Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000hd fta youtube sorunu.

ırgat

New member
Üye
29 Eyl 2019
3
0
1
Merhaba,

Next 2000hd fta cihazımı 1 hafta önce aldım. Cihazdan memnunun ama bugun bir sorun yaşadım ve çözemedim. Youtubeden video izlerken bir siyah ekranda kaldı cihaz fişini çekip tekrar takıp youtube uygulamasına girmeye çalıştığımda sağ üste yükleme barı dönüyor sonra kayboluyor herhangi bir arama vs yapmıyor videolar görünmüyor. İnternet bağlı diğer internet uygulmalarını kullanabiliyorum. Yazılım versiyonu 1.547 di sonra usb ile 1.550 attım sorun yine devam ediyor. Bu sorunu neden yapar bilgili arkadaşlar bu konuda görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.

esscape

0
Üye
15 Haz 2017
21
1
3
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bende bi kaç gün önce oldu. İnternet bağlantısında hiç bir sorun yok. İnternetle alakalı herşeyi çalışıyor (iptv, hava durumu hatta kendi reklamlarının videoları bile) sadece youtube göstermiyor. Cihazı tekrar açıp kapatmak, modemi resetlemek vb yapmadığım şey kalmadı. Bende aynı şekilde yazılımı önceki versiyonlara çektim bi kaç versiyon geri gittim sorun aynı. Garip bi durum var yazılımı eski versiyona getirdim sonra tekrar internetten güncel yazılıma getireyim dedim fakat yazılım güncel gerek yok uyarısı veriyor.

esscape

0
Üye
15 Haz 2017
21
1
3
Son güncelleme ile ilgili düzeldiğini sanmıştım ama yine sonuç hüsran. Bir gün sonra yine aynı. İşin garip tarafı akşam belli bi saatten sonra çalışmıyor. Gündüz genelde hiç sorun yok.

chaplin

New member
Üye
6 Kas 2019
15
11
3
Son güncelleme ile ben düzeldi gibi sanmıştım ama değişen birşey yok aynı tas aynı hamam..Aksi gibi iptv de de sorun çıkarmaya başladı.

empax

New member
Üye
8 Ara 2019
4
1
3
Son güncelleme ile ilgili düzeldiğini sanmıştım ama yine sonuç hüsran. Bir gün sonra yine aynı. İşin garip tarafı akşam belli bi saatten sonra çalışmıyor. Gündüz genelde hiç sorun yok.
Bazen akşamları bende de çalışmıyordu. Son 2-3 gündür artık hiç çalışmaz hale geldi. Sağ üstteki yükleniyor 1sn. dönüp kayboluyor.

Youtube api'lerinde bir değişiklik mi oldu acaba. Nasıl çözülür bu sorun?

empax

New member
Üye
8 Ara 2019
4
1
3
Bazen akşamları bende de çalışmıyordu. Son 2-3 gündür artık hiç çalışmaz hale geldi. Sağ üstteki yükleniyor 1sn. dönüp kayboluyor.

Youtube api'lerinde bir değişiklik mi oldu acaba. Nasıl çözülür bu sorun?
Bu cihaz biraz Allah'a emanet çalışıyor... Şimdilik kendi kendine düzeldi.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Youtube sorunu bütün cihazlarda var bu ara
Sanırım yerine oturana kadar böyle olucak

empax

New member
Üye
8 Ara 2019
4
1
3
Az önce test sürümünü (v1.561) yükleyince Youtube çalıştı. Bu versiyonunu biraz test edeyim, şuan bir sorun yok gibi.

chaplin

New member
Üye
6 Kas 2019
15
11
3
Az önce test sürümünü (v1.561) yükleyince Youtube çalıştı. Bu versiyonunu biraz test edeyim, şuan bir sorun yok gibi.
(v1.561) nolu yazılım ne zaman yayınlandı forumda yok konusu falan.siz nerden indirdiniz?test ettinizmi iyice yazılımı?

empax

New member
Üye
8 Ara 2019
4
1
3
(v1.561) nolu yazılım ne zaman yayınlandı forumda yok konusu falan.siz nerden indirdiniz?test ettinizmi iyice yazılımı?
Cihazın güncelleme bölümünden test yazılımı seçeneğiyle güncelleme yaptırdım. Normalde ana yazılım seçili.
Sadece Tv ve youtube kullanıyorum, bir sorun yok.