Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD V1.925 Yazılımı (12.01.2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

My_44

0
Üye
13 Şub 2018
31
6
8
Malatya
Yazılım cihazlara verildi. Test yazılımından kontrol ediniz.
Hocam emeklerinize sağlık güzel paylaşımlar yapılıyor. Ufak bir sorun var Iptv'de bazı kanallarda ses var görüntü yok aynı hesabı başka cihazda açıyorum problem olmadan açıyor güncellemelerde oynatıcılara bir el atsalar süper olur

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Hocam emeklerinize sağlık güzel paylaşımlar yapılıyor. Ufak bir sorun var Iptv'de bazı kanallarda ses var görüntü yok aynı hesabı başka cihazda açıyorum problem olmadan açıyor güncellemelerde oynatıcılara bir el atsalar süper olur

açılmamasının sebebi bazı kanalların yayın formatını next 2000 int machine in açamaması 😣

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
vod üyeliğiniz bitmiştir yazıyor cihazda, bu üyelik nereden alınıyor?

taner48

0
Üye
26 Eki 2011
54
2
8
Bazı HD kanallarda yayın çok geç açılıyor.
TV 100 de bile sinyal kalitesi çok iyi iken bile donma yapıyor.

selim_58

New member
Üye
23 Haz 2019
9
1
3
son yazilimda youtubeden arama yaptiktan sonra uydu kendini resetliyor kapanip aciliyor...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Yazilimlari takip ediyor ve cihaza yukluyorum , fakat her yazilim sonrasi illa noksanlik bulan kullanicilarin olmasi, kullanicilari rahatsiz etsede, yazilimcilar icinde sinir bozucu bir durum olmali. Cihazda ki bir ozellik bende iyi calisir iken bir baska kullanicida problemli olabiliyor ise bu sorun kullanicidan mi cihazdan mi kaynakli onu inanin kac yildir kendime soruyorum CEVAP YOK

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Yazilimlari takip ediyor ve cihaza yukluyorum , fakat her yazilim sonrasi illa noksanlik bulan kullanicilarin olmasi, kullanicilari rahatsiz etsede, yazilimcilar icinde sinir bozucu bir durum olmali. Cihazda ki bir ozellik bende iyi calisir iken bir baska kullanicida problemli olabiliyor ise bu sorun kullanicidan mi cihazdan mi kaynaklı onu inanin kac yildir kendime soruyorum CEVAP YOK

Bu durumun sebebi olarak next firmasının üretim standardına sahip bir firma olmamasını görüyorum..belli ki paketlenen her ürün aynı çalışırlık standardında değil..bir Türkiye fotoğrafı..onun için de demek ülkemizden bir dünya markası çıkaramıyoruz...

yeni yazılımlar standart kullanıcıya bir konfor üretmiyor...belki menüler değişmeli yeni kısayollar oluşmalı..örneğin sesi açıp kıstığımız gibi menüye girip seçmenden renk ayarları tek tuşla değişmeli kullanıcı-standart-spor...çünkü kanal var yayın var film var ışık değiştirilmeli oluyor buna kolayca ulaşılabilmeli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...