Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 V265 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eagle34

New member
Üye
15 Şub 2020
4
0
1
sinyal seviyesi ve sinyal kalitesi hiç değişmiyor sabit bir rakam yazıyor. bu sorun bir türlü düzeltilemedi nedense! Sinyal gücünü öğrenip antende düzeltme yapabilirdik en azından...

mahmut0476

New member
Üye
29 Kas 2019
29
2
3
genelde sinyal kalitesi bende butun kanallar ful gosteriyor normalde sinyal kalitesi yuzde 60 ama yuzde 98 gosteriyir bide biraz hizlandirilmali ozellikle kanal degistirirken

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Selamunaleyküm arkadaşlar.next 2053 cihazı servisden yeni aldım(servis sultanbeyli fabrikası)phoneix serverda sg account used in another box yazısı var çevirisi başka bir kutuda kullanılan hesap neden böyle oldu benim kodu mu almışlar

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
V265 yazılım notları:
1- V264 İle oluşan bir takım sıkıntılar ( 6 kanal ve diğer) giderildi.
2- 4-Digit LED Displayde saat veya kanal no menüden isteğe bağlı seçeneği eklendi.
3- Ana menüde saat takvim ve diğer string düzeltmeleri yapıldı.

V265 yazılımı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
İNDİR

V264 yazılımındaki eklemeler V265 içinde geçerlidir. v264 yazılımında oluşan birkaç takım sorunlardan dolayı 265 yazılımı verilmiştir.
V264 yazılım notları:
1- YouTube uygulamasında yüksek çözünürlük içerik oynatma seçeneği eklendi. İçeriği oynatmaya başladıktan sonra INFO tuşuna basarak "Low, SD, HD, FullHD" seçeneklerinden biri seçilebilir.
2- YouTube uygulamasında oynatamama / kilitlenme sorunları giderildi.
3- Kanal izlerken numaratör ekranda saat gösterme eklendi. 3 saniye kanal numarası görüntülendikten sonra otomatik olarak saat bilgisi görüntülenir.
4- OK Kanal Listesi 8 kanal yerine artık 10 kanal listelenecek şekilde yapılandırıldı.
5- Kumandadan Son Kanal (Recall) tuşu ile izlenen son 8 kanalın listelenmesi ya da doğrudan en son izlenen kanala geri dönme seçeneği eklendi. Ayarlar => OSD Ayarları => İzlenen Son Kanalları Listele =>Evet/Hayır bölümünde EVET seçilirse son 8 kanal listelenir. HAYIR seçildiğinde liste görüntülenmeden doğrudan en son izlenen kanala geçiş yapar.
6- FTP üzerinden yeni yazılım bildirimi eklendi. Menüden “Yeni Yazılım Bildirimi” – AÇIK seçilerek kullanılabilir.
7- FTP üzerinden yeni key dosyası bildirimi eklendi. Menüden “Yeni Yazılım Bildirimi” – AÇIK seçilerek kullanılabilir.
8- VOL+/- ve SOL/SAĞ Yön tuşları ses açıp/kısma hızı iyileştirildi.
9- IPTV (xtream) kanal info bandında içerik çözünürlüğünü gösterme eklendi
10- Medya Oynatıcı bölümünde Video içerik oynatırken SARI tuş ile altyazı fontu rengi, boyutu ve konumu ayarları eklendi.
11- Medya Oynatıcı bölümünde Video içerik oynatırken SAT tuşu ile içerik veya bir klasör içindeki içerikler için tekrarlı oynatım veya bir kere oynatım –tekrar kapalı- seçimleri eklendi.
12- Bazı XTREAM VOD içerikleri ileri saramama problem düzeltildi.
13- Bazı XTREAM hesaplarda "stream_type":"created_live" tip içerikleri oynatamama problemi düzeltildi.
14- Bazı XTREAM hesaplarda LIVE bölümde eksik kategori gelmesi ve kategorilerde eksik içerik görüntülenmesi ile ilgili bir problem düzeltildi.
15- Bazı XTREAM hesaplarda LIVE bölümde Sinema kategorisi içinde yer alan bazı kanalların oynatılamaması problem çözüldü
16- Stalker URL alanına karakter girerken 22 karakter sonra girilen karakterlerin görüntülenememesi sorunu düzeltildi.
17- Ana menü saat göstergesi zaman dilimi düzeltildi.
18- POP VoD Türkçe içerikler arttırıldı
19- Cihaz menü dil seçimi Arapça yapıldığında Xtream Live bölümünde bazı kategori ve program isimlerinin “?” karakterleri ile dolu görüntülenmesi problemi giderildi.

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
V265 yazılım notları:
2- 4-Digit LED Displayde saat veya kanal no menüden isteğe bağlı seçeneği eklendi.

