Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 HD 251 yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stor33

New member
Üye
21 Şub 2020
12
3
3
Ben cihazı yeni aldım yükledim uydu kısmında server süper çalışıyor fakat poptv bölümü boş işe yaramaz arap kanalları var hiç adult bölümü ip tv si yok

Stor33

New member
Üye
21 Şub 2020
12
3
3
Bu pop tv yenilemesini next 100 tl ye satıyor içinde benim kuramadığım aktif edemediğim bölüm mü var acaba

mahmut7272

0
Üye
26 Şub 2012
84
41
18
Az önce bende 251 yazılımı yükledim youtube bağlantı sorunu çözülmüş diğer sorunlar devam ediyor sinyal ve kalite hep 98 başka sorun menülerde hala İngilizce iconlar mevcut ve xtream da ağır ve kendi dıptv pop uygulaması 1 ay ücretsizdi şu an şifre istiyor diğer menülerde ingilizce menüler hala mevcut 250 yazılım zaten hiç kullanılmıyordu 238 geçmiştim şimdi 251 yazılımda sorunlu sadece youtube sorunu çözülmüş umarım ilerki günlerde bu sorun çözülür görüntüde ve ses te sorun hala devam ediyor cihazın server ve iptv sinde sorun hala devam ediyor görüntüler çok siyah youtube menüsü ingilizce Türkçe olsa daha iyi olacak STb android uzaktan kumanda uydulaması çalışmıyor çok denedim çalışmadı sadece Tubio uygulaması çalışıyor cepteki ekranı tv ye bağlama programı hocalarımızdan Google arama çubuğu istemiştik oda yok xtream hesabı açmıyor loodıng error hatası veriyor

Son düzenleme:

klemens

0
Üye
25 Mar 2012
25
10
3
Yine boş yazılım gerek yok kenara atım normal uydu cihaz bile olmaz benim gözümde düştü artık next. 100 TL cihazda hepsi calısıyor marka alıyoruz diye kalite ürün olsun diye ama yazık malesef kimse kandırmaya gerek yok xpanel halen sorunlar devam hdm otomatik bile algılamıyor gerisin siz düşünün vodlar calışmıyor xtreamde arge calışmasına duyurulur dikkatinize .

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Next 2053 V251 Yazılımı

- YouTube bazı içeriklerin oynatılamaması problemi düzeltildi.

- Yeni API kullanmayan XTREAM serverlar için canlı yayınların izlenememesi sorunu düzeltildi.
Bu serverlar için hesap girerken "Tür" satırını "m3u" olarak seçmeniz gerekmektedir.

- Medya Oynatıcı bölümünde *.mkv uzantılı dosyaların listelenmeme sorunu düzeltildi.

- XTREAM hesap bitiş tarihi gösterilmesi eklendi (özellik server tarafından destekleniyorsa)

- D-IPTV hesabı için kalan sürenin gösterilmesi eklendi.

- Medya Oynatıcı bölümünde MAVİ tuş ile ses kanalı seçememe sorunu düzeltildi.

- Medya Oynatıcı bölümünde ALTYAZI seçim tuşu TXT tuşuna atandı.

- Kanal bilgi barının seçilen süreden fazla ekranda kalmasına yol açan bir sorun düzeltildi.

- Bazı XTREAM VOD veya Dizi içeriklerinde altyazı seçimi yapıldığında kilitlenme sorunu düzeltildi.

- Ayarlar - Sistem Ayarları - Stand-by Modu: Hafif Uyku / Derin Uyku seçenekleri eklendi.

mahmut7272

0
Üye
26 Şub 2012
84
41
18
USB üzerinden 236 yazılıma geçtim 251 yazılım açmıyor xtream leri 236 da sorun youtube veri hatası veriyor oda önemli değil

serhat_

New member
Üye
12 Şub 2020
7
0
1
" Ayarlar - Sistem Ayarları - Stand-by Modu: Hafif Uyku / Derin Uyku seçenekleri eklendi. " güzel olmuş, teşekkürler.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Yine boş yazılım gerek yok kenara atım normal uydu cihaz bile olmaz benim gözümde düştü artık next. 100 TL cihazda hepsi calısıyor marka alıyoruz diye kalite ürün olsun diye ama yazık malesef kimse kandırmaya gerek yok xpanel halen sorunlar devam hdm otomatik bile algılamıyor gerisin siz düşünün vodlar calışmıyor xtreamde arge calışmasına duyurulur dikkatinize .

