Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina V1.778 (07/03/2019)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Xtream için HTTPS desteği eklendi.
- Xtream hesap bilgileri (durumu, bitiş tarihi, bağlantı sayısı) eklendi.
- Bazı Xtream hesaplarında yetişkin içeriklerin gizlenmesi düzeltildi.
- Menu > Ayarlar > Kullanıcı Tercihleri > Yetişkin içeriklerin gizlenmesi ve tekrar gösterilmesi ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- Uydu/Kanal/Favori listesi yeniden isimlendirmede eski ismi koruyarak yazma eklendi.
- PowerVu altyapısı güncellendi.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Ekli dosyalar

• 2019_03_07_v1778_r420_2000HD.zip
    8 MB · Görüntüleme: 195

cevher53

0
Üye
13 Eki 2015
40
8
8
Xtream için HTTPS desteği eklendi.
- Xtream hesap bilgileri (durumu, bitiş tarihi, bağlantı sayısı) eklendi.
- Bazı Xtream hesaplarında yetişkin içeriklerin gizlenmesi düzeltildi.
- Menu > Ayarlar > Kullanıcı Tercihleri > Yetişkin içeriklerin gizlenmesi ve tekrar gösterilmesi ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- Uydu/Kanal/Favori listesi yeniden isimlendirmede eski ismi koruyarak yazma eklendi.
- PowerVu altyapısı güncellendi.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.
bu yazılım ile https kopma sorunu giderildi mi

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
bende daha yüklemedim bilgim yok arkadaaşlar yükleyip bakıcaz düzelmişmi sonucu yazın buraya ayrıca nexte meil atın düzelmediyse mutlaka bildirin sadece buraya yazmakla olmaz irtibat yok yazzılımcılarla biliyorsunuz ancak meil yoluyla bildirilirse haberdar olurlar unutmayın

Halil1984

0
Üye
29 Şub 2016
65
62
18
Kopma süresi uzamış.. ama yine kopma oldu... Fabrika ayarlarına döndüm... Sıfırdan kurdum cihazı şimdi tekrar deniyorum...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
https:// panellerde durum aynımı kullananlar yazsınlar durumu

Son düzenleme:

Halil1984

0
Üye
29 Şub 2016
65
62
18
bende daha yüklemedim bilgim yok arkadaaşlar yükleyip bakıcaz düzelmişmi sonucu yazın buraya ayrıca nexte meil atın düzelmediyse mutlaka bildirin sadece buraya yazmakla olmaz irtibat yok yazzılımcılarla biliyorsunuz ancak meil yoluyla bildirilirse haberdar olurlar unutmayın
Mail adresi nedir kardeşim

ismail9

Member
Üye
14 Şub 2019
14
63
13

nextstar yazzılımcılari email adressi nedir, ben bilmiyorum.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
:)
Her gün bir yazılım Emeklerine saglık Yerli Yazılımcı ekibe .
bi ufak eleştiri her forumda aynı gün içinde 2 farklı yazılım biri 1772 biri 1774 ... bi bütünlük olsa yazılımı veren arkadaş (Digium- Profosör vb )yazılımı verdikten sonraki geri dönüşlerle ilgilense yazılımla ilgili dertlere çare olsa daha iyi gibi olacak kişisel düşüncem.
(A Kadir nextin sitesinden alıp verdiği için tenzih ederim)

Her türlü görüşleriniz için resime tıklayın

Next NextStar - Uydu Alıcısı | HD Uydu Alıcısı | Güvenlik Kamerası | AHD Kamera | IP Kamera | DVR Kayıt Cihazı | LED Aydınlatma | LED Ampul | Multiswitch
----------------------

1551981532452.png

Her türlü görüşleriniz için resime tıklayın

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...