Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina V1.782 (21/03/2019)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Benim acimdan sahsima bir getirisi olmasada bu uygulamayi kullanan arkadaslar adina guzel, dolayisiyla emeginize saglik;
frekans ve uydu duzenleme icin hala hic bir iyilestirilme yapilmamasini her yazilimda papagan gibi tekrarliyorum, varsin olsun klavye murekkep harcamiyor. Umarim gelecek haftayada onu halledersiniz, mutessekkir oluruz. :unsure::unsure::unsure:

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
arkadaslar next 2000 hd cihaz nicin cok isiniyor sizdede oylemi yorum atarsaniz memnun olurum

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
her sürüm de yazıyorum.usb den film izlediğimizde film bitince otomatik olarak bir alttaki videoya geçiş yapsın.lütfen bu konuyuda unutmayalım.

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
Benim acimdan sahsima bir getirisi olmasada bu uygulamayi kullanan arkadaslar adina guzel, dolayisiyla emeginize saglik;
frekans ve uydu duzenleme icin hala hic bir iyilestirilme yapilmamasini her yazilimda papagan gibi tekrarliyorum, varsin olsun klavye murekkep harcamiyor. Umarim gelecek haftayada onu halledersiniz, mutessekkir oluruz. :unsure::unsure::unsure:
cok haklisin

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
arkadaslar next 2000 hd cihaz nicin cok isiniyor sizdede oylemi yorum atarsaniz memnun olurum
bendeki yıllardır ısınıyor wıfı takılı 32gb lık usb takılı çok şükür sorunsuz
akşam yatarken düğmeli fişten tümünü kapatıyoruz sabahta tekrar açıyoruz yıllardır böyle kullanıyoruz

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
yazılımda emeği geçenlere canı gönülden teşekkür ederim
sizede katılıyorum şu cihazlara toplu tp ve uydu düzenleme silme ekleme bir yapılabilse çok çok sevinicem
ama sanırım zor olmuyacak

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
yazılımda emeği geçenlere canı gönülden teşekkür ederim
sizede katılıyorum şu cihazlara toplu tp ve uydu düzenleme silme ekleme bir yapılabilse çok çok sevinicem
ama sanırım zor olmuyacak
beklentini saygıyla anlıyorum bu güne kadar ne machina 3d serilerinde nede internet machinada bu özelliğin istenmesi defalarca yazılmasına rağmen olmadı ve olmayacakta öyle düşünüyorum saygılar arkadaşım hayırlı cumalar.

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
arkadaslar next 2000 hd youtube niye canli tv yazinca hata veriyor acmiyor smart card li tv lerde canli tv yazinca aciyor bilen varsa sebebini soylesin

drymanx

0
Üye
12 Eyl 2017
15
6
3
Yanlız son iki yazılım da sorun var normal ekrandayken menü tuşuna basıp menü ekranı gelince sonra exit ile çıkınca o anki görüntü 1 saniye bulanık gelip netleşiyor her kanalda yapıyor daha önce böyle sorun yoktu exit e basınca direkt net görüntü geliyordu acaba diğer arkadaşlarda da bu sorun varmı bu kadar kaliteli bir ürüne yakışık kalmıyor çok amatörce duruyor saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...