Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 HD V259 Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efe2004

Özel Üye
Özel Üye
2 Şub 2020
43
14
8
Next 2053 V259 test yazılımını ilgilenenler için paylaşıyoruz. Yeni yazılım çalışmaları devam etmekte ve daha fazla yenilik ve isteği içeren bir yazılımı ağ üzerinden önümüzdeki günlerde paylaşacağız.
  • YouTube içerikler artık yüksek çözünürlük seçeneği ile oynatılabiir (info => Low, Standard, HD, Full HD)
  • IPTV (xtream) kanal info banner geçerli içeriğin çözünürlük bilgisini gösterir.
  • Xtream api ile ilgili, http://ma**etiptv.xyz URL’li sunucudan “Sinema” kategorisinde oynatılamayan içerikler, http://ma**d.eu URL’li sunucudan eksik kategori ve kanal çekilmesi problemleri düzeltildi
File on MEGA Next 2053 V259 test yazılımı

Ekli dosyalar

• NEXT_2053_V259_TEST_20200521.rar
    7.2 MB · Görüntüleme: 65

efe2004

Özel Üye
Özel Üye
2 Şub 2020
43
14
8
Teşekkür ederiz stalker bölümünde liste geç iniyor acaba sebebi nedir?
stalker ile ilgili hiç bir değişiklik yapılmadı. V257 ile olmayan bir "yavaş liste çekme" bu test yazılımında mı başladı? Internet ve Sunucu trafik koşulları farklı olabilecek saatlerde bir kaç deneme daha yapar mısınız?

hasari

0
Üye
14 Eyl 2017
56
28
18
stalker ile ilgili hiç bir değişiklik yapılmadı. V257 ile olmayan bir "yavaş liste çekme" bu test yazılımında mı başladı? Internet ve Sunucu trafik koşulları farklı olabilecek saatlerde bir kaç deneme daha yapar mısınız?
Yok öncesinde de liste çok ağır ilerliyordu. Xtream gayet güzel, Poptv gayet iyiydi. Ama stalker baştan beri çok ama çok ağır. Birde stalker adresini girdiğinizde adresin sonlarında textbox alanı dar olduğundan sonları görünmüyor klavye ile giriyorsunuz ama ne girdiğinizi göremiyorsunuz. Stalker hesabı girerken yani. Birde yeni versiyonda v259 şunu gördüm bende Xtream listesi eksik geldi önceki versiyon v257 olanda sorun yoktu. Ben belki hesaptan kaynaklandı diye düşündüm ama siz bir kontrol edin.

Son düzenleme:

Adnan70

0
Üye
5 Mar 2012
74
28
18
60
Karaman
Next 2053 V259 test yazılımını ilgilenenler için paylaşıyoruz. Yeni yazılım çalışmaları devam etmekte ve daha fazla yenilik ve isteği içeren bir yazılımı ağ üzerinden önümüzdeki günlerde paylaşacağız.
  • YouTube içerikler artık yüksek çözünürlük seçeneği ile oynatılabiir (info => Low, Standard, HD, Full HD)
  • IPTV (xtream) kanal info banner geçerli içeriğin çözünürlük bilgisini gösterir.
  • Xtream api ile ilgili, http://ma**etiptv.xyz URL’li sunucudan “Sinema” kategorisinde oynatılamayan içerikler, http://ma**d.eu URL’li sunucudan eksik kategori ve kanal çekilmesi problemleri düzeltildi
File on MEGA Next 2053 V259 test yazılımı
Arkadaşım madem yeni yazılım yapıldığından bahsetmişsiniz. V259 yazılımında Türksat'taki tandbergler çalışmıyor. V257 de çalışıyor. Bilginiz olsun istedim. İyi günler.

