Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000HD Minix Free IPTV Kanal Destegi

Sabo78

0
Üye
25 Eyl 2016
13
5
3
Selam Moderatör Arkadaslar
Bu Next 2000HD Minix te Free IPTV Kanal Destegi yokmu ,kanallarin cogu calismiyor,yani güncellenmiyor.
Bu IPTV Kanallari devamli güncelleme imkani olursa cok iyi olur.
Next Amigo da 40 IPTV Kanal filan var,bunlar devamli Next Fimasindan güncelleniyor.
Yardimlarinizdan dolayi hepinize Cok Tesekkür Ederim

Saygilar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selam Moderatör Arkadaslar
Bu Next 2000HD Minix te Free IPTV Kanal Destegi yokmu ,kanallarin cogu calismiyor,yani güncellenmiyor.
Bu IPTV Kanallari devamli güncelleme imkani olursa cok iyi olur.
Next Amigo da 40 IPTV Kanal filan var,bunlar devamli Next Fimasindan güncelleniyor.
Yardimlarinizdan dolayi hepinize Cok Tesekkür Ederim

Saygilar

Cihazda zaten bu özellik mevcuttur yapmanız gereken IP tv tuşu ile menüye girip internetten güncelle seçeneği ile KATEGORİLER i güncelleme yapmaktır.!

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Syn haydar ustam nerde o dediğiniz seçenek ben ıptv giriyorum altta sat katagori listesi m+ tam ekran birde menü ayarlar çıkıyor.sat tuşunda ise x panel 1 türkçe vesaire yazıyor o dediğiniz güncelleme nerde.tşk

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Syn haydar ustam nerde o dediğiniz seçenek ben ıptv giriyorum altta sat katagori listesi m+ tam ekran birde menü ayarlar çıkıyor.sat tuşunda ise x panel 1 türkçe vesaire yazıyor o dediğiniz güncelleme nerde.tşk

1.Kumandadan IP-TV tuşu OK.
2.Kumandanın üzerindeki SAT tuşu OK.
3.TÜRKÇE yazan yerin üzerine gelin OK.
4.Sat tuşuna sırayla basarak diğer kategorilerin üzerine gelin ve OK.( Artık ne var ne yok dökülecektir.)

SONUÇ:Artık tüm FREE linkler karşınızdadır.!!! Hangisini izlemek isterseniz o kategori üzerine gelip OK lemeniz yeterlidir...

Son düzenleme:

Sabo78

0
Üye
25 Eyl 2016
13
5
3
Tesekkürler Haydar Usta
Güzel Anlattiniz,anlasildi.
Yanliz Türk Kanalarinin cogu calismiyor,örnegin ATV ,Show TV,Fox TV,Star TV yok,Kanal 7yok,TV8 .
Bu Kanallari güncelleme imkani varsa cok iyi olur.
Saygilar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar ustam bu sizin bi önceki internetten güncelleyin dediğinizle çok farklı değilmi

Farklı olan nedir kardeşim.? Ben neyin ne olduğunu zaten gayet iyi biliyorum yazdım buradan yapın diye ama siz daha fazla ayrıntı istediniz.! Bende sonuçta size en kolay yolu madde-madde anlayabileceğiniz şekilde yazdım.Bunun sorgulanmasını yapmak istemeniz bana biraz tuhaf geldi doğrusu.!!!

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Yok sorgulana değilde ben internetten gün celleyine takıldım ıptv de öyle bir şık olmayınca kusura bakmayın.tşk öğrendim

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6

1.Kumandadan IP-TV tuşu OK.
2.Kumandanın üzerindeki SAT tuşu OK.
3.TÜRKÇE yazan yerin üzerine gelin OK.
4.Sat tuşuna sırayla basarak diğer kategorilerin üzerine gelin ve OK.( Artık ne var ne yok dökülecektir.)

SONUÇ:Artık tüm FREE linkler karşınızdadır.!!! Hangisini izlemek isterseniz o kategori üzerine gelip OK lemeniz yeterlidir...

Türk kanallarının çoğu açılıyor. Ama listede Bugün TV,Can Erzincan gibi kapanan kanallar da var.