Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 Tabanlı 4K Uydu-IPTV Ar-Ge Çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuscuali67

0
Üye
22 Eki 2011
22
12
3
NOT NEXT TEN BEKLENTİLERİM BUKADAR TABİ Kİ BU BENİM DÜŞÜNCEM HER KİŞİNİN DÜŞÜNCESİNE DE BENİM SAYGIM VAR TEŞEKKÜR

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Aynen, sabırsızlıkla bekliyoruz. İnşallah beklentilerimiz boşa çıkmaz. Emeği geçenlere teşekkürler, kolay gelsin.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
herkese gönaydin herkes kendine göre haklı ola bilir ben 2012 sonu gibi çıktı çikacak derken ve 2021 gireceğiz ve o zamanlar 550 tl bir arkadaşım aldı ve ben alamadım ama 2013sonu aldım am gerçeği söylemek lazım 3D o parayı hak eti ve de halende bana göre haydar 1966 dediği gibi gümüş hiçbir zaman değer kayıp etmez o toz aldıkça sen sil o deger alır şimdi sen allah aşkına üç dürt tane 4K örettin toplamda 3D kadar satamadın çünkü kimse kimseye tavsiye etmiyor alan pişman oluyor artık reisin dediği gibi eski türkiye yok next kardeş hele bu Quantum tam fiyasko yazık bütün siteler 3D i konuşurken sen git avutum atom her neyse yaptın ve paraya yazık ol senin en kralın 3D enin aynısını ve birazda ilave ederek 4K öretmen başka kurtuluş yok benim düşüncem bu tüm next ailesine selam olsun çünkü belki ben 1996 dan beri çok cihaz kullandım ama next başka

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Machina 3D mimari bildiğim kadarıyla
Tam Kore üretimi idi. Yazılım destek yıllarca
Koreli mühendisler tarafından sağlandı. Daha sonra çıkan birçok yeni modeller Çin
Üretimi. Next ucuz olsun diye maliyeti azaltmak için Çin mallarını tercih ediyor.
sonuçta yeni ürünler next in pazar payını düşürdü.

bilgias2

0
Üye
22 Eyl 2013
10
19
3
İyi Akşamlar;
Yukarıda Linux sistem olması yönünde taşep vardır ancak, 2000 tabanlı 4K uydu olduğu beyan edildiğine göre imkansız bir şey talep edilmketdir.
3D makina özelliklerinin yanında;

İşlemci Tipi: Çift veya 4 Çekirdekli olabilir.
Flash Hafızası: 4GB veya daha yukarı
RAM Hafızası: 1 GB veya daha yukarı DDR3
Wifi gömülü olursa daha iyi olur,
LAN Ethernet ( 100Mbps )
Oscam servar ekleme ve yükleme özeliği getirilimesi daha iyi olacaktır.
bluetooth özelliği
IPTV
H.265(HEVC/H.265) ile diğere video codelerini destekleme
Dolby Digital ses
vd
Ancak, istemekle bitmez taleplerimiz diğer taraftan da diğer uydu alıcılarından da ucuz olmasını isteriz nedense.

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
İstekler güzel de bakalım Next firması bunları göz önüne alıp,isteklere göre üretim yapacak mı?Bekleyip göreceğiz.

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
İyi Akşamlar;
Yukarıda Linux sistem olması yönünde taşep vardır ancak, 2000 tabanlı 4K uydu olduğu beyan edildiğine göre imkansız bir şey talep edilmketdir.
3D makina özelliklerinin yanında;

İşlemci Tipi: Çift veya 4 Çekirdekli olabilir.
Flash Hafızası: 4GB veya daha yukarı
RAM Hafızası: 1 GB veya daha yukarı DDR3
Wifi gömülü olursa daha iyi olur,
LAN Ethernet ( 100Mbps )
Oscam servar ekleme ve yükleme özeliği getirilimesi daha iyi olacaktır.
bluetooth özelliği
IPTV
H.265(HEVC/H.265) ile diğere video codelerini destekleme
Dolby Digital ses
vd
Ancak, istemekle bitmez taleplerimiz diğer taraftan da diğer uydu alıcılarından da ucuz olmasını isteriz nedense.

benzer talepleri next firmasına mail olarak attım sizinde atmanız tavsiye ederim

foxmax

New member
Üye
16 Ağu 2019
17
0
1
ARKADAŞLAR NEXT 4 K TELEVİZYONU GÖRÜNTÜDEKİ RESİM YOK DEGİLSE UYDU ALICISI İSE LAN PORTU OLSUN LİNUX TABANLI RAM DE 1 GB DDR4 YADA DDR3 OLSUN OSCAM OLSUN WEBİF OLSUN UYDU YAYINLARINI BİLGİSAYARDANDA İZLEME OLANAGI OLSUN TABİKİ 4K TAM UYUMLU OLSUN ORCA CAM GİBİ OLSUN İKS DE

kayhankuleci

0
Üye
19 Ağu 2015
12
1
3
Efsane 2000 tabanlı 4K uydu-iptv Ar-Ge çalışmaları tam gaz devam ediyor..

Ekran görüntüleri:
do.php

do.php

do.php

do.php

do.php
cihaz neaman cıkacak

Maverick

New member
Üye
17 Haz 2020
17
19
3
2000 HD 4K çıkar ise değerlendirmeyi düşünüyorum bende açıkçası. Şuanda mesela emaktar gözüyle baktığım halen daha iş gören 2000 HD Fta var mutfaktaki televizyonda kullandığım. Çıktığı gibi yerini 2000 HD 4K ile doldururum. 2000 serisi gerçekten efsane bunun duyurusu paylaşılmış iken gidip 2071 almam ne kadar uzun sürerse sürsün 2000 HD 4K'yı beklemeye değer.

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
ben next firmasına arge çalışması öneriler sundum, bakalım nasıl özelikleri olacaktır, bizim için özellikler önemli next 2071 özelik bakımında tatmin edici değil diyebilirim

emresena

0
Üye
8 Ara 2011
29
32
13
2000 HD 4K'yı beklemeye değer. ilk baharda (nisan-mayıs) aylarında çıkarsa piyasada kapış kapış gider. tüm next'çiler bu cihazı bekliyo. hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...