mahmut0476

New member
Üye
29 Kas 2019
29
2
3
kanal degistirirken cok agir bide kanal degistirme tusuna bastigimda kanal gecislerinde kasma var bazende kisa sureligine sinyal yok uyarisi veriyor bu sorun coktan var yazilimla duzelir diye bekliyorum ama halen ayni bende 2000 fta var cok seri normalde 2053 ram daha iyi ama cihazda kasma var islemci hizindanmi kaynakli acaba boyle giderse 2053 cu rafa kaldiracam 2000 fta yi devreye alacam beklentilerim vardi 2053 icin umarim onumuzdeki yazilimlarla iyi olur

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
kanal degistirirken cok agir bide kanal degistirme tusuna bastigimda kanal gecislerinde kasma var bazende kisa sureligine sinyal yok uyarisi veriyor bu sorun coktan var yazilimla duzelir diye bekliyorum ama halen ayni bende 2000 fta var cok seri normalde 2053 ram daha iyi ama cihazda kasma var islemci hizindanmi kaynakli acaba boyle giderse 2053 cu rafa kaldiracam 2000 fta yi devreye alacam beklentilerim vardi 2053 icin umarim onumuzdeki yazilimlarla iyi olur

Aynen kanal geçişleri yavaşladı ve kanal değişimi alt bar kasayor gibi oldu. Eski 257 yazılımını geri yükledim

efe1734

New member
Üye
28 Ara 2018
14
9
3
Aynen kanal geçişleri yavaşladı ve kanal değişimi alt bar kasayor gibi oldu. Eski 257 yazılımını geri yükledim
Kanal geçişleriyle ilgili yaşadığınızı bir video İle paylaşabilir misiniz? Tam olarak ne oluyor? Kanal geçişlerinde süre mi arttı? 6 ay süresince eleştiriler içinde böyle bir konu yoktu v259 a özgü bir şey mi ? Yoksa en başından beri aynı olup da şimdi mi dile getirildi? Detaylandırılırsa sevinirim. Video çok yararlı olur. Google Drive, mega, wetransfer vs. den link paylaşılabilir.

Quiescence

New member
Üye
4 Haz 2020
9
0
1
Çok şey değişmiş ve daha iyi olmuş.Youtube klavyesi değişmiş güzel ama yavaşlamış sanki harf geçişleri.Kalite değiştirme vs. çok iyi.Yeni aldık bir sorum var bu IPTV sürelimi süresi bitince ne yapıyoruz?

Quiescence

New member
Üye
4 Haz 2020
9
0
1
Stabil çalışmıyor mu bu ürün yoksa geliştirme aşamasında mi ne? Hep sorunlu yoksa bizim cihaz mı sorunlu anlamadım.

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
eyvallah çok güzel olmuş çok büyük eksiklikti sorun çözülmüş emek verenlerin ellerine sağlık

Mr__X

New member
Üye
9 Haz 2020
1
0
1
V257 de XTREAM da İPTV açılmıyordu, loading yazıp kalıyordu. Bu versiyonda açılıyor. Fakat XTREAM VOD ve SERIES lerde sıralama düzgün çıkmıyor ve dizileri ana başlıklar altında göstermiyor. V247 de bunların hepsi düzgün çalışıyor. Bunu da düzeltebilirseniz başka bir hata göremedim. Güzel olacak...

mahmut0476

New member
Üye
29 Kas 2019
29
2
3
diger 2000 serilerine guncellemeler yeni ozellikler veriliyor 2053 cede bakalim yenilik olarak neler cikacak ozellikle biraz hizlandirilsa iyi olur

Blackline39

New member
Üye
31 May 2020
3
0
1
Freiptv bölümünde kanal degistirdgimde kanal info bilgi barı oto kaybolmuyor exit tuşuna basınca kayboluyor. birde freiptv bölümene kısa yol tuşu atama bölümünde yok cihaz açıldığında direkt freiptv açılsa çok iyi olur. 259 son yazılım yüklü cihazımda.

Quiescence

New member
Üye
4 Haz 2020
9
0
1
YouTube da donup kalma devam ediyor çok sıkıntılı.Alıcının fişini çekmeden düzelmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...