Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina V1.781 (14/03/2019)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
benim sıkntımda x oanele program yükledim tringsporda var içinde ne hikmetse verim alamadım cihazı direk nete bağladığım halde hep donuyor

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
arkadaslar freshare bitis tarihi 12/11/2019 olmasina ragmen turksatta bulunanan nate geo kanallarini acmiyor ne yapmam lazim bilgisi olan ne yapmam gerektigini soylesin

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Cihazlarımıza yazılım geliyor kimsenin haberi yok ne nasıl yapılacak muhatap yok ''Yerli yazılım''cı arkadaşlar vardı onlardan ses yok profosör_ vardı ya çıldırdı yada bizleride çıldırtmak istiyor .
Hayırlısı hani Rahmetli Cem babanın dediği gibi bindik bi alamete gidiyoruz .....

Bi zamanlar fazla degil 3-4 ay önce burada Next firmasından verilen test yazılımı için verene , yazılım hakkında burada açıklama yapan üstadlara ağıza alınmayacak hakaretleri edenler şimdi noldu sustular klavye başında erkeklik taslayanlar vardı sırf o yüzden cihazlar hakkında kimseye bir daha yardım etmem diye yemin ettirenler forumda köşesine çekilmek zorunda kalan ustalarımız gecenin birinde tek türksat çanagı olan üyenin bende hotbirt neden çalışmıyor diyerek ağzına geleni yazıyı dökenler Şu anki duruma ne diyor...?

bashekim_

Member
Üye
26 Şub 2019
12
29
13
Cihazlarımıza yazılım geliyor kimsenin haberi yok ne nasıl yapılacak muhatap yok ''Yerli yazılım''cı arkadaşlar vardı onlardan ses yok profosör_ vardı ya çıldırdı yada bizleride çıldırtmak istiyor .
Hayırlısı hani Rahmetli Cem babanın dediği gibi bindik bi alamete gidiyoruz .....

Bi zamanlar fazla degil 3-4 ay önce burada Next firmasından verilen test yazılımı için verene , yazılım hakkında burada açıklama yapan üstadlara ağıza alınmayacak hakaretleri edenler şimdi noldu sustular klavye başında erkeklik taslayanlar vardı sırf o yüzden cihazlar hakkında kimseye bir daha yardım etmem diye yemin ettirenler forumda köşesine çekilmek zorunda kalan ustalarımız gecenin birinde tek türksat çanagı olan üyenin bende hotbirt neden çalışmıyor diyerek ağzına geleni yazıyı dökenler Şu anki duruma ne diyor...?

Yazılım online güncellemeye verildi. Yani eğer yazılımdan haberin yoksa muhtemelen cihazınız internete bağlı değil ya da OTA kapalı "düz" kullanıyorsun.
Yazılımla ilgili notlar hem cihazda hem yazılım destek sitesinde hem de konunun ilk mesajında yazıyor.
Eğer alıcıyı kullanacak teknik kapasite değilseniz veya herhangi bir sıkıntınız varda Next&Nextstar - Destek Masası Yazılımı adresinden sorununuzu iletebilirsiniz.
Ve ayrıca burası resmi destek sitesi değil. Buradan yerli ve milli şuurdan olan rahatsızlığızı söylemeniz birşey ifade etmez.

meyvaz65

0
Üye
30 Ağu 2017
7
3
3
Arkadaşlar bir de şu vodlara bir el atsanız iyi hep eski flimler birde bu flimleri katagörüye göre ayrılsa iyi olur turkvod gibi olsa daha iyi olur saygılarımla.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yazılım online güncellemeye verildi. Yani eğer yazılımdan haberin yoksa muhtemelen cihazınız internete bağlı değil ya da OTA kapalı "düz" kullanıyorsun.
Yazılımla ilgili notlar hem cihazda hem yazılım destek sitesinde hem de konunun ilk mesajında yazıyor.
Eğer alıcıyı kullanacak teknik kapasite değilseniz veya herhangi bir sıkıntınız varda Next&Nextstar - Destek Masası Yazılımı adresinden sorununuzu iletebilirsiniz.
Ve ayrıca burası resmi destek sitesi değil. Buradan yerli ve milli şuurdan olan rahatsızlığızı söylemeniz birşey ifade etmez.
tekrar hoş geldiniz
iki haftada 3 kez son üç yazılımın artıları ve eksileri hakkında e-posta attım [email protected]

Buradanda şahsınıza da iletebilirim

-xpanele adres girildiğinde ! kaydet butonuna basıldıgında YÜKLENİYOR yazısı ve Boş Liste
-vodlarda ve kategoride bazı içeriklerde açılıyor bi süre sonra kanal penceresine dönüyor
-Tv8 de daha fazla görüntü kesilmesi yaşanıyor (ilk baştan bu tarafa müzmin sorun)
-cccam ücretli server ile cihazın fshareasi aynı anda çakışma yapıyor

bunlar 3 adet epostadan birkaç tanesi efendim.

