Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000HD minix için Thor Güncel kanal listesi

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
123
8
18
Arkadaşlar yeni next2000hd minix cihaz aldım salon’da thor uydusun da bütün kanallarım var ama diğer oda için next2000hd minix kanalları bulmuyor türksat hotbird kanalları çıkıyor lnb ayarları kabloları kontrol ettim sorun yok thor kanallarını bulamıyor güncel kanal listesi olan varmı? Next2000hd minix için şimdiden teşekkür ederim..

Son düzenleme:

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Arkadaşlar yeni next2000hd minix cihaz aldım salon’da thor uydusun da bütün kanallarım var ama diğer oda için next2000hd minix kanalları bulmuyor türksat hotbird kanalları çıkıyor lnb ayarları kabloları kontrol ettim sorun yok thor kanallarını bulamıyor güncel kanal listesi olan varmı? Next2000hd minix için şimdiden teşekkür ederim..
Dostum bende kurulu ama hotbirt merkez olduğu için thor bütün kanalları yok benim işime yarıya maçları veren kanalları olduğu için yetiyor işine yararsa yarın gonderirim

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Uydu listesinde thor 2 adet mevcut. Yanlışlıkla 131.siradaki yerine 132.siradaki circular olanı seçmiş olabilirsin. Kontrol etmekte fayda var.

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Arkadaşlar tor uydusunda süper lig maçları sürekli izleniyormu ayrıca ****** yayin kanallari mevcutmu ...cün kü 1.50 cm lik antenin boşta bilgi verirseniz sevinirim

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Salonda ki thor uydu kanalları çıkıyorsa yan odada çıkmıyorsa sizin oda tesisatındadır sorununuz
Salondaki thor uydusunda kanalları aratıp yükleyin