Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 hd yardim guncelleme hatasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

finland01

0
Üye
14 Mar 2017
9
9
3
finlandiya
next 2000 hd yardim arkadaslar internetten guncelleme alamiyorum ve kayitli ip kanallar listede gorunmuyor bana yardim edebilicek arkadas varmi acaba burda:may-pes::may-pes::may-pes::may-pes:

yurdal

0
Üye
30 Kas 2015
15
18
3
Arkadaşım bende de benzer problemler var.1-internetten güncelleme de cihazın yeni yazilimi yok yazısı çıkıyor 2-fabrika ayarları kısmında 1 no lu secenek çıkmıyor. Kanal ayarlarını sil -kanal listelerini sil gibi 4 tane secenek çıkıyor. Ustalarımız ilgilenir lere sevinirim.Şimdi den teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
next 2000 hd yardim arkadaslar internetten guncelleme alamiyorum ve kayitli ip kanallar listede gorunmuyor bana yardim edebilicek arkadas varmi acaba burda:may-pes::may-pes::may-pes::may-pes:

Güncelleme alamıyorum derken neyi kasdediyorsunuz.? Kayıtlı kanallar ıp tv listede nasıl görünmez demekki bir yerde hata yapmışınızki kanallar yüklenmemiş.!

Arkadaşım bende de benzer problemler var.1-internetten güncelleme de cihazın yeni yazilimi yok yazısı çıkıyor 2-fabrika ayarları kısmında 1 no lu secenek çıkmıyor. Kanal ayarlarını sil -kanal listelerini sil gibi 4 tane secenek çıkıyor. Ustalarımız ilgilenir lere sevinirim.Şimdi den teşekkürler.

Yukarda yazdığım 1 nolu sorunuz için sizin içinde geçerlidir kardeşim ayrıca cihaza verilen yazılım bellidir bölümden versiyon bilgisini bulabilirsiniz.Bazen yazılımlar internete çıkılmıyor.2.ci sorunuza cevabım ise mesaj sayınızı 15 çıkarıp ekran görüntüsünü hele bir buraya koyun bakalım varmı yokmu.?

Bendede ip tv kanal listem gorunmuyor. Cihaz kilitleniyor

Bu durumu çok daha AYRINTILI olarak yazmanız gerekiyor.?

Son düzenleme:

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Kumandanın iptv tuşuyla giriş yapıyorum. xpanel1-xpanel2-xpanel3- usb kullanıcı- turkce ve diğerleri çıkıyor. Ben ''usbkullanıcıyla'' giriş yapıyorum ekranda xpanel2 gorunuyor ve kanallar ekrana geliyor. kanal seçip tam ekranda izlerken okey tuşuyla listeyi görmek istediğimde boş ekran geliyor.ileri geri yaptığımda turksata geçiyor ama uyduyada geçtiği halde kanallar açmıyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Kumandanın iptv tuşuyla giriş yapıyorum. xpanel1-xpanel2-xpanel3- usb kullanıcı- turkce ve diğerleri çıkıyor. Ben ''usbkullanıcıyla'' giriş yapıyorum ekranda xpanel2 gorunuyor ve kanallar ekrana geliyor. kanal seçip tam ekranda izlerken okey tuşuyla listeyi görmek istediğimde boş ekran geliyor.ileri geri yaptığımda turksata geçiyor ama uyduyada geçtiği halde kanallar açmıyor

Size tavsiyem 1 nolu seçenek ile cihaza reset atmanız olacaktır...

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Next 2000 HD Minix Internet Machina uydu alıcımda USB'den yüklediğim IPTVler çalışıyor ancak, kumandadan SAT tuşuna basıldığında NEXT'in sağladığı diğer IPTV'lerde "Güncelleme Hatası" diyip boş sayfa gösteriyor.

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta

Hangi kategoriden bahsediyorsunuz.? Sorularınızı daha anlaşılır sorunuzki çok daha hızlı cevap alabilesiniz.!!!

Next 2000 HD Minix Internet Machina'nın kumandasındaki IPTV tuşuna bastığımızda NEXT'in verdiği IPTV kanalları Güncelleme Hatası diyip boş ekran açıyor. Yani IPTV kanalları açılmıyor. Kanalların isimleri bile görünmüyor boş ekranda. Problem bu Haydar ustam.

gncydğny

0
Üye
24 Eyl 2012
29
9
8

Hangi kategoriden bahsediyorsunuz.? Sorularınızı daha anlaşılır sorunuzki çok daha hızlı cevap alabilesiniz.!!!

slm üstad arkadaşlar haklı iptv cihazın iptv bölümüne giriş yapıyorum SAT tuşu ile seçenekleri açıyorum türkçe ingilizce fransızca vs hangisine giriş yapsam (güncelleme hatası)diye uyarı verip boş sayfa açıyor yeterince açıklayıcı olmuştur sanırım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Next 2000 HD Minix Internet Machina'nın kumandasındaki IPTV tuşuna bastığımızda NEXT'in verdiği IPTV kanalları Güncelleme Hatası diyip boş ekran açıyor. Yani IPTV kanalları açılmıyor. Kanalların isimleri bile görünmüyor boş ekranda. Problem bu Haydar ustam.

Sevgili kardeşim tamam şimdi anlaşıldı kontrol ettiğimde durum bendede aynen bahsettiğiniz gibi görünüyor demekki GENEL anlamda bir sıkıntı var.! Beklemekten başka çare yok herhalde kısa zaman sonra normale dönecektir...

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Belkide yeni bir güncelleme geliyordur uydu alıcılara, bu sebeple böyle bir problem yaşıyor olabiliriz. En iyisi bekleyip görmek ve güncellemeleri takip etmek.

rober

0
Üye
25 Şub 2017
4
0
1
ip tv güncelleme hatası diyor

selam ben 1 ay önce nexstar 2000 hd machia aldım sorunsuz du fakat dünden buyana sadece ip tv güncelleme hatası diyor ama youtube ,vod çalışıyor yanıtlarsanız sevinirim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
selam ben 1 ay önce nexstar 2000 hd machia aldım sorunsuz du fakat dünden buyana sadece ip tv güncelleme hatası diyor ama youtube ,vod çalışıyor yanıtlarsanız sevinirim

Alıcınızın ayarları ile oynamayınız durum GENEL bir sorundur nedeni hakkında verilen herhangi bir bilgi yoktur.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...