Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 18.01.2020 Tarihli Yazılımı (V250)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serhat_

New member
Üye
12 Şub 2020
7
0
1
son güncelleme güzel lakin, cihaz nasıl kapatılıyor bu sürümde? uyku moduna geçince wifi paket alıp göndermeye devam ediyor. cihaz kendisini kapatmıyor. ip tv kulanılmasa bile sürekli internet kullanıyor.

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
next 2053 kullanıcısı olarak bende yorum yazdım abes bir şeymi yazdımda yazdığım yorum silinmiş

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
aslında bayağıda uzun yazdım next 2053 güncellemenin hiçbir katkı sağlamadığını yotubede çözünürlük hala standart olduğunu gibi biraz uzun bir yorumda bulunmuştum ama kaybolmuş

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
aslında bayağıda uzun yazdım next 2053 güncellemenin hiçbir katkı sağlamadığını yotubede çözünürlük hala standart olduğunu gibi biraz uzun bir yorumda bulunmuştum ama kaybolmuş
Next 2023 OTA130 Test Yazılımı
youtubede çözünürlük sorunu hala devam ediyor çözünürlük standart yapılmış büyük bir ihtimalle 360 pid ayarlanmış bu yüzdende görüntü çamur gibi hiç olmassa madem değiştirme seçeneği yok bari 720 pid ayarlansaydı ben şuan yotube desteği yok sayıyorum kanal geçişlerede yavaş ama bu çok önemli...
temel reis Posta #5 Dün 17:41 da Forum: Next 2023
Sizin yorum burda yanlış yerde paylaşım yapmışsınız temel reis

efe2004

Özel Üye
Özel Üye
2 Şub 2020
43
14
8
son güncelleme güzel lakin, cihaz nasıl kapatılıyor bu sürümde? uyku moduna geçince wifi paket alıp göndermeye devam ediyor. cihaz kendisini kapatmıyor. ip tv kulanılmasa bile sürekli internet kullanıyor.
Belirttiğiniz konu yeni güncellemede ele alınacak ve stand-by modu yeniden düzenlenecek. Teşekkürler.

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
Next 2023 OTA130 Test Yazılımı
youtubede çözünürlük sorunu hala devam ediyor çözünürlük standart yapılmış büyük bir ihtimalle 360 pid ayarlanmış bu yüzdende görüntü çamur gibi hiç olmassa madem değiştirme seçeneği yok bari 720 pid ayarlansaydı ben şuan yotube desteği yok sayıyorum kanal geçişlerede yavaş ama bu çok önemli...
temel reis Posta #5 Dün 17:41 da Forum: Next 2023
Sizin yorum burda yanlış yerde paylaşım yapmışsınız temel reis
özür dilerim 53 23 yazısı beni yanılttı harelde kusura bakmayın yanlışlıkla size itamda bulundum

Eagle34

New member
Üye
15 Şub 2020
4
0
1
Kanal geçişleri uzun sürüyor, birde bilgi ekranı en kısa 3 saniye ama 2 saniye olsa yeterli olur. Makine çok ısınıyor standbye konumunda dahi! Hotbird deki şifreli kanalları tam olarak izlediğimiz söylenemez sürekli kopuyor ve ekran kararıyor.. Teşekkürler.

mahmut7272

0
Üye
26 Şub 2012
84
41
18
2053 model için hemen yazılım çıkması lazım cihaz en son yazılımda xtream bağlanmıyor cihaz Isınıyor ve son olarak internette kopma yapıyor görüntü çamur gibi kendi iptv is güzel çalışıyor ama görüntüde karıncalanmazlar ve donmalar mevcut internet hızımda iyi 24 mgbit ve sorunsal olarak cihazın menüsü üzerinde iyi bir çalışma yapmaları lazım cihazı 1 haftadır kullanıyorum gerçekten donanımındada eksiklikler görüyorum ve yazılımda bir an önce düzeltilmesi lazım benim ricam budur cihazı kaldırmak zorunda kalacam en son olarak hdmı kablo takılı olduğu halde kanal geçişlerinde ses çıkıyor hafif cızırtı şu an bu problemleri görüyorum

Fatih00001

New member
Üye
20 Şub 2020
2
0
1
V250de

Menülerde gezerken cihaz donabiliyor

Next IPTV renkleri karanlik

Uydu sinyali göstergesi hatalı genelde 98lerde

Uyduda bilgi bari 3sn uzun süre ekranda kalıyor

Uydu kanal geçişleri yavaş IPTV daha hızlı

Vod filmlerde ileri geri sarma geliştirilmeli

YouTube sorunlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...