Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 V287 Yazılımı (30.08.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

timurkucuk

0
Üye
13 Haz 2013
4
1
3
Yeni Yazılımda Kanallarla ilgili kesinlikle bir sıkıntı var.
TKGS güncelleme Çalışmıyor
Xtream Kısmında Kırmızı Tuş ile İçeriklerde ARAMA yapabiliyorduk şu anda o kaldırılmış 10.000 içerik içinden istediğimiz programı bulmamız çok zor.
Bazı Santrallerde TRT paketi açmıyor Sinyal Yok diyor,Farklı Santrallerde Çalışıyor.

Erdal76t

New member
Üye
15 Eki 2021
8
1
3
V287 yazılımını yükledim. Twitch fullHD takılmadan çalışıyor, görüntü kalitesi çok iyi, sanki playstation takılı tvye o derece parlak beyazlar çok iyi görüntü. Youtube en düşük çözünürlükte bile donuyor. Youtube ayarlar kısmı yapıp default olarak FullHD ayarlanabilmeli bu eksik. Her seferinde en alt çözünürlükte açılıyor.

Son düzenleme:

akd31

Member
Üye
2 Ara 2018
33
20
8
arkadaşlar , esas sorun EFG de devamlı kanal değisiyor , kanal değiştir on /off ayarı olmali.

cursed1907

0
Üye
17 Eyl 2015
15
1
3
- Xtream güncellendi.
- YouTube güncellendi.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Merhaba benim talebim baska olacak. Menu/kurulum/anten ayarlarinda disecq modunda : yok / 1.0 ve 1.0/1.1 var. Benim disecq 1.1 oldugu icin 1.0 a mecburen bir harf vermek durumunda kaliyorum, bazen kanal gecislerimde sinyal yok uyarisi aliyorum sonra goruntu geliyor. O sekmeye sadece 1.1 secenegi eklenip 1.0 i kapama opsiyonu da ekleme sansimiz var mi bir sonraki guncellemede acaba

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
omlaz olurmu var abcd sıralı olarak gidiyor hem yeni yazılımın hiç bir katkısı yok 73 yazıımına geri dön hiçbir problem yok

cursed1907

0
Üye
17 Eyl 2015
15
1
3
omlaz olurmu var abcd sıralı olarak gidiyor hem yeni yazılımın hiç bir katkısı yok 73 yazıımına geri dön hiçbir problem yok
demek istedigim sadece 1.1 Disecq i kullaniyorum, Disecq1.0 yok benim uydu sistemimde ama next cihazimda 1.0' i kapatamiyorum mecburen ABCD'den bir harf atamam gerekiyor. Seceneklere sadece Disecq1.1 acik olacak sekilde bir opsiyon eklenirse 1.0 i kapama sansim olur.

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
ilginç bende böyle bir sorun yok

onun için bence youtube yazılımına geri dön

Son düzenleme:

cursed1907

0
Üye
17 Eyl 2015
15
1
3
ilginç bende böyle bir sorun yok

onun için bence youtube yazılımına geri dön

versiyon 273, kutudan ciktigi gibi, degistirmedim. Resim koymak istedim ama koyamadim, tarif edeyim tekrar. DiseqC modu satirinda 1.0 secili sizde, bende mecbur 1.0 /1.1 i seciyorum o satirda cunku Disecq 1.1 anca o sekilde aktif oluyor.

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Ya sayın next yetkilileri bu next 2053 /next kank sizin üretiminiz değilmi ya neden bir yazılım çıkmaz bu cihaza tkgs çalışmıyor cihaz donuyor arada.neden bu cihaz bir kenara atıldı .bir daha next kullanmayalım mı.kullanmayın diyorsanız açıkca söyleyin ya üvey evlat gibi davranmayın lütfen sayın yetkililer.

Son düzenleme:

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
Ya sayın next yetkilileri bu next 2053 sizin üretiminiz değilmi ya neden bir yazılım çıkmaz bu cihaza tkgs çalışmıyor cihaz donuyor arada.neden bu cihaz bir kenara atıldı .bir daha next kullanmayalım mı.kullanmayın diyorsanız açıkca söyleyin ya üvey evlat gibi davranmayın lütfen sayın yetkililer.
Akıl vermek gibi olmasın ama v273 yazılımla hiç bir problem yok özellikle tkgs ama bir konuda haklısın eksik çok şeyi var ama içlerinden düzgün olarak çalışan v273 yazılımı çalışıyor hiç olmamasından iyidir örneğin ben normal bir CCcam server eklediğim zaman Phoenix çalışmıyor büyük bir ihtimalle çakışma yapıyor dediğim gibi kötünün iyisi v273 yazılımı onu yükle hiç yoktan iyidir

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Akıl vermek gibi olmasın ama v273 yazılımla hiç bir problem yok özellikle tkgs ama bir konuda haklısın eksik çok şeyi var ama içlerinden düzgün olarak çalışan v273 yazılımı çalışıyor hiç olmamasından iyidir örneğin ben normal bir CCcam server eklediğim zaman Phoenix çalışmıyor büyük bir ihtimalle çakışma yapıyor dediğim gibi kötünün iyisi v273 yazılımı onu yükle hiç yoktan iyidir
Valla next 2053 kullanıyorum.2/68. 2/73. 2/87. Üçünüde yükledim sadece 2/68 de tkgs çalışıyor.ben kendim bu işlerden iyi anlıyorum 2/73 çok yükledim tkgs yine yok.2/87 yazılım da tkgs başarısız diyor çıktınmı uydu sinyali yok diyor cihazı açıp kapama yaparsan düzeliyor.kaç sefer fabrika ayarlarına dönüyorum yine yok yazılımı ister USB ile yükle ister online yükle yine olmuyor

Son düzenleme:

cimbom0476

New member
Üye
22 Haz 2020
3
4
3
2000 serilerine her ay güncelleme hata düzeltmeleri hatta bazen haftada bir veriliyor 2053 güzel cihaz ama üvey evlat muamelesi görüyor gerçekten nerdeyse yılda bir güncelleme veriliyor bu yuzden cihazi kaldirdim farkli bir model aldim

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
2053 çin sunplus bir cihaz herkez sunplus yazılımı yapamıyor belkide next adına ücretli olarak çinliler yapıyor yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...