Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 Tabanlı 4K Uydu-IPTV Ar-Ge Çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Cihazı komple 4. seçenekten fabrika ayarlarına döndürüp tüm ayarları ve kanal listesini manuel yapın usb kanal yedeklemesi yapmayın IKS aktifse yani hala süresi varsa açar o zaman benim next 2000 hd minix internet machina da öyle açıldı

Aylar önce bu dediğiniz yöntemi ben denedim, yine hiçbir kanal açılmadı, kanal listesi manuel derken nasıl oluyor anlamadım..

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
neredeyse 8 ay olmuş, fakat hala beklemedeyiz, umarız güzel bir cihaz çıkar, ben bir çok özelik yazdım gönderdim, umarız dikkat alınır ve iyi bir cihaz piyasaya sürülür

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
selam arkadaşlar 2071 birin sorunlarını sansar selim abiye sorun ve ona danışın burası yeni bir cihaz için açılmış bir akıl fikir olacakmı olmiyacakmı çıkacakmı cıkmiyacıkmı nasıl olsun nasıl olmalı diye biz uğraş ve tartışma için mucadele veriyoruz siz 2071 açtı açmadı giti geldi gelmedi zaten bütün cihazlar hep sorun oluyor firmalar fabrikalar öretimine bakar ister al ister alma bende olsam yaparım sende olsan sende yaparsın artık uydu işi şansına kalmış bir şey bakın next bu güne kadar belki binlerce çeşit uydu cihazı öreti ama bence en çok satılan ve en uzun yılarca hizmet sunan cihazı machine3D 10 seneye yakın odur halen hizmet veriyor ve biz bu cihazın devamında nexten tek isteğimiz aynı serinin 4K çıkarmasını bekliyoruz çünkü eğer parayı veriyorsak hiç olmasın bize biraz hizmet versin verdiğimiz paraya değsin yoksa bu gün piyaseya bakarsan binlerce cihaz var almak istesek gider hiremco impalayı yada octagon andrid yada dermbox alırız ama almiyoruz neden çünkü biz NEXT ÇİYİZ ve bekliyoruz 4K 2000 HD & Machina 3D Serileri bu serinin devamını bekliyoruz

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Doğuma kaç hafta kaldı
Doğru söylüyorsun kardeşim şu anda hiremco ve dreamstar iki android piyasada ve next ne yaptı 3 dört sene içinde gitti 3 tane 4K ve sözde android piyasaya sürüldü ve yapılan o çeşitli cihazlarların satışı bence 3d kadar bile satilmamis çünkü hem Fiyat bakımında hem özelik bakımından dolayı sınıfta kalmışlar şu an bile piyaseye sürülen o iki cihaz Next auntomdan hem ucuz hem özelikleri fazla ha dersiniz bunlar Next cihazları kadar gürüntu ve kanal geçişleri sağlamlığı falan filan derseniz onu bilmem ben Next çi olduğum için bilmem beklerim ne zaman güzel bir dört ka çıkarsa alırım ecelem yok pamuk abi ecele etme Bir gün çıkacak ve herkes onu konuşacak

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Doğru söylüyorsun kardeşim şu anda hiremco ve dreamstar iki android piyasada ve next ne yaptı 3 dört sene içinde gitti 3 tane 4K ve sözde android piyasaya sürüldü ve yapılan o çeşitli cihazlarların satışı bence 3d kadar bile satilmamis çünkü hem Fiyat bakımında hem özelik bakımından dolayı sınıfta kalmışlar şu an bile piyaseye sürülen o iki cihaz Next auntomdan hem ucuz hem özelikleri fazla ha dersiniz bunlar Next cihazları kadar gürüntu ve kanal geçişleri sağlamlığı falan filan derseniz onu bilmem ben Next çi olduğum için bilmem beklerim ne zaman güzel bir dört ka çıkarsa alırım ecelem yok pamuk abi ecele etme Bir gün çıkacak ve herkes onu konuşacak

Bu cihaz ortaya çıktığında ve yapılacak denildiğinde, bu cihazın özeliklerini anlatan bir çok mail gönderdim, arge birime bakalım ne kadar dikkate almışlar çıkınca göreceğiz, şuan sadece next 2071 kullanıyorum, 2053 istediğim alamadım ve sattım, 4k cihaz beklentilerimi karşılasın 2071 satacağım yorum için teşekkür ederim

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
Bu cihazdan iki isteğimde benim var. Görüntü kalitesi çok üst seviyelerde olması ve oscam girişi olması,ilk müşterilerinden biri ben olurdum.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar ben artık yazı yazmam yazmakla çüzüm aradım bir yerde banlandım çünkü doğru yazanların yeri olmaz cihaz almak istiyorsan iyice ölç biç hele al ben bunu öğrendim firmalar haklı abiler her yeni çıkan cihazı alırsak sonumuz böyle oluyor teknoloji bitmez tükenmez ben artık kenarda duracam iyi birşey bulursam belki yoksa benden bu kadar 1994 beri uğraşıyorum artık göz kulak kafa kalmadı NEXTSTAR DAN güzel işe yarar hem 4K hem ANDROİD olursa belki yoksa almam

