Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD V1.907 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
mobil uygulamada açılan iptv kanalı bu yazılımla da açılmadı....dolayısıyla takdimlerindeki bilgi geçerli değil gözlemim...

Son düzenleme:

kuscuali67

0
Üye
22 Eki 2011
22
12
3
Sayın next ve arge sorumluları 2 haftadır telefonla sizlere ulaşamıyorum evde 4 tane next var fakat nafile ip tv de hep donmalar meydana geliyor sebebi nedir acaba internet hızlı arkadaş bana boşuna next alıyorsun dedi niye dedim cihaz cihaz değilki dedi bana 2 tane uydu alıcısı verdi biri hiremco diğeride dreamstar eve gelip sırayla cihazlara ip hesabını girdim gerçektende ne donma ne takılma bir milim donma olmuyor diğer cihazı taktım o keza şıkır şıkır çalışıyor sonra tekraren next i taktım vasat donmalar aynen devam ediyor yazık yani ben next çıktığından bu yana hiç yoksa 100 ün üzerinde cihazını aldım fakat hiç beklemezdim next ten ARGE SORUMLULARINA SESLENİYORUM LÜTFEN CEVAP VERİN DİĞER CİHAZLARDAN SİZİN NE EKSİĞİNİZ VAR YA NEXT Adam akıllı bir cihaz çıkartsın yada adam akıllı stabil bir yazılım yayımlasın bu böyle gitmez reklamlarda. hep daha iyiye diyorsunuz da hani nerde kaldı adı sanı belli olmayan cihazlar sorunsuz çalışırken .NEXT Nerede acaba TEŞEKKÜRLER .UMARIM BİRAZ CIK OLSUN ANLAMIŞINIZDIR.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
selam herkese kuşçuAli67 sanada hak vermek lazım gerçeği söylemek lazım bizler nexten başka bir cihaz almadık bu gerçek neden almadık derseniz firma arzada ve yazılımda iyi veyada kütü gönde yanımızda oldu ama piyasada en bağlı Nextir araştırın görürsünüz bakın örnek 2 adet 1000 4K serisi çıktı hem pahlı hemde 3D kaderde satılmadı bille yetmedi auntom4k diye bir tane çıktı dedim tamam bu güzel olabilir tutuk aldık ama nerdeyse adamla kavga edecektim niye güzeldedin bende aldım diye gerçekten husrana uğradık çünkü şuan ondan hem güzel hem daha ucuz 2 tane var piyasada fakat benim gözüm gönlüm efsane 2000 devamı yepyeni bir4K ARGEDE yıl sonuna kadar beklerim çıkmazsa 1 tane andriod alacam

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Next urunlerinin bir cok modelini denemis musterilerin taleblerine kulak vermek lazim, cok sitem var.
Urun NEXT cihaz Cin mali oldugunda isin rengi farkli oluyor.

Sahin42

New member
Üye
27 May 2021
3
0
1
Next 2000 HD CX cihaz V-BOX 2 Pozisyoner TZC Premium 36.18 inç Kollu Motor 120 cm Aliminyum Çanak Inverto Ultra Black Hd Lnb. İki haftadır sistemimde sorun var çözemiyorum. Sat tuşu ile uyduyu seçiyorum kanalın üzerine gelip onaylıyorum çanak dönüyor diyor ama çanak hareket etmiyor. Bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba?

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
ip tv de bazı kanallarda “SERVİS KULLANILABİLİR DEĞİL” hatasının çözümü nedir?
bu hatanın yazdığı kanalı gse mobil uygulama açıyor?! next niye açamıyor???

Ahmet37

New member
Üye
13 Nis 2019
9
3
3
bende sattım kurtuldum zırt pırt donuoyrdu cihazın kapasitesi çok zayıf hafızası filan daha yüksek cihaz çıkarması lazım

karayel_23

0
Üye
15 Nis 2013
12
1
3
Merhabalar kolay gelsin uydu cihazında türksat 5a ne zaman gözükür uydul listesinde gözükmüyor

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
Merhabalar kolay gelsin uydu cihazında türksat 5a ne zaman gözükür uydul listesinde gözükmüyor

Bir sonraki yazılımda eklenir hocam. Yeni KU Bant yayını da test edileceği için Universal LNB ile zaten yayınların bir çoğunu almanız imkansız olacak. Gerekli donanımımız var ise el ile cihaza uyduyu ekleyebilirsiniz.

karayel_23

0
Üye
15 Nis 2013
12
1
3
Bir sonraki yazılımda eklenir hocam. Yeni KU Bant yayını da test edileceği için Universal LNB ile zaten yayınların bir çoğunu almanız imkansız olacak. Gerekli donanımımız var ise el ile cihaza uyduyu ekleyebilirsiniz.
Hangi LNB kullanacaz Universal olmayacaksa birde el ile macina 2000 hd mini ye uydu eklenmiyor yani ben bulamadım

coskun016

0
Üye
29 Kas 2013
54
22
8
Arkadaşlar Türksattta bulunan fox grubu şifreli yayınlar frekansı değişti uydumu değişti

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
next 2000 hd fta var . free iptv kanalların yarısından fazlası boş, bazen cihaz donuyor. xtream kullanıyorum hız iyi, iks server ve cccam birlikte kullanıyorum sorun yok. başka cihazlar var kullandığım stalker özellikli onların free iptvleri başarılı. next firmasının yazılım eksiği çok. cihazlar ne kadar iyi olursa olsun yazılım iyi olmazsa verim alınamıyor.

Son düzenleme:

karayel_23

0
Üye
15 Nis 2013
12
1
3
Arkadaşlar next 2000 mini hd uydu ekleme nasıl yapılıyor ben bulamadım menu de böyle bir şey lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...