-1552937384714.png

NOT : Sayın Başhekim_ demişsinizki

-Teknik kapasitem yetersiz olabilir amma !!! Burada yazılımı yükleyip yeni yazılımı test edip cihaz hakkında yorum yapacak kadarda bilgim var oldugunu düşünmekteyim. Buradan fabrika adına Yazılımı veren arkadaşlar kadarda olmasada !

-E postaylada ayrıca iletecek kadar yol yordamda bilirim Cevap dahi verilmesede

Son düzenleme:

bashekim_

Member
Üye
26 Şub 2019
12
29
13
tekrar hoş geldiniz
iki haftada 3 kez son üç yazılımın artıları ve eksileri hakkında e-posta attım [email protected]

Buradanda şahsınıza da iletebilirim

-xpanele adres girildiğinde ! kaydet butonuna basıldıgında YÜKLENİYOR yazısı ve Boş Liste
-vodlarda ve kategoride bazı içeriklerde açılıyor bi süre sonra kanal penceresine dönüyor
-Tv8 de daha fazla görüntü kesilmesi yaşanıyor (ilk baştan bu tarafa müzmin sorun)
-cccam ücretli server ile cihazın fshareasi aynı anda çakışma yapıyor

bunlar 3 adet epostadan birkaç tanesi efendim.

-Ekli dosyayı görüntüle 11321
Kullandığız server bizim server mi? Url ve port bilgisini paylaşırsan sorun çıkaran panele bakayım. Kullanıcı adı ve şifre vermene gerek yok.
Videolarda atma sorununu ben de YouTube'de rastladam, özellikle uzun videolarda. VOD'da atanlara da birkaç örnek yazarsan kontrol edeyim.
EMU-FS-Cccam ile açılan kanalı izlerken arada kesilmeleri de zaten takipteydik. Özellikle bu 3lüde eğer kanal EMU ile açılıyorsa serverlerin ikinci planda kalmasıyla ilgili çalışma olacak.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Kullandığız server bizim server mi? Url ve port bilgisini paylaşırsan sorun çıkaran panele bakayım. Kullanıcı adı ve şifre vermene gerek yok.
Videolarda atma sorununu ben de YouTube'de rastladam, özellikle uzun videolarda. VOD'da atanlara da birkaç örnek yazarsan kontrol edeyim.
EMU-FS-Cccam ile açılan kanalı izlerken arada kesilmeleri de zaten takipteydik. Özellikle bu 3lüde eğer kanal EMU ile açılıyorsa serverlerin ikinci planda kalmasıyla ilgili çalışma olacak.

Bu arada cihazı alalıikibuçuk sene oluyor ve bu forumda verilen tüm testler ve ilk yazılımdan 14 marta kadar olan yazılımlar dosyamda mevcut (Verilmeyen testlerde) next2000 hd diyorsunuz siz önceki next2000 hd internet machina konularına zahmet edipte bakarsanız teknik kapasitemin yetersiz oldugu konusunada cevap olur. Yazılımcı olmasamda (Herkes yazılımcı olamaz saygım var olduğumuda iddia etmedim )Ben next hd serilerinin kullanıcısıyım next2000 hd int machina- machina3d vip-next minix pempe mavi ve blue cihazlarını halen kullanan ve AraştıranTüketiciyim .

Sizin server Pardon ...!!!!

Kullandığım iki adet ücretli server var Sizin server değil biri ------------------ bir diğeri -------------- ve cccamda -------- (sizin serverla kastınız sizin serverınızıda kullandım iki sene şimdi farklı)

Sadece Server adresi ve port bilgisi ile Serverın paneline nasıl ulaşacaksınız diyerek sormuyoruM !!!
Sahi bi soru sorayım Ping adresini neden degiştirdiniz ? ve pcden ortak ağ üzerinden cihaz dosyalarına machina3d de oldugu gibi ulaŞılabiliyormu ?
sevgilerimle ))).

Son düzenleme:

bashekim_

Member
Üye
26 Şub 2019
12
29
13
Bu arada cihazı alalıikibuçuk sene oluyor ve bu forumda verilen tüm testler ve ilk yazılımdan 14 marta kadar olan yazılımlar dosyamda mevcut (Verilmeyen testlerde) next2000 hd diyorsunuz siz önceki next2000 hd internet machina konularına zahmet edipte bakarsanız teknik kapasitemin yetersiz oldugu konusunada cevap olur. Yazılımcı olmasamda (Herkes yazılımcı olamaz saygım var olduğumuda iddia etmedim )Ben next hd serilerinin kullanıcısıyım next200 hd int machina- machina3d vip-next minix pempe mavi ve blue cihazlarını halen kullanan Tüketiciyim .