Yazdığınız bilgilerden acaba doğru ürün için mi yazıyorsunuz? Üründe vod özelliği yok. Pop özelliği için yazıyorsanız lütfen ayrıntı verin ki daha hızlı çözüme gidilsin. HDMI seçim talebiniz hangi tv içindir, lütfen model belirtin, çoğu tv takılan ürünü otomatik tanımaktadır. Uydu alıcısının tanımlama yapmasına bile gerek bulunmaz. Ben tv kumandasından uydu alıcısını kontrol edeyim diyorsanız bu farklı. Kullandığınız tv bu özellik var mı? X panel çalışmayan panel bilgileri paylaşırsanız buna göre düzenlemeler yapılabilir. Paylaşmadan önce m3u ve diğer konumu deneyerek mi yazdınız? Yoksa panele bağlanıyor belirli kategorileri mi izleyemiyorsunuz. 8989 tuşladığınız mı? Paylaşımlarınızda ne kadar ayrıntı verirseniz çözümleri hızlandırabilirsiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
USB üzerinden 236 yazılıma geçtim 251 yazılım açmıyor xtream leri 236 da sorun youtube veri hatası veriyor oda önemli değil

Az önce bende 251 yazılımı yükledim youtube bağlantı sorunu çözülmüş diğer sorunlar devam ediyor sinyal ve kalite hep 98 başka sorun menülerde hala İngilizce iconlar mevcut ve xtream da ağır ve kendi dıptv pop uygulaması 1 ay ücretsizdi şu an şifre istiyor diğer menülerde ingilizce menüler hala mevcut 250 yazılım zaten hiç kullanılmıyordu 238 geçmiştim şimdi 251 yazılımda sorunlu sadece youtube sorunu çözülmüş umarım ilerki günlerde bu sorun çözülür görüntüde ve ses te sorun hala devam ediyor cihazın server ve iptv sinde sorun hala devam ediyor görüntüler çok siyah youtube menüsü ingilizce Türkçe olsa daha iyi olacak STb android uzaktan kumanda uydulaması çalışmıyor çok denedim çalışmadı sadece Tubio uygulaması çalışıyor cepteki ekranı tv ye bağlama programı hocalarımızdan Google arama çubuğu istemiştik oda yok xtream hesabı açmıyor loodıng error hatası veriyor

Taleplerinizde daha fazla ayrıntı paylaşın. Yazılımda düzeltme yapılan bilgiler verilmiştir. Pop tv uygulamasını hediye içerikler bittiğinde sona ermesi gayet normaldir. Kalite ile ilgili bilginiz not alınmıştır. İngilizce gelen çeviri hatanız not alınmıştı. Gördüklerinizi paylaşabilir misiniz. Ses ve görüntü hataları ile ilgili sorunu ayrıntılar mısınız? Panel hatalarınızda hangi konumda hata aldınız? M3u veya diğer konumda mı? Biraz daha fazla ayrıntılı bilgi verin. Youtube Türkçe öneriniz not alınmıştır. Görüntü ayarlarında değer değişikliği yaptığınızda istediğiniz aydınlığı elde edemiyor musunuz? STB kumada uygulaması talebiniz not alınmıştır.

Stor33

New member
Üye
21 Şub 2020
12
3
3
Next 2053 V251 Yazılımı

- YouTube bazı içeriklerin oynatılamaması problemi düzeltildi.

- Yeni API kullanmayan XTREAM serverlar için canlı yayınların izlenememesi sorunu düzeltildi.
Bu serverlar için hesap girerken "Tür" satırını "m3u" olarak seçmeniz gerekmektedir.

- Medya Oynatıcı bölümünde *.mkv uzantılı dosyaların listelenmeme sorunu düzeltildi.

