Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD V1.868 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozbilocan

New member
Üye
7 Tem 2019
1
0
1
hbo lar canal + cinemax hd national fox life falan hepsi gitti sebep nedir arada açılıyor artık çok kısa

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Türk Telekom bazı bölgelerde, internet hızını kısıtladı. Onunla ilgli olabilir mi acaba?

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
İlgili cihaz bölümünde ''açılmayan cihazlar için yapılması gerekenler'' başlığını inceleyin. Tarife göre yapmaya çalışın. Yapamazsanız servis yolu görünüyor.
Hocam inceledim video silinmiş herhalde....

next bayiisini aradım yazılımı 20tl karşılığında yaparız dediler. tamam dedim gittim. ben tv ye nasıl bağlıyorsam bayii'de aynı şekilde bağladı cihaz ekrana gelmiyor dedi.biliyorum dedim onun için yazılım atılacak dedim,o zaman biz bilmiyoruz dedi. başka bir bayii aradım 50 tl karşılığında flash'larız dedi. ben bu muhabbetten birsey anlamadım. işlemcinin yanma ihtimalide var dediler. eğer yandıysa flash'ta bir işe yaramaz değilmi?

hkoçal

0
Üye
4 Eyl 2013
44
29
18
Hocam inceledim video silinmiş herhalde....

next bayiisini aradım yazılımı 20tl karşılığında yaparız dediler. tamam dedim gittim. ben tv ye nasıl bağlıyorsam bayii'de aynı şekilde bağladı cihaz ekrana gelmiyor dedi.biliyorum dedim onun için yazılım atılacak dedim,o zaman biz bilmiyoruz dedi. başka bir bayii aradım 50 tl karşılığında flash'larız dedi. ben bu muhabbetten birsey anlamadım. işlemcinin yanma ihtimalide var dediler. eğer yandıysa flash'ta bir işe yaramaz değilmi?

Teknik servisler yaparlar. rs 232 kabloyla kurtarma yazılımı atabilirler. Fabrikaya göndermek de seçenekler arasında.

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
next eskiden emu ile çözerdi hatta çözdükleri de sarı olurdu, bi inada girdi next dedik heralde yeni cihaz çıkaracak onda devam edecek, yok yeni cihazda yok hala en yenisi next 2000 hd internet machine...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
next eskiden emu ile çözerdi hatta çözdükleri de sarı olurdu, bi inada girdi next dedik heralde yeni cihaz çıkaracak onda devam edecek, yok yeni cihazda yok hala en yenisi next 2000 hd internet machine...
Sarı renkle ilgili açıklama yapılmıştı zamanında. İnattan ziyade yazılımda yer açmak için bazı ekstra şeyler kaldırılmıştı. Bunların başında açılış resmi de geliyor. Tamamen renki piksellerin olduğu resim boyutu ile siyah beyaz piksellerin olduğu resim boyutu arasında fark olduğu için siyah beyaz tercih edilmişti. Yer açılan yazılımda D-IPTV uygulaması eklenmişti. Ayrıca şuan EMU ile çözülebilen ne kadar şifreleme sistemi varsa cihazda ekli zaten.

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
Youtube live gostermiyor bilgisi olan yardim etsin ne bicim cihaz o kadar para verdik birini goteriyor oburunu gostermiyor cok dandik cihazmis

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
868 yazilim versiyon derken seri numarasimi
Cihaz bilgisinde bulunan yazılım versiyonundan bahsediyor. v1.868 doğru bilgi fakat Live'ye bakıyorum herhangi bir sorun yok. Detaylı şekilde anlatırsanız kontrol edebiliriz. Şuan rastgele bir kanal açtğımda Live'de herhangi bir sorun göremedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...