kuscuali67

0
Üye
22 Eki 2011
22
12
3
Next nextar a sesleniyorum bilmem ki kaideye alıyorlarmı almıyorlarmı bilemem fakat gerçek şu ki kim ne derse desin next bence elindeki cihazlarla devam ediyor doğrumu diyeceksiniz evet bence doğru ben ilk çıktığından bu yana her modelini aldım fakat yalnış yapmışım hep bir özellik fazla diye hemen heves edip alıyordum fakat şimdiki aklım olsa asla sanki kendimi enayi gibi görüyorum gelelim cihazlara neden adam akıllı bir cihaz çıkartmıyor bir düşünelim mi çünki hep iyiye diyorlar ya tam tersi hep kötüye gidiyorlar cihazlar artık stabil çalışmıyor ne bileyim internet te bile bayağı takılmalar oluyor ha olsun olsun da bukadarda olmasın son günlerde hiremco impala ve dreamstar a5 çıkyı çoğunuz biliyorsunuz cihazlar tam bir teknoloji olmasada gayet yerinde bir cihaz haydi next te bu cihazın onda biri kadar özellik varmı lütfen söyleyin onun için hep daha iyiye diye reklamını veriyorsa eğer next hodri meydan çıkartsın adam akıllı bir cihaz bizi de mahçup etsin ha şunuda unutmayın yazmış olduğum hiremco impala ve dreamstar a5 ten üst seviye bir cihaz olsun görelim bakalım fakat önerilerimi her nekadar dile getirsem de boş benim kaç ay önce yazdığım mesaj var o bile kaide ye alın mamış yazık eğer next çalışanlarından bir cevap gelmez ise next cihazı birdaha asla almayacağım ve önermeyeceğim de teşekkürlerimi sunar saygılarımı iletirim not umarım ki next beni yanıltır

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Next nextar a sesleniyorum bilmem ki kaideye alıyorlarmı almıyorlarmı bilemem fakat gerçek şu ki kim ne derse desin next bence elindeki cihazlarla devam ediyor doğrumu diyeceksiniz evet bence doğru ben ilk çıktığından bu yana her modelini aldım fakat yalnış yapmışım hep bir özellik fazla diye hemen heves edip alıyordum fakat şimdiki aklım olsa asla sanki kendimi enayi gibi görüyorum gelelim cihazlara neden adam akıllı bir cihaz çıkartmıyor bir düşünelim mi çünki hep iyiye diyorlar ya tam tersi hep kötüye gidiyorlar cihazlar artık stabil çalışmıyor ne bileyim internet te bile bayağı takılmalar oluyor ha olsun olsun da bukadarda olmasın son günlerde hiremco impala ve dreamstar a5 çıkyı çoğunuz biliyorsunuz cihazlar tam bir teknoloji olmasada gayet yerinde bir cihaz haydi next te bu cihazın onda biri kadar özellik varmı lütfen söyleyin onun için hep daha iyiye diye reklamını veriyorsa eğer next hodri meydan çıkartsın adam akıllı bir cihaz bizi de mahçup etsin ha şunuda unutmayın yazmış olduğum hiremco impala ve dreamstar a5 ten üst seviye bir cihaz olsun görelim bakalım fakat önerilerimi her nekadar dile getirsem de boş benim kaç ay önce yazdığım mesaj var o bile kaide ye alın mamış yazık eğer next çalışanlarından bir cevap gelmez ise next cihazı birdaha asla almayacağım ve önermeyeceğim de teşekkürlerimi sunar saygılarımı iletirim not umarım ki next beni yanıltır
Haklısın kardeş bende hep Next dedim ama gerçek her zaman acıdır kardeşim 50 çeşit yapmana gerek yok az olsun temiz olsun valahi bende artık almam taki HİREMCO iMPALA gibi yada dreamstar A5 gibi çikarmiyana kadar almam

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
ben next firmasına mail attım 2000 4k ne zaman çıkacak diye, bizim için oscam server olması şarttır dedim, bakalım

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Maçlar başladı, hala cihaz yok, bu kadar bekledikten sonra , beklentilerimize uymassa next için artık defteri kapatacağım

bilgias2

0
Üye
22 Eyl 2013
10
19
3
İyiGünler;
Yukarıda Next'in 50 çeşit yapmana gerek yok az olsun temiz olması gerektiği, HİREMCO iMPALA gibi yada dreamstar A5 cihazların piyasaya sürüldüğü beyan edilmişti,

Ancak, ARM 4 Çekirdekli işlemcili, DDR4 ram, dahili WİFİ, Bluetooth ve görüntü çipi iyi, osccam özellikli 4K modelli uydu alıcılarına mevcut olduğu, Next'in de bunlara göz önüne alarak farklı ve kalite ve de desteği eksik olmayan 4K'lı uydu alıcısı üretmesi gerektiğine inanmakatyım. Piyasının lideri olabilmesi için yoksa nasılsa alıcılarım var dememeli..

Farklı uydu alıcıları:
VU+ Duo 4K SE DVB-S2X FBC Twin Tuner
VU+ Uno 4K SE
VU+ Duo 4K DVB-S2X FBC Twin Tuner
VU+ Ultimo 4K UHD DVB-S2X FBC Twin Tuner Uydu Alıcısı

GigaBlue UHD UE 4K Uydu Alıcısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...