Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD V1.868 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,735
93
France
Emeginize saglik,
Yazilimlarda basliklara test yazilim yada ana yazilim seklinde yazmak bilgilendirme acisindan daha makul olur dusuncesindeyim.
pek fazla VOD yada Youtube kullanmiyorum VOD bolumu Icerik arama kismina girdim bir kac film isminde deneme yaptim filmi buldu fakat
Hata (8-09) verdi bu tum filmlerde olmayabiliyor. Sebebi nedir tesekkurler?
Ayrica bir urunu - yazilim- guncelleme vs. piyasaya cikarmadan once denemek gerekir bu yazilimlar mutlaka deneme surecinden gecirilip veriliyor diye dusunuyorum; kolay gelsin.

Son düzenleme:

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Emeginize sagli,
Yazilimlarda basliklara test yazilim yada ana yazilim seklinde yazmak bilgilendirme acisindan daha makul olur dusuncesindeyim.
pek fazla VOD yada Youtube kullanmiyorum VOD bolumu Icerik arama kismina girdim bir kac film isminde deneme yaptim filmi buldu fakat
Ayrica bir urunu - yazilim- guncelleme vs. piyasaya cikarmadan once denemek gerekir bu yazilimlar mutlaka deneme surecinden gecirilip veriliyor diye dusunuyorum; kolay gelsin.
✅✅✅✅✅✅✔✔✔✔✔

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Canli yayin çalişmiyor dogru söylüyor
Tekrar kontrol ettim. Bazı yayınlar sorunsuz açılırken bazılarında hata veriyor dediğiniz gibi.

Emeginize sagli,

Hangi içerikte hata alıyorsunuz detaylı yazarsanız incelenir. Çünkü VOD içerisindeki bir çok içerik farklı serverlerden yönlendiriliyor. O an o serverde yoğunluk olabilir veya içerik upload edilirken hasar görmüş olabilir. Veya serverden silinmiştir fakat VOD bölümünden silinmemiş olabilir vb. Bir çok kombinasyon var. Detaylı yazılınırsa direkt müdahale edilir.

Test yazılımların büyük bir çoğunluğu sadece cihaz üzerinden paylaşılıyor. Yani kullanıcı yazılım güncelleme bölümünde test yazılımına gelmeden o yazılımı yükleyemeceği için doğal olarak yazılımın test mi ana mı olduğunu biliyor.
İkinci olarak Test (TDK'ya göre; örnek olarak alınan normal bireyinkiyle karşılaştırarak ölçmeye ve değerlendirmeye yarayan yoklama) adı üzerinde, denenerek verilen bir yazılım olsa ismi test değil ana yazılım olurdu.
Önceden test yazılımlarının büyük bir çoğunluğu E-posta yolu ile testerlerle paylaşılıyordu. Firma politika değiştirerek tüm (isteyen) kullanıcılar test yazılımı sundu. Yani kullanıcı test yazılımını bilerek ve isteyerek yüklediği için, bu yazılımlar denenmeden mi veriliyor gibi bir cümle kurmak gayet mantıksız. Çünkü zaten amaç denemek ve hataları firmaya iletmek.

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Iyi aksamlar next 2000 internet machina kullaniciyim soyle bir sorun var.cihaz joker e girdikten sonra izliyorsnz cikis yapip yeniden girmeye calistignda baglanti kurulamıyor yazisi aliyorum cihszi fisten cekip taktigimda duzgunce calisiyor sizlerdede böylemi sorun saygilar

suzun1

0
Üye
9 Ocak 2018
16
0
3
Cihazda İP tv.de kanal sayısı 20000, ama bizim İp.tv.serverinde kanal sayısı 20000 den fazla olduğu için fazlasını göstermiyor bende machine cift tunerli chazımda var orada aynı ip.tv.serveri 26645 gösteriyor, acaba buda yazılım ile artırılabilecek bir durummudur, olursa iyi olur düşüncesindeyim.

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Iyi aksamlar next 2000 internet machina kullaniciyim soyle bir sorun var.cihaz joker e girdikten sonra izliyorsnz cikis yapip yeniden girmeye calistignda baglanti kurulamıyor yazisi aliyorum cihszi fisten cekip taktigimda duzgunce calisiyor sizlerdede böylemi sorun saygilar

varmı boyle bir sorunla karsılasan arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...