Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.934 Yazılımı (18.02.2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hukuhcu

0
Üye
16 Eki 2016
11
7
3
En son yazılımdan sonra IPTV izlerken donma oluyor yayın bir anda kitleniyor.pişmanim bu next marka uydu cihazı aldığım için. Adında yazilim çıkıyor her defasında daha kötüsü oluyor.5 kuruş etmez bir cihaz.

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
532
9,803
93
yazılımda emeyi geçen herkesin ellerine sağlık.

cihazı kilitlenen kulanıcılara onerim nette buldunuz her free cccam satırını cihaza yuklemeyin.;)

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Arkadaşlar son zamanlarda bazı kanallarda görüntü yok.sinyal 95 97 kalite en düşük 53. 53te açılmayan bir çok kanal varken açılan kanallarda var.yazilimlami alakalı acaba.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Yazilimi denemedim ama anlamadigim her yazilim sonrasi bir sekilde hata bulan arkadaslar oluyor ve akabinde yeni bir yazilim deneniyor olmadi yine hata bulan oluyor, olmadi sil bastan bu kac senedir ayni sekilde devam edip duruyor. Cihazinizi gercekten kullanmayi biliyormusunuz diye sorsam bana kizacaksiniz, sorun yok sinirlar cercevesinde kizmak serbest. Hata mutlaka vardir ama hakikaten hatayi dillendiren kisiler cihazin ozelliklerini kapasitesini biliyormu? Insanimizin 3 asagi 5 yukari yapisi bellidir verdigi paranin karsiliginda 4x4 bir sey aldigini varsayar ama bu hep boyle olmaz. 10 lira verir 100 liralik hizmet bekler. Hatta olene kadar bunu bekler. Cihaziniza hic fabrika ayarlari yapip sonra temiz bir yazilim atiyormusunuz? Arkadaslar cihaziniz yorgun dusmus ise tazeleyiniz, firma ayakta durmali.
Bir arkadas 5 kurus etmez bu cihaz demis sanirim bir hayli sinirlenmis, bir arkadasimiz yorumu begenmis ama celiskili olmus altina cihazi kitlenenler her onune geleni yuklemesin demis:love:. Benim cihazda bazen donma sorunu yasasada inanin dert etmedim, bir baska urun aldim 2 hafta sonra yandi:love: yani bu is birazda sans isi, bazen ayni anadan ve babadan dunyaya gelenler bile uyumsuz olabiliyor:love:. Next urettigi ayni urunde bu sorunu yasiyor ise biraz sans isi seri farklari olabilir.

Son düzenleme:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
yazılımda emeyi geçen herkesin ellerine sağlık.

cihazı kilitlenen kulanıcılara onerim nette buldunuz her free cccam satırını cihaza yuklemeyin.;)

emegi gecenlere bende burdan teşekkür ederim
next iptv kullanmiyorum surem doldugu icin
ama arada birde olsa yerel kanalları denemek icin aciyorum
sorunsuz diyebilim
free servere gelirsek buradan ustalarin verdigi veya baska sitelerden buldugumuz iptv leri yukleyip deniyorum gideni gittigi yere kadar seyrediyorum
inanin bazi verilen iptvler cok uzun sure gidiyor
sorun cikaranlarida hemen siliyorum
stalker osun joker olsun beni pek rahatsiz etmiyor diyebilim
tomyblack arkadas da bahsetmis arada bir cihazi sifirlamak lazim
yoksa uzerindeki yuk agirlastikca cihaz zorlaniyor
saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...