Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 WiFi V1.226 Yazılımı (13.04.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
- USB'den müzik ve film dosyalarını sıralı/karışık/tekrar (EPG/FAV) oynatma seçenekleri düzenlendi.

Ekli dosyalar

• 2021_04_13_v1226_r261_NEXT2000WiFi.zip
    4.6 MB · Görüntüleme: 0

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Selim ustam ben yanlış bir şey yapmadım yinede özür dilerim sadece next 2000Wifi cihazım yazılım öncesi ve sonrasında kanalları sıfırlıyor bunu söylemek istedim teşekkürler

Öncelikle mümkünse Boot modunda son yazılımı yükleyin. Daha sonra 4.seçenekten cihazı fabrika ayarına alıp, kanalları taratarak tekrardan sıralayın.(USB'ye aldığınız yedek "yüklenmeyecek")
Tüm kanalları sıralayıp, cihazdaki ayarları istediğiniz şekilde ayarladıktan sonra, kumandadan kırmızı tuş ile cihazınızı kapatıp, biraz bekledikten sonra cihazınızın fişini çekiniz. Daha sonra cihazınızı fişe takarak kullanmaya başlayınız. Herhangi bir sorun olmaması gerekmektedir.

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Öncelikle mümkünse Boot modunda son yazılımı yükleyin. Daha sonra 4.seçenekten cihazı fabrika ayarına alıp, kanalları taratarak tekrardan sıralayın.(USB'ye aldığınız yedek "yüklenmeyecek")
Tüm kanalları sıralayıp, cihazdaki ayarları istediğiniz şekilde ayarladıktan sonra, kumandadan kırmızı tuş ile cihazınızı kapatıp, biraz bekledikten sonra cihazınızın fişini çekiniz. Daha sonra cihazınızı fişe takarak kullanmaya başlayınız. Herhangi bir sorun olmaması gerekmektedir.
Selim ustam boot modunda nasıl yüklenir onuda bir tarif etseniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...