Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 usb port girişleri

lhs_lhs

0
Üye
4 Nis 2013
46
36
18
Arkadaşlar cihaz üzerinde bulunan usb port girişlerinden iç kısmı siyah olan giriş usb 2,0 çalıştırmıyor - iç kısmı beyaz olan giriş çalıştırıyor bunun sebebi halkınnda bilgilendirirmisiniz şimdiden teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar cihaz üzerinde bulunan usb port girişlerinden iç kısmı siyah olan giriş usb 2,0 çalıştırmıyor - iç kısmı beyaz olan giriş çalıştırıyor bunun sebebi halkınnda bilgilendirirmisiniz şimdiden teşekkürler

Ne demek istediğinizi çok daha anlaşılır bir biçimde yazarmısınız.! 2.0 derken kastınız nedir.? Marka vs belirtiniz...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
şimdi denedim diğerğnde tanımıyor

O zaman muhtemelen cihazdaki o giriş arızalı olabilir.! Bunuda tam olarak anlayabilmek için yapılması gereken usb nizi pc ye yedekleyin,akabinde FAT-32 olarak format atın.Yedeklerinizi tekrar usb ye atın sonra deneyin oldu oldu olmadı maalesef dediğim gibi o usb port arızalı olabilir.!

lhs_lhs

0
Üye
4 Nis 2013
46
36
18
O zaman muhtemelen cihazdaki o giriş arızalı olabilir.! Bunuda tam olarak anlayabilmek için yapılması gereken usb nizi pc ye yedekleyin,akabinde FAT-32 olarak format atın.Yedeklerinizi tekrar usb ye atın sonra deneyin oldu oldu olmadı maalesef dediğim gibi o usb port arızalı olabilir.!

dediğiniz gibi yaptım malesef düzelme olmadı yazılımsal olabilirmi fabrika ayarlarına dönsem fayda sağlayabilir mi? yoksa terar yazılımı yükleyeyim mi?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
dediğiniz gibi yaptım malesef düzelme olmadı yazılımsal olabilirmi fabrika ayarlarına dönsem fayda sağlayabilir mi? yoksa terar yazılımı yükleyeyim mi?

Bence siz boşuna zaman kaybetmeyin sıkıntı cihazın USB-2 portundan kaynaklanıyor olabilir.! Zaman geçirmeden aldğınız yere yada size en yakın next servisine götürüp baktırın derim...