Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD V1.876 Test Yazılımı (30.06.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
my.forgtv.com:8000 bu adreste tv kanalları ve vod diziler sorunsuz izledim fakat vod filmlerde sanki internet hızı yavaşmış gibi ekranda kesik kesik görüntü donarak izledim .......test ettiğim 2. Adres gladioiptv.stream:8080 bu linkteki tüm yayınları sorunsuz izledim takılma ve reset atma olmadı

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
Arkadaşlar benim çihazda ses yüksekli 1 dede 30 dada aynı ses çıkıyor ses açma kısma olmuyor yani stalker ve joker uygulamasındayken

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
123
8
18
Arkadaşlar bugün bende LNB Yada Kablo KIsa Devre beslemeyi çıkarıp Sorunu Çözün ve Takın diyor herşeyi yaptım ama yine aynı merkezi sistem kullanıyorum 2 cihaz da aynı hatayı veriyor birisi dün verdi diğeri de bugün verdi sorun nerede olabilir uçları değiştirdim kabloları değiştirdim ama yine aynı yardımcı olursanız sevinirim...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Webden xtream ekleme gelecek yazılımlarda verilecek
ilk mesaja resimler eklendi

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
özellikle ip tv izlerken kanaldan kanala ışık farkı çok fazla filmlerde de aynı şekilde dolayısıyla TV UYUM AYARLARI / RENK AYARLARI menüsünü yoğun kullanmak gerekiyor.
keşke yeni yazılımda tek tuşla Renk Ayarları devreye girebilse...
okuyan inceleyen yazılımcılar olursa ?

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Stalkerde Favori listesi hazırlayıp Favorilere girince Favori kanallar çalışmıyor.En azından bende böyle.

Enayu

New member
Üye
30 Haz 2020
11
2
3
Öncelikle Yeni yazılımla stalker mac adresi girmek muhteşem bir kolaylık sağlıyor fakat bazı mac yayınlarında sanırım codecle alakalı hevc yayını olabilir stalker uygulamasındayken yayını açmaya çalışıyor ve cihazı kilitliyor reset atmak zorunda kalıyoruz (güç kablosunu cekmek zorunda kalıyorum) gerek yeni guncellemede gerekse bu sorunları halledecek ekibin şimdiden eline sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...