Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 HD V259 Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 Haz 2012
31
5
8
arkadaşlar bır kac gündür iptv xxx kanalları acılmıyor öbür kanalların hepsi var yalnız xxx kanallar acılmıyor sorun ne oalbılır

blunt

New member
Üye
13 Tem 2020
3
0
1
@efe2004
Merhaba.
Ftp yazilim guncellemeye yeni yazilim eklenmis 264 versiyonu olarak. Detaylari yeni bir baslikta paylasirsaniz seviniriz. İyi calismalar.

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
stalker ile ilgili hiç bir değişiklik yapılmadı. V257 ile olmayan bir "yavaş liste çekme" bu test yazılımında mı başladı? Internet ve Sunucu trafik koşulları farklı olabilecek saatlerde bir kaç deneme daha yapar mısınız?
HoCaMm next 2000 stalker izlerken geri dönüp başka hesap seçilemiyor bunla ilgili bir çalışma varmı tesekkürler

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Next 2053 v264 yazılımı yükledim. Biraz göz gezdirdim vanilla kalkmış phoneix var sadece. Türksattaki şifreli kanalları çözmüyor hortbirdekileri çözüyor bende eski yazılıma geri döndüm.

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
Ekrana sürekli v264 yazılımı uyarısı geliyor yüklemek istemiyorum "hayır" diyorum bir kaç dakika sonra yine geliyor bu bildirimi nasıl kapatabilirim?

thecenk

0
Üye
22 Şub 2015
1
0
1
Merhabalar,
Bugün internet üzerinden güncelleme başlattım. Tüm adımları geçti. Fakat restart yaptıktan sonra kumada gözündeki kanal numarasında yeşil 4 çizgi olarak kaldı. 40 dk kadar bekledim . Elektriğini kesip tekrar verdim şuanda durum aynı. Bu durumda ne yapabilirim? (NOT: Alıcımda ayarlardan derin uyku aktif idi.)

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Yazılımı geri çekmişler interne
Ekrana sürekli v264 yazılımı uyarısı geliyor yüklemek istemiyorum "hayır" diyorum bir kaç dakika sonra yine geliyor

İnternet üzerinden güncellemeye gerince direkt yazılımlar keyler geliyor kapatma yeri yok?
Yazılımı geri çekmişler. Bende gelmiyor ekrana fabrika ayarlarına geri döndür sadece kullanıcı ayarları diye düzelir.

unifeb79

New member
Üye
24 Tem 2020
2
0
1
Merhaba forumda yeniyim next 2053 cihazim var 8 haziran tarihinde almıştım yeni cihaz son bir haftadır 257 versiyonda pop TV açılmıyor code is expired uyarısı veriyor ve açılmıyor.yani 45 gün kadar pop TV izledik fakat şimdi açılmıyor acaba neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim.264 versiyona da guncelledim orda da E1 code is expired yine aynı açmıyor

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Merhaba forumda yeniyim next 2053 cihazim var 8 haziran tarihinde almıştım yeni cihaz son bir haftadır 257 versiyonda pop TV açılmıyor code is expired uyarısı veriyor ve açılmıyor.yani 45 gün kadar pop TV izledik fakat şimdi açılmıyor acaba neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim.264 versiyona da guncelledim orda da E1 code is expired yine aynı açmıyor
Pop tv 1 ay ücretsiz ondan sonra kapanıyor.yani ücretli oluyor yıllık 100 liraya satıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...