunsuz çalışıyor.Bu aleti atmaya da kıyamıyorum ama atacağım galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...