İNDİR

V264 yazılımındaki eklemeler V265 içinde geçerlidir. v264 yazılımında oluşan birkaç takım sorunlardan dolayı 265 yazılımı verilmiştir.
V264 yazılım notları:
Selamunaleyküm. Kusura bakma rahatsız ediyorum.next 2053 cihazı servisden yeni aldım(servis sultanbeyli fabrikası)phoneix serverda sg account used in another box yazısı var çevirisi başka bir kutuda kullanılan hesap neden böyle oldu benim kodu mu almışlar.free ıptv benim 290 küsür gün vardı servisten sonra 166 gün kaldı diyor.cihaz bilgilerindeki sn seri kodu dimi. Seri koduysa kutunun üzerindeki ile eşleşmiyor. Bu konu ile ilgili beni bilgilendirebilirmisin. Şimdiden teşekkür ederim...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Selamunaleyküm. Kusura bakma rahatsız ediyorum.next 2053 cihazı servisden yeni aldım(servis sultanbeyli fabrikası)phoneix serverda sg account used in another box yazısı var çevirisi başka bir kutuda kullanılan hesap neden böyle oldu benim kodu mu almışlar.free ıptv benim 290 küsür gün vardı servisten sonra 166 gün kaldı diyor.cihaz bilgilerindeki sn seri kodu dimi. Seri koduysa kutunun üzerindeki ile eşleşmiyor. Bu konu ile ilgili beni bilgilendirebilirmisin. Şimdiden teşekkür ederim...

SN yazısı seri no oluyor fakat buradan yapabileceğimiz birşey yok gibi. Size en fazla buradan öneride bulunabiliriz. Direkt firma ile irtibata geçip derdinizi anlatırsanız mutlaka bir çözüm yolu gösterilecektir. Anladığım kadarıyla arızdan dolayı yeni bir cihaz verilmiş. Durumu anlatırsanız ve faturanız da elinizdeyse elinizdeki cihazı fatura tarihinize göre server başlangıç tarihini düzeltebilme imkanları olabilir.

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
V265 yazılım notları:

İNDİR

V264 yazılım notları:
Next 2000 hd mac yeni yazilim gekcekti ne oldu sorunmu çikti yazilim da

Adnan70

0
Üye
5 Mar 2012
74
28
18
60
Karaman
ben cihazı yeni aldım, internet güncelleme nasıl oluyor
Kardeşim öncelikle cihazının İnternet bağlantısı yapılmış olsun. Sonra sırasıyla, menü+ağ ayarları +İnternet üzerinden güncelleme, Ftp Server gelir. 1. Sırada yeni yazılım var, üzerine tıkla. Yazılımı indirir, sonra yükleme için senden onay ister. Evet dersen yazılımı yükler. Dikkat edeceğin husus cihaz yazılımı yükleyip kendini kapatıp açana kadar hiç bir şekilde cihaza müdahale etme, elektrikten çıkarma.

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Kardeşim öncelikle cihazının İnternet bağlantısı yapılmış olsun. Sonra sırasıyla, menü+ağ ayarları +İnternet üzerinden güncelleme, Ftp Server gelir. 1. Sırada yeni yazılım var, üzerine tıkla. Yazılımı indirir, sonra yükleme için senden onay ister. Evet dersen yazılımı yükler. Dikkat edeceğin husus cihaz yazılımı yükleyip kendini kapatıp açana kadar hiç bir şekilde cihaza müdahale etme, elektrikten çıkarma.

Teşekkür ederim, bir süre bekleyince bütün yazılımlar çıktı, en son yazılımı gördüm, yükledim, cihazı açtığımda 245 vardı, bu yazılımda vanila aktivasyon vardı, son yazılımda göremedim, usb üzerinde ccam yükleme yaptım cihaz açılıp kapandı, kendi aldığım cccam serverları nasıl giriliyor, ixtream.cfg dosyası ve cccam. cfg dosya yüklemeleri hakkında şuan net bir bilgiye ulaşadım, cihazın hızlı olduğu söylebilirim, kurulum menüsü biraz kafa karıştırıyor gibi, bu işi bilenler için sorun olmaz, işi az bilenler için kafa karıştırabilir

Adnan70

0
Üye
5 Mar 2012
74
28
18
60
Karaman
Teşekkür ederim, bir süre bekleyince bütün yazılımlar çıktı, en son yazılımı gördüm, yükledim, cihazı açtığımda 245 vardı, bu yazılımda vanila aktivasyon vardı, son yazılımda göremedim, usb üzerinde ccam yükleme yaptım cihaz açılıp kapandı, kendi aldığım cccam serverları nasıl giriliyor, ixtream.cfg dosyası ve cccam. cfg dosya yüklemeleri hakkında şuan net bir bilgiye ulaşadım, cihazın hızlı olduğu söylebilirim, kurulum menüsü biraz kafa karıştırıyor gibi, bu işi bilenler için sorun olmaz, işi az bilenler için kafa karıştırabilir
Arkadaşım cccam ve xtream hesaplarını Manuel girebilirsin. Cccam hesabını menü+ağ ayarlsrı+paylaşım ayarlarından bilgileri girmek suretiyle(en alttaki Server tipini cccam1 olarak) kaydet. Xtream hesabını ise menü+diğer uygulamalar+xtream'a gir kırmızı tuşa bas xtream bilgilerini gir, en alttaki tür bölümünü m3u_plus olarak ayarla, kırmızı tuşla kaydet, mavi tuşla oynat. Hepsi bu kadar.

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Güncelleme bölümünde cccam.cfg güncelleme var, ordan yükleme yaptım, cccamları yükledimi bilmiyorum, onu nerden görebiliriz, sunucu güncelleme nedir onu bilmiyorum, şuan stalker ip tv bende çalışmıyor, ekran bir pencere var orda kalıyor, söylenenler yaptım, gayet güzel bir cihaz, yalnız türkçe karakter hatası görüyorum, next 2000 usb de ccam sunucu bilgileri görmek için tuşa basıyorduk, ordan sunucu ve ccam server bağlımı ve kart sayısını görüyordük, bu cihazda bazı özellikler hakkında net bir bilgi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...