Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 Tabanlı 4K Uydu-IPTV Ar-Ge Çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Efsane 2000 tabanlı 4K uydu-iptv Ar-Ge çalışmaları tam gaz devam ediyor..

Ekran görüntüleri:
do.php

do.php

do.php

do.php

do.php

Son düzenleme:

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Hayırlı olsun. 2000 serisinin devamı 4k cihaz bekleyenlerin sabrına değmiştir. Şansı bol olsun.

Machinaa

0
Üye
15 Ağu 2017
4
5
3
Bügüne kadar hep next kullandım? Enigma tabanlı olsa güzel olur yok değilse hiç almam bilginize.

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
hayırlı olsun, ne zaman çıkar, next 2071 çıkması uzun sürdü, ama beklentilerimiz karşılamadı, en azında bu cihazda oscam serverda olmasında yanayız,

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
NEXT zaten boşuna cihaz öğretiyor NEXT in yapacağı bu modelin 4KLISİNI piyasaya sür bak nasıl satış olur aynen peynir ekmek gibi satılacak çünkü en güzel sistem Bu 2000 devamı bira yeni birşeyler ekle 3D den sonra bir sürü cihaz piyaseye sürdün 2023 Yok2053 yok 2064 yok2071 bunlar hepsinin toplamı BirTane 3Detmez yazık bu .milleti aynen geçmiş hükümet ler gibi milleti kandirma nın
bir anlamı yok çünkü senin Türkiye'de bir adın ve şanın var NextStara yakışmaz hepsinin sorunu var kimi donuyor kimi resetleniyor kimi kafayı yiyor kimi hatalı yani değmez böyle şeylere sen 3yada4 Çeşit 4ka yaptın N oldu boş çünkü hep hatalı ve pağlı ve arkasından yazılım yok

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
NeXT 4K üretimi Ar-Ge si iyi yapılmalı
Hiremco Turbo 4K şu an sıkıntılı alanlar
Satmaya başladı. Hiremco 4K turbo
Sorunlu görünüyor. NeXT bir
Zamanlar kraldı. NeXT in cihazlarını
Daha iyi yerlerde görmek istiyorum.
Next daima ilerde daha iyiye............

Son düzenleme:

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
NEXT zaten boşuna cihaz öğretiyor NEXT in yapacağı bu modelin 4KLISİNI piyasaya sür bak nasıl satış olur aynen peynir ekmek gibi satılacak çünkü en güzel sistem Bu 2000 devamı bira yeni birşeyler ekle 3D den sonra bir sürü cihaz piyaseye sürdün 2023 Yok2053 yok 2064 yok2071 bunlar hepsinin toplamı BirTane 3Detmez yazık bu .milleti aynen geçmiş hükümet ler gibi milleti kandirma nın
bir anlamı yok çünkü senin Türkiye'de bir adın ve şanın var NextStara yakışmaz hepsinin sorunu var kimi donuyor kimi resetleniyor kimi kafayı yiyor kimi hatalı yani değmez böyle şeylere sen 3yada4 Çeşit 4ka yaptın N oldu boş çünkü hep hatalı ve pağlı ve arkasından yazılım yok

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
NeXT 4K üretimi Ar-Ge si iyi yapılmalı
Hiremco Turbo 4K şu an sıkıntılı alanlar
Satmaya başladı. Hiremco 4K turbo
Sorunlu görünüyor. NeXT bir
Zamanlar kraldı. NeXT in cihazlarını
Daha iyi yerlerde görmek istiyorum.
Next daima ilerde daha iyiye............
4GÖZLE BEKLİYORUM 4ÇİKSİNKİ ALAYIM AMA 3D GİBİ BİR KAÇ ÖZELLİKLE İŞLEM TAMAM OLUR ZATEN NEXTSTARA bundan başka cihaz yapmalıydı çünkü en güzel seri bu

