Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.887 25.9.2020 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stkzky

Member
Üye
19 Ara 2018
61
80
18
ıks ile ilgisi yok bahsettiğiniz kanalların samiabi
cihazınızı internetten test yazılım olarak güncelleyin vede key1..key2 güncellemelerini de yapın bu kadar
türksattaki malum belgeseller ve azersat kanalları açar
Malum belgeseller iks ile açılıyor ama biss keye sahip kanallar key 1 ve key 2 güncellenerek açılır azeri kanalları açamazsan elle gir abi

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Malum belgeseller iks ile açılıyor ama biss keye sahip kanallar key 1 ve key 2 güncellenerek açılır azeri kanalları açamazsan elle gir abi
yapmayın hocam ıks farklı bir durum size verilen süresi belli paylaşım
ama turksattaki bahsi geçen belgesel kanallar olsun bıss li kanallar olsun key güncellemesi yapın bazen geç güncellensede yinede takip edin

teo

0
Machina3D VIPClup
19 Eki 2012
48
3
8
Arkadaşlar next 7601 wifi aparat ile internete bağlanmaya çalıyorum cihaz ağları buluyor bağlanıyor %99 vb .ama wud,youtube vb hiç birsini açamıyoruz ve bir çok demedede katagoriler ve vod secenekleri yada videoları bile eklrana çıkmoyor çok nadıren youtube açtı .saat ayarı vb yapıldı defalarx-ca fabrikja ayarlaruna dönülde ana yazılım test yazımı hepsı denendi sorun cözülmüyor . modem süperoınline modem.nden böyle sorun yaşayan varmı neden sorun çözülmüyor .

teo

0
Machina3D VIPClup
19 Eki 2012
48
3
8
Kablolu ile de denedim aynı sorun devam ediyor
Cihaz internete bağlı görünüyor yazılım key ve benzer yüklenebiliyor

Vod YouTube gibi videoları açmaya çalıştığımda ekrana video seçenekleri gelmiyor
Çok nadiren gelse de bir çoğunu açmıyor
Defalarca fabrika ayarlarına dönüldü defalarca ana yazılıma ve test yazılıma dönüldü sorun çözülmüyor

Modemle ilgili olabilir mi bilmiyorum yeni Superonline modem

adem940

New member
Üye
11 Eyl 2019
21
5
3
son yazılımlardan sonra uydu ilk açıldığında kumanda 10-15 dakika boyunca hiç basmıyor, uydu biraz ısınınca basmaya başlıyor, geceleri yatarken uydunun ve TV'nin fişini çekiyoruz, daha önce böyle bir sorun yoktu.

düzeltme: uydu içerisinden test yazılımı değil de ana yazılımını (05/07/2020 tarihli) geri yükledim kumanda düzeldi, lütfen bu son yayınladığınız test yazılımlarındaki kumanda sorununu kontrol edin, teşekkürler.

Son düzenleme:

kridvan

New member
Üye
31 Eki 2018
4
0
1
son yazılımlardan sonra uydu ilk açıldığında kumanda 10-15 dakika boyunca hiç basmıyor, uydu biraz ısınınca basmaya başlıyor, geceleri yatarken uydunun ve TV'nin fişini çekiyoruz, daha önce böyle bir sorun yoktu.

düzeltme: uydu içerisinden test yazılımı değil de ana yazılımını (05/07/2020 tarihli) geri yükledim kumanda düzeldi, lütfen bu son yayınladığınız test yazılımlarındaki kumanda sorununu kontrol edin, teşekkürler.

Merhabalar bu cihazdan iki adet var biri salonda biri yatak odasında bu donma olayı bendede var ve çok ama çok canımı sıkıyor hatta kumanda çalışmıyor diye bir tanesini kırdım. Cihaz her yerde donuyor kanal değiştirirken menüde iken her yerde ve tek çaresi güç kablosunu sök tak yapmak, buradan yazılımcalara sesleniyorum neden hala bir çare yok anladığım kadarı problem yazılımsal, sizin dediğiniz yazılımdayım V1.877 05/07/20 tarihli, başka bir arkadaşın "@kadifeli" tavsiyesini uyguladım yinede donuyor ama bende birtane cccam server aboneliği var ve "şifreli yayın ayarlarından" "internet paylaşım yolundan" IKS kapattım ama yinede DONUYOR YİNE DONUYOR başka ne yapabilirim bilmiyorum yardım LÜTFEN...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...