Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2023 V1.051 Test Yazılımı (23.11.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
- PVR düzeltildi.

Ekli dosyalar

• 2021_11_23_v1051_r52_Next_2023.zip
    3.2 MB · Görüntüleme: 24

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
usta şuan cihazlardaki aynı yazılım yüklü diyebilirim, aynı yazılım pvr yani power pu düzeltildi, daha önce next servise başka uyduya geçişte sinyal yok uyarısı çıkıyor demişti ve cccam yazılım ne zaman çıkacak bilgileriniz bekliyoruz

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Aynı yazılım numarası ile test yazılımı olarak yeniden verildi hocam. Konudaki yazılımı yüklemenizi tavsiye ederim. CCcam için gerekli bilgiler iletildi. Tavsiyem firma iletişim kanallarını kullanarak sizin de CCcam talebinde bulunmanız. Bu yüzyılda CCcamsız cihazın olması benim için de bir enteresan durum ama karar mercii malesef ben değilim.

Pro Kullanıcı

New member
Üye
30 Eki 2021
17
2
3
entersan olan birşey yok aslında ,şöyleki siyah yazlımda cccam var ve yazılımda donma sorunu bundan kaynaklanıyordu, bu sorun tam anlamıyla çözülemediği için eklenmiyor, cccam için aktif pasif seçenegi sorunu çözer, biraz üstünde uğraşılırsa çözülür, ama cccam bence gelmez

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Aynı yazılım numarası ile test yazılımı olarak yeniden verildi hocam. Konudaki yazılımı yüklemenizi tavsiye ederim. CCcam için gerekli bilgiler iletildi. Tavsiyem firma iletişim kanallarını kullanarak sizin de CCcam talebinde bulunmanız. Bu yüzyılda CCcamsız cihazın olması benim için de bir enteresan durum ama karar mercii malesef ben değilim.

cccam için firma ile iletişime geçildi, cihazda yapancı uyduya geçtiğimizde sinyal yok uyarısı alıyorum, ve bu durum next bazı cihazlarında yaşandı, örnek vermek gerekirse 2071 diyebilirim, mesela 2071 non stop watch gelecek denildi, yapılmadı

Pro Kullanıcı

New member
Üye
30 Eki 2021
17
2
3
firmanın sitesinde entersan ne var , next 2023 iptv uydu alıcısı yazıyor iptv yi geçtik cccam yok, yazılım güncelleme yeni özelliklerin gelmesi ve sorunların çözülmesi demek firma ise geriye dogru gidiyor siyah yazılımda ne vardı cccam ve kanal listesi yedekleme yükleme, mavi de bunlar yok firma yazılım geliştirmeyi yanlış anlamış olabilir, olan özellikleri kaldırmak nedir böyle güncelleme olmaz

hopali6290

New member
Üye
8 Şub 2020
21
6
3
Şuan en son yayınlanan mavi menülü yazılım yüklü siyah menülü ota140 yazılımını tekrar yükleyebilir miyim acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...