Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 PVR Çalışmıyor

warpchain

New member
Üye
26 Haz 2020
16
5
3
Pvr için kayıt tuşuna bastığımda bölme işlemi hatali diyor depolama kaynagim ntfs formatlı sebebi nedir

sat06

Member
Üye
4 Tem 2020
43
58
18
flash belleğini pc de biçimlendir,tekrar dene olacaktır veya başka flash bellek tak.

gece.serkan

0
Üye
15 Tem 2013
24
4
3
çalışmaz nextle alakası yok
ben şimdiye kadar sunplus işlemcili olupta pvr özelliği çalışan bir cihaz görmedim
pvr sık kullandığım için sunplus işlemcili cihazlara hiç bakmıyorum bile
önemli bir sorun ama işlemci üreticisi bu soruna bir çözüm bulmuyor...

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
çalışmaz nextle alakası yok
ben şimdiye kadar sunplus işlemcili olupta pvr özelliği çalışan bir cihaz görmedim
pvr sık kullandığım için sunplus işlemcili cihazlara hiç bakmıyorum bile
önemli bir sorun ama işlemci üreticisi bu soruna bir çözüm bulmuyor...
Pvr Kayıt çalışıyor hocam, az önce denedim kısa 1-2 kayıtta yaptım.

gece.serkan

0
Üye
15 Tem 2013
24
4
3
Pvr Kayıt çalışıyor hocam, az önce denedim kısa 1-2 kayıtta yaptım.
bazen küçük boyutlu fat32 formatlı usb flashlarda çalışabilir ama genel olarak sıkıntılı
TF'de doktorada sordum
keşke çalışşa benimde arayışım son bulur
doktor;9814370' Alıntı:
sunplus genelde orta ve standrat seviye uydu alıcıları için ideal bir işlemci..iptv ve şifreli içerikler için başarılı bir işlemci ne yazıkki takılan kayıt kaynağı standart olmadığından bü işemcilerde kayıt imkanları sınırlı..bilhasa şifreli yayaın kayıtlarındada özel
ekler gerekiyor...illaki kayıt dersen o zaman linux bir cihaz daha iyi hizmet eder..kayıt özellikleri değilde kayıt yazılımı bu işlemcide kısıtlı

gece.serkan

0
Üye
15 Tem 2013
24
4
3
Meraktan cihazı alıp denedim tespitim doğru 1TB HDD kayıt başarısız çalışmıyor
ayrıca sadece PVR değil cihazda internet kısmında hiçbirşey doğru düzgün çalışmıyor
en azından fre tv listesi çalışması lazım diye düşünüyorum

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Pvr için kayıt tuşuna bastığımda bölme işlemi hatali diyor depolama kaynagim ntfs formatlı sebebi nedir
Arkadaşım bende next 2053 kullanıyorum bendede aynı sorun var şöyle yap bölme hatalı diye yazı çıkdımı bölmelere ayır de kırmızı tuştan sonra düzeliyor sonra kayıt yapabilirsiniz