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Evet haklısınız emin.özer arkadaşımız
NeXT 2000 serisinin en iyisi machina3D idi.
Bu cihazın 4K olanı mini cihazda olsa
Dahili Wi-Fi olmalı USB 3 çıkışlar olmalı
Dolby ses Sd card okuyucu çalışan YouTube netflix ve diğer platformlar işte o Zaman NeXT piyasayı 5 yıl daha götürür.
Linux sistem olmalıdır.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Hayirlisi olsun.
Bu yaz Hiremco Turbo 4K satin aldim şansıma 2 hafta icerisinde cihaz ariza yapti, bir tanidik Turkiyeye gitti cihazi gonderdim degismisler henuz elime gecmedi.
Cihaz durdukyere sanki cakmak cakar gibi kucuk bir ses yapti ve TV ekrani tuhaf bir renk oldu Cihazda sadece icindeki mor isik kaldi, az once baska bir kac forumlarda arastirdim ayni sorunu yine ilk 2 hafta icerisinde yapmis yani donanimsal bir takim ariza oldugu kesin, umarim bana gonderdiklerinde bir daha ariza cikmaz.
Gelelim bizim NEXT urunune insallah guzel kaliteli bir urun piyasaya surerler ve tum kullanicilarindan tam destek gorur ve yillardir kullandigim NEXT'e devam ederiz.
Calismalarinizda kolayliklar dilerim.

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
next arge birime bu özelliklerde olması gerektiğiniz yazdım sizlerden yazabilirsiniz

1. next 2053 de olduğu gibi vanila ve phonex server ve pop tv üyelik ve uzun vadeli olmasında yanayız,
2. Multistream (T2-MI Yayın) alabilme imkanı olmasında yanayız,
3 Uydu Alıcısında İzlenen Kanalda Sinyal Gittiğinde Otomatik Olarak IPTV'den Seyri. ve diğer ip tv yayınlarında bağlanma özelliği olmalıdır.
4 HEVC/H.265 Codec Desteği ve daha üstünde çözünürlükteki yayınlarında ve 4k yayınlarında alınmasından yanayız
5 İşlemci Tipi: Çift Çekirdekli
Flash Hafızası: 16MB
RAM Hafızası: 256MB değil 1Gb olmasında yanayız
6 wifi gömülü olursa daha iyi olur,
7.bu cihazda mutluka ama mutlaka oscam servar ekleme ve yükleme özeliği getirilimesi daha iyi olacaktır. ccam dışında oscam servar kullanmak ve almak isteyen olursa cihaza gireceklerdir.

kuscuali67

0
Üye
22 Eki 2011
22
12
3
NEXT 2000 4 K NASIL OLMALI .....1....ORJİNAL YOUTUBE OLMALI ....2.... NETFLİX ORJİNAL OLMALI ....3.... İÇİNDE YERLEŞİK VOD FİLMLER OLMALI VE SIKINTISIZ ÇALIŞMALI....4.... YERLEŞİK WİFİ KABLOSUZ VE AYRİYETEN KABLO İLE BAĞLANTI YAPILABİLEN İNTERNET OLMALI .....5 ... İPTV SERİ ÇALIŞACAK PROĞRAMI OLMALI ....6.... ANDROİD OLMALI ....7.... CİHAZIN GEREK İPTV GEREK KANAL GEÇİŞLERİ DAHA SERİ VE STABİL OLMALI ....8.... CCCAM VE İPTV 1 YIL VE HEDİYE OLMALI ....9 ....NEXT GİBİ NEXT OLMALI DÜNYA ONA HAYRAN KALMALI ADI SANI BELLİ OLMAYAN MARKA CİHAZLARDA YOK YOK NİYE NEXT TE OLMASIN YALANSAM SÖYLEYİN NOT KUSURSUZ OLSUN SIKINTI ÇIKARMAYAN CİHAZ OLSUN HAKKINI ALSIN ALSIN FAKAT 3 ..4 YILDA DA CİHAZ YARIDA BIRAKMASIN TEŞEKKÜRLE İNŞALLAH HEP DAHA İYİYE GİDER

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...