Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 HD (IPTV HEVC H.265) Teknik Özellikleri ve Ayrıntılar.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Merhaba, bende bu cihazı 3 gün önce aldım. Özellikle mavi menü yerine bu füme renkli modern menü ve ethernet bağlantı olması nedeniyle seçtim. Fakat free iptv özelliğinin 1 yıl olduğu gözümden kaçmış. Bu cihazın neredeyse yarı fiyatına bulunan aslında ilk aklımda olan next 64 cihazında free iptv sınırsızmış, şaşırdım.

Evde tek ve merkezi sistem uydu hattı var ve 2. televizyonum için mecburen ülkemizde internet firmalarınca verilen iptv fiyatları uçunca, taahhüt sonunda cihazlarımı teslim edip, kapadım. 2053 modeli ile böylelikle tanıştım. Fakat şimdi 1 yıl sonra kapanınca ne yaparız diye düşünmüyor değilim.

Keşke bu free iptv özelliği; en azından yerli ulusal kanallar için, biz 2053 kullanıcılarına da sınırsız olarak uzatılsa. Tam da cihazın çıkışı 1 yıla yaklaşmışken güzel bir müjde olurdu. Umarım firma yetkilileri bu mesajı görür ve bizler için de güzel bir takım yenilikler yapar.

Teşekkürler.
Next 64 kullanıyorum ve free server (iks) süresiz değil! ondada 1yıl sonunda bitiyor. Next64'te free server tipi iks, 2053'te free server tipi vanilla, next 64'ten daha fazla kanal açıyor malum uyduda. ethernet girişi olmasıda bir başka ayrıntı.

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
219
83
28
istanbul
İyi akşamlar,cihaz açılışını tv değilde Next iptv olarak ayarlayabiliyormuyuz ve iptv nin bitiş süresi varmı.

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
2053 geldi, ilk izlenimim free serveri (vanilla) başarılı, özellikle turksatta. açılan kanallar sarı ile gösteriliyor.
Cihaz sunplus işlemcili (hangi serisi bilmiyorum) iptv gayet iyi çalışıyor,
Next free iptv gayet iyi, poptv ve pop vod bence gereksiz olmuş, pop tv'de katogoriler hatalı, vod ise 1 aylık zaten. ethernet bağlantısı için wan girişi olması artı, next 64'te wifide ara sıra sıkıntı oluyordu.

xstream ve stalker mevcut, yeni yazılımda tiktok falan eklendiği söyleniyor ama bence oda gereksiz.
Hala next 64 de wifi sıkıntı

necciati

New member
Üye
8 Ağu 2021
9
0
1
Ayvalık
güncel kanal listesini USB den nasıl atarız..?? forumda arama yaptım ama gerekli bölümü bulamadım..yardım lütfen...

komando38

0
Üye
8 May 2016
93
33
18
Kayseri
arkadaşlar 6-7 satır cccam denedim ds açmıyor ama farklı uydulardaki kanalları açıyor aynı stırları next 64 e giriyorum ds açıyor çözemedim bu durumu son yazılım yüklü

akd31

Member
Üye
2 Ara 2018
33
20
8
next 2053 , yine çok kanal açan özelliğini kaybetti. Astradaki sky lar açmıyor.
stabilte olmalı , devamlılik ..........

cevo35

0
Üye
14 Eki 2017
94
33
18
izmir
19 daki maxlar acılmıyor.3 cü kanalda açılmadı next bu cıhazla ılgılenmıyor galıba.sınyalmetre hep 100 de.kanaldan kanala gezerken ekranda tıtremeler oluyor ama hala guncelleme yok

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
19 daki maxlar acılmıyor.3 cü kanalda açılmadı next bu cıhazla ılgılenmıyor galıba.sınyalmetre hep 100 de.kanaldan kanala gezerken ekranda tıtremeler oluyor ama hala guncelleme yok

sunplus serisi cihazlar fazla güncelleme almıyor senede 1 kez en fazla yazılımda zaten dışarıdan availink firması yapıyor .

NEXT40020D2

New member
Üye
12 Ağu 2022
27
3
3
Next 2053 HD Teknik Özellikleri

Next 2053 H.265 HEVC IPTV Özellikli Çanaklı Çanaksız MPEG4 HD Uydu Alıcısı

H265 IPTV Üstün Görüntü Kalitesi, Düşük İnternet Kullanımı (H264'e göre)

Free IPTV (1 Yıl Ücretsiz), D-IPTV, Stalker, POP TV (1 Ay Deneme Ücretsiz) Uygulamaları

YouTube Desteği

Tak Kullan, Hazır Kanal Listesi

TKGS Özelliği

USB Wi-Fi Desteği

Kolay Kurulum ve Modern Arayüz

Made in TURKEY

Uydu Kanal Kapasitesi : 10.000
Flash Hafızası : 16MB
RAM Hafızası : 256MB
USB Giriş : 2 Adet
HDMI Çıkış : Var
Ethernet (RJ45) Portu : Var
Analog A/V Çıkışı : Var

4-Digit LED Göstergeli IR Alıcı Modül
HEVC/H.265 Codec Desteği
FullHD 1080p/i Video Çözünürlüğü
Youtube & Hava Durumu Desteği
Teletext & Altyazı Desteği
Kayıt ve TimeShift Özelliği (USB Bellek ile)
USB Wi-Fi Aygıt (MT-7601) Desteği
FAT & NTFS Dosya Sistemi Desteği
USB Medya Oynatıcı Özelliği
USB Aygıt Üzerinden Yazılım Güncelleme

Sat. Channel Capacity : 10.000
Flash Memory : 16MB
RAM Memory : 256MB
USB Inputs : 2 Ports
HDMI Output : Yes
Ethernet (RJ45) Port : Yes
Analogue A/V Output : Yes

4-Digit LED Display IR Sensor
HEVC/H.265 Codec Support
FullHD 1080p/i Video Resolution
Youtube & Weather Forecast Support
Teletext & Subtitle Support
Recording and TimeShift Function (with USB HDD)
USB Wi-Fi (MT-7601) Support
FAT & NTFS File System Support
USB Media Player Function

Firmware Upgrading via USB Port Supported

2053-hd-uydu-iptv-alicisi-next-641-27-B.jpg

2053-hd-uydu-iptv-alicisi-next-655-27-B.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 11655
hürmetler hocam xtream codes ıptv yükleniyormu hocam next 64 te kullanıyorum 40020d2 televizyonun arkasındaki bu televizyona aynı elektrik kablosuyla entegre edebilirmiyim 2053 uyduyu