Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.891 Yazılımı (28.10.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cmlydn

New member
Üye
25 Ara 2018
8
1
3
Merhaba arkadaşlar en sorunsuz ve stabil yazılım hangisi çok fazla yazılım geliyor ve her yazılımdan sonra farklı sorunlar yaşanıyor

hqsqn

0
Üye
25 Şub 2018
2
0
1
yazılım güncellemesinden sonra iptv uygulamasına bağlanamıyorum youtube, vs şeyleri açmıyor kablolu internet mevcut ama hiçbir şekilde cihaz internete çıkmıyor sorun nedir acaba

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
yazılım güncellemesinden sonra iptv uygulamasına bağlanamıyorum youtube, vs şeyleri açmıyor kablolu internet mevcut ama hiçbir şekilde cihaz internete çıkmıyor sorun nedir acaba
Ethernet kablonu kontrol et bazen çıkıyor yuva çok düzgün değil

Bybasri

Member
Üye
24 Kas 2020
8
37
13
Next 2000Hd. Değerli dostlar Free İptv de Tv5 sürekli donuyor bi çözümü varmı acaba ne yapabilirim... Çanak anten olmadığı için Next sin bu uygulaması gayet olumlu. Birde sorunsuz çalışsa çihaza çok farklı bir değer katar; böylece çanak antene mahkum olmaktan kurtulmuş oluruz. Birde Youtub da canlı tv uygulaması olsa çok iyi olurdu.

Refik

0
Üye
22 Haz 2018
194
36
28
akrabamın köyde next 2000 hd fta var açtığında radyo açılıyormuş bende tv ye geç her hangi bi kanalın sesini sonuna kadar aç tekrar kıs fişten çek tekrar tak dedim yine radyo da açılmış acaba neden dir başka yolu varmı yarın köye gidecem
TV'ye alın sonra cihazı kırmızı tuşa basarak kapatıp açın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...