Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.893 Yazılımı (14.12.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Son yazılım tam bir felaket.Gerek Stalker olsun ,gerek joker olsun hiçbir hesap cihaza girilmiyor.Girilmiş mevcut hesaplar da çalışmıyor.Lütfen bir çözüm bulun.

hüseyin28

Member
Üye
22 Eyl 2018
38
53
18
stalker bu cihazda stabil calısmıyo en iyi calısan dreamstar master ıptv ama ondada sadece 1 tane mac girebiliyon

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
ben stalkerde pek bir sorun goremedim
10 tane adres giriyorum kimisi uzun sure kimisi de kisa sureli ama calisiyor
4-5 adres cok uzun sureli hala devam ediyor
bu uygulama yeter zaten basli basina

tekinalp

0
Üye
30 Eyl 2016
6
6
3
Sistem iyileşmesi göremedim ben. Cccamda da,stalkerde de ikide bir cihaza reset atma durumunda kalıyoruz,fişten sökerek hemde. Bence yazılımı iyice sadeleştirin, uydu yayınları, cccam ve stalker düzgün çalışsın yeter bize...diğer türlü hem size hem bize işkence...

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
Evet stalkerden çıkarken cihaz kitleniyor fişi çekip tekrar takıyorum cihaz stalkeri kaldıramıyor herhalde

Enayu

New member
Üye
30 Haz 2020
11
2
3
Sistem iyileşmesi göremedim ben. Cccamda da,stalkerde de ikide bir cihaza reset atma durumunda kalıyoruz,fişten sökerek hemde. Bence yazılımı iyice sadeleştirin, uydu yayınları, cccam ve stalker düzgün çalışsın yeter bize...diğer türlü hem size hem bize işkence...
Cihaz kilitlendiği zaman power güç tuşuna 10 saniye basılı tutun kendını resetler fişi cekmenize gerek yok

Enayu

New member
Üye
30 Haz 2020
11
2
3
Benim sorunum stalker üzerinde kanalları favoriye ekleyemiyorum böyle bir kanal yoktur uyarısı alıyorum

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,736
93
France
Sevgili arkadaslar yorumlari okudugumda tipki bundan onceki paylasilan YAZILIMLAR da yapilan yorumlarin neredeyse aynisi yapiliyor.
Ahmetin cihazinda calisan bir sistem, Mehmetin cihazinda biraz sorunlu calisiyor, Hasanin cihazinda ise cok sorunlu calisiyor, peki bu durumda ne yapmak gerekiyor, olmadi yeni bir yazilim ama lkimin cihazina gore, arkadaslar inanin cihaz piyasaya suruleli 10 duzine yazilim yapildi. Bu NEXT firmasinin musterilerini bu urununde madur durumda kalmamasi yonunde oldugundan olmali.
Hepimizin aklina soyle bir durum gelebilir; urettigi bu urunun tum serilerinden elinde numune bulundurup yaptigi yazilimi o cihazlarda deneyip paylassin ve kullanicilar bir daha sorun yasamasin.. Arkadaslar eger elinizdeki cihazda ufak tefek sorunlar var ise inanin fazla sorun etmeyiniz, pirinc arar iken bulgurdan olmakda var. Bakiniz ben her yazilim sonrasi cihazin frekans ve uydu duzenlemesi konusunda noksanligini belirtim ama hic degismedi anladim ki degismiyecek, sikayetimi geri aldim!! yetmedi arkadaslar eger stabil calisan ayni cihazdan bulur isem yine bu cihazdan alabilirim. ( bilirsiniz kadi kizindada hatalar oluyor)
Umarim her kullanicinin cihazina uyumlu super bir yazilim gelir. Yine ufak tefek kusurlar oldugunda fazla zorlamaya gerek yok, zorladikca sakat dogum meydana gelir bunu unutmayiniz.

Son düzenleme:

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Stalker_portal da kanal değiştirken kumanda mavi tuş hemen altındaki tuşa basin sonra istenilen kanala geçin

kartal07

0
Üye
22 Mar 2015
108
113
43
Arkadaşlar cihaz kanal listem, daha önce bazı arkadaşlar da da olduğu gibi sürekli siliniyor. Bunun kesin çaresi yokmu. USB ile yedekleyip, yüklüyorum.

baygamber

New member
Üye
18 Ara 2020
5
0
1
Benim sorunum normal çanaktaki kanalları izlerken cihaz donuyor. Cihazı fişten çekmem gerekiyor çözümü var mı cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Enayu

New member
Üye
30 Haz 2020
11
2
3
Stalker kodlarını telefon kumanda uzerınden kayıt edilemiyor girdiğimiz kodlar siliniyor cozumu soylerseniz sevinirim teşekkürler

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
31 aralık yazılımı geldi, yüklemeye değer mi var mı bir iyileşme?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...