Sizin server Pardon ...!!!!

Kullandığım iki adet ücretli server var Sizin server değil biri ------------------ bir diğeri -------------- ve cccamda -------- (sizin serverla kastınız sizin serverınızıda kullandım iki sene şimdi farklı)

Sadece Server adresi ve port bilgisi ile Serverın paneline nasıl ulaşacaksınız diyerek sormuyoruM !!!

sevgilerimle ))).

Https protokolünde nasıl serverlere ulaştıysak o şekilde ulaşırız servere. Bu işler test cihazı alıp parayla satmaya benzemez. Amacınız üzüm yemekse sıkıntı yok. Sorunu bildirmeniz kafi. Teknik bilgin var ama cihaza gelen yazılımdan haberin olmaması, yerli ve milli şuurdan son derece rahatsız olman üzüm yemek olmadığını gösteriyor. ;)

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yerli ve milli şuurdan hiç rahatsız olmadım Bilakis Koreli yazılımcılarla bazı bilgileri eksiklikleri anlatamadıgımızı daha önceden forumumuzda yazdım sırf hataları video ile anlatmak zorunda olduğumuzuda fabrikaya bildirdim cihazın ilk yıllarda bazı hatalarını reset atmasını cccamda 10 adet server yüklediğimizde kilitlenmesini yada kanal düzeni yapar iken sil dendiğinde nochannel hatasını video ile çözebildik .
Yerli yazılımcı gelmesini ocak ayı içinde ilk yazan ve destekleyen daha çabuk hatayı çözülceğine inandığımıda burdan yazan biriyim.
Şikayetim birilerini kötüleyerek yok farzederek cihaza yeni bir kutu yapıp geçmişi inkar etmeye karşıyım Bu cihazımız 2019 da birden çıkmadı 2016 Haziran temmuz aylarında çıkan bir cihaz ve bu günlere geldi Ben cihazımı seviyorum en iyisi olması için uğraşıyorum .

Ve burada Test cihazını alıp satmayla olmaz diyorsunuzda n11 sitesinden 7 cihaz aldım abim ve iş arkadaşlarıma - Evimede mehmetin hesabına 280 tl çıkartıp peşin aldım ....

Test cihazı almadım bunu söyleyeyim ...
Test cihazı hakkında kutusuyla bilgi verenleri bu sitede çok gördük cihaz serverı için işlemciye ücret yatırılamadığı 2015 yılbaşını takip eden aylarda next cihazını burada kötüleyip daha sonra test cihazlarını alıp !! burada kutusuyla bilgi veren leride gördük Ayrıca cccam bölümünde paylaşım yaparken bir gece gelip konuyu silenleride çünkü cccam satıyorlardı cihaz satıyorlardı Sevgili BAŞHEKİM_!!! çokkkk gördük.Bir gecede tüm emekleri silinenleri destek sitesi olarak next foruma gidin diyen müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarıda bu forumun adreslerini kaldıranlarıda çok gördük.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Ve son söz fazla uzatmaya gerek yok

Ben tüketiciyim Next Uydu cihazlarını kullanan bir bireyim En iyiye ulaşmak için uğraşıyorum.

Sizde Üretici konumundasınız sanırım Bizlere en iyiyi sunun .

Next Nextstar markadır marka olarak kalsın
Sizde birilerini taklit etmeyin bilginizi becerinizi bizlere anlayabilcegimiz şekilde verin Şu zor dönemde çoğu şirket küçülmek zorunda kalıyor küçülmeyin.

Acizane bi tavsiye >>>>>>>2000 HD ( mini )>>>>> bu bölümü inceleyin müsait zamanınızda 2016 dan 2019 18 sayfa her türlü görüş istek bilgi mevcut Bulunamıyacak bir Arge çalışması Bence.

Sevgi Saygıyla

Son düzenleme:

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28

Sana katılıyorum yazın şimdi hava durumuyazin şimdi you tube yok yazın makinemin kılı döndü herkesi küstüydünüz be boş sürekli yazıyosunuz cihazına uygun vifi anten almaz yok x panelde kopma var benim ev internetim.sadece 8 megabit bir tane daha maç kaçırmadım neyse kendiniz halledin

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
arkadaslar freshare bitis tarihi 12/11/2019 olmasina ragmen turksatta bulunanan nate geo kanallarini acmiyor ne yapmam lazim bilgisi olan ne yapmam gerektigini soylesin
kardeş foxnetworkslardan bahsediyorsan ben fabrika ayarlarından emu keyleri sildim öyle izliyorum emuları açınca göstermiyor national people national wild v.stürksattaki

erol197999

0
Üye
13 Kas 2013
1
0
3

yazılım güncelleme bölümüne gelin.
oradan internetten güncelleme bölümünden key gurubu1 ve key gurubu 2 güncelleyin açılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...