Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 USB FTA IPTV BAĞLANTI SORUNU

gokan90

0
Üye
18 Kas 2016
63
13
8
Sahip olduğum iptv server ile bilgisayarım ve telefonumdan yayınları izleyebiliyorum, fakat bu cihazda dünden beri "bağlantı kurulamıyor" hatası alıyorum. Xtream Hesap Ayarları kısmında durum olarak "Pasif" gözüküyor. Son yazılımı da (1.559 olan) yüklememe rağmen uydu alıcımda iptv izleyemiyorum şu an için. Bunu nasıl düzeltebilirim?

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
kodları dogru giriyormusunuz nokta dahi hata verebilir tek tek yazarak kaydetin aktifse mutlaka bir yerde ufak hata oluyordur dedigim gibi her harfe bakarak yaz kaydet dene

bora00

0
Üye
1 Eyl 2013
23
8
3
Merhaba ,bende de aynı sorun vardı .En son verilen V1.560 yazılımı yükledim şimdi sorun yok.

gokan90

0
Üye
18 Kas 2016
63
13
8
Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar için bulduğum çözüm paylaştığım dosyayı bilgisayara indirip not defteri ile açın ve ilgili yerleri silip kendi hesabınızdaki bilgileri girin, ardından usb belleğe atıp uydu alıcıda iptv bölümünde usb den tanıtın. Böyle yaptığımda hesap aktif olmuştu.
Dosya Linki

Hellforcz

New member
Üye
22 Nis 2021
1
0
1
Sahip olduğum iptv server ile bilgisayarım ve telefonumdan yayınları izleyebiliyorum, fakat bu cihazda dünden beri "bağlantı kurulamıyor" hatası alıyorum. Xtream Hesap Ayarları kısmında durum olarak "Pasif" gözüküyor. Son yazılımı da (1.559 olan) yüklememe rağmen uydu alıcımda iptv izleyemiyorum şu an için. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Yapabildinmi bendede ayniida