- XTREAM hesap bitiş tarihi gösterilmesi eklendi (özellik server tarafından destekleniyorsa)

- D-IPTV hesabı için kalan sürenin gösterilmesi eklendi.

- Medya Oynatıcı bölümünde MAVİ tuş ile ses kanalı seçememe sorunu düzeltildi.

- Medya Oynatıcı bölümünde ALTYAZI seçim tuşu TXT tuşuna atandı.

- Kanal bilgi barının seçilen süreden fazla ekranda kalmasına yol açan bir sorun düzeltildi.

- Bazı XTREAM VOD veya Dizi içeriklerinde altyazı seçimi yapıldığında kilitlenme sorunu düzeltildi.

- Ayarlar - Sistem Ayarları - Stand-by Modu: Hafif Uyku / Derin Uyku seçenekleri eklendi.
D-İptv çalışmıyor hata veriyor ve vod lar da yok ben cihazı yeni aldım 2 gn oldu sadece poptv de canlı yayınlar var

klemens

0
Üye
25 Mar 2012
25
10
3
Yazdığınız bilgilerden acaba doğru ürün için mi yazıyorsunuz? Üründe vod özelliği yok. Pop özelliği için yazıyorsanız lütfen ayrıntı verin ki daha hızlı çözüme gidilsin. HDMI seçim talebiniz hangi tv içindir, lütfen model belirtin, çoğu tv takılan ürünü otomatik tanımaktadır. Uydu alıcısının tanımlama yapmasına bile gerek bulunmaz. Ben tv kumandasından uydu alıcısını kontrol edeyim diyorsanız bu farklı. Kullandığınız tv bu özellik var mı? X panel çalışmayan panel bilgileri paylaşırsanız buna göre düzenlemeler yapılabilir. Paylaşmadan önce m3u ve diğer konumu deneyerek mi yazdınız? Yoksa panele bağlanıyor belirli kategorileri mi izleyemiyorsunuz. 8989 tuşladığınız mı? Paylaşımlarınızda ne kadar ayrıntı verirseniz çözümleri hızlandırabilirsiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Xtream Vod Sorunu . vod içerikleri cok fazla olursa calışmıyor 1 eksen . vod içerikler bazı çin filmlerde altyazı . cıktı zaman otomatikman film altyazı kayboluyor ve birdaha cıkmıyor . acc3 ses sorun var . HDM otomatik algılamada LG VE SAMSUNG TVLER 1080.50P CEKMİYOR DAHA DÜŞÜK FORMAT CIKIYOR . xtream playerde epg sorun .
XTREAM HLS MODU CALIŞMIYOR YANİ SU DEMEK. CANLI YAYIN SECENEKLERİ 24 SAAAT BOYUNCA GERİ SARMA OZELİ

mehmetozaras

New member
Üye
18 Ocak 2020
6
0
1
benim sorunumda xtream bölümünde vod film izlerken ileri sarıyorsun filmi başa sarıyor veya uydu tamamen donup kalıyor fişini çekip takıyorsun bu düzeltilmiştir inşallah

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Next 2000 hd internet machina daki next kendi vod özeliği bu cihazda varmı yokmu
Yada gelecekmi neden bu soruya kimse cevap vermiyor

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
D-İptv çalışmıyor hata veriyor ve vod lar da yok ben cihazı yeni aldım 2 gn oldu sadece poptv de canlı yayınlar var

D ip tv ancak satın aldığınızda ve şifre bilgisi girildiğinde aktif olur. Next 2000 HD serisi bulunan Vod özelliği gibi özellik bulunmuyor. Ürününde pop vod yayın izlenebilir.

galatus

Member
Üye
24 Ara 2019
38
6
8
Güncellemeyi yükledim çalışan Xtreme çalışmaz oldu eski yazılımı yükledim çalışmaya başladı. Yeni sürüm diye sevinecek bir durum kalmadı birşey yapılıyor başka birşey bozuluyor. Çok yazık. Hiç mi test yapılmaz yeni yazılımda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...