Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 V292 Yazılımı (10.12.2021)

peak

New member
Üye
21 Eki 2020
17
13
3
Valla üzerinde iptv ve çanaksız uydu alıcı kutusu ile halen satılan ürün, basit hd uydu alıcı oldu. H.265 falan ne işe yarar iptv özellikleri çalışmayacaksa....Üzerinde yazanı bile sunamıyor maalesef.Destekte yok.

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
anladım cevap için teşekkürler, peki dediğiniz önceki yazılıma dönüp kendi serverını ve ücretli server kullanmayı denediniz mi hiç yakın zamanda ?kendi içindeki server diğer paylaşımda açılan kanalları normal stabil açıyor mu ? örnek 13e polsat pakedi 1thor digi pakedi 19e sky de gibi,
cihazın kendi serveri normal serverden çok daha fazlasını açıyor örneğin sky gibi canal+ gibi

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
Valla üzerinde iptv ve çanaksız uydu alıcı kutusu ile halen satılan ürün, basit hd uydu alıcı oldu. H.265 falan ne işe yarar iptv özellikleri çalışmayacaksa....Üzerinde yazanı bile sunamıyor maalesef.Destekte yok.
kim dedi iptv çalıştırmıyor diye ben maçı 2053 free iptv ile izledim bakın cihazı iyice tanımadan yorum yapmayın bende yedi tane cihaz var bulnardan üç tanesi engima 2 dreambox 920 dreambox 500 hd octagon f8008 4k bunun haricindede dört tane normal mini uydu alıcısı var next 2053 botech 700 ve 701 dream master iptv next 2053 bu dört tane normal uydu alıcılarından çok daha ileride engima 2 cihazlar kadar olmasada onların yaptığı işi yapıyor burda amaç alan arkadaşları bilgilendirmek yoksa next firması benim babamın fabrikası değil eksikleri yokmu elbette var ama hangi cihaz dört dörtlükki dreambox 920 bana nerdeyse sekiz binliraya mal oldu ama csat paketini açmıyor ama o beğenmediğin 2053 kendi serveriyle açıyor olay bu kadar basit

cindycate

New member
Üye
11 Nis 2021
11
0
1
kim dedi iptv çalıştırmıyor diye ben maçı 2053 free iptv ile izledim bakın cihazı iyice tanımadan yorum yapmayın bende yedi tane cihaz var bulnardan üç tanesi engima 2 dreambox 920 dreambox 500 hd octagon f8008 4k bunun haricindede dört tane normal mini uydu alıcısı var next 2053 botech 700 ve 701 dream master iptv next 2053 bu dört tane normal uydu alıcılarından çok daha ileride engima 2 cihazlar kadar olmasada onların yaptığı işi yapıyor burda amaç alan arkadaşları bilgilendirmek yoksa next firması benim babamın fabrikası değil eksikleri yokmu elbette var ama hangi cihaz dört dörtlükki dreambox 920 bana nerdeyse sekiz binliraya mal oldu ama csat paketini açmıyor ama o beğenmediğin 2053 kendi serveriyle açıyor olay bu kadar basit

Eyvallah, fakat dışarıdan aldığım ip tv kullanıcı adı şifresinin xtream 'e girebiliyoruz. Ve Xtream'de yayınlar açılmıyor. Böyle olduğundada almış oldığum ip tv yi izleyemiyorum.

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
cihazın kendi serveri normal serverden çok daha fazlasını açıyor örneğin sky gibi canal+ gibi

sky derken sky.de ise normal serverlarda açık ! siz sky uk yada sky italya dan birini mi kastettiniz ? kendi serverın süresi 1 yıl mı ? yenilenebiliyor mu ? yeni çıkan next modellerde iptv paneli hızlı stabil olan ve csat açık olan model var mı m?

Son düzenleme:
10 May 2013
185
17
18
Selamın aleyküm benim Next 2053 var bu eutelsat 16 arenasportları açsa ne güzel olur phoneix server de sanki destek yok bazı şerbetler açıyor

manga28

New member
Üye
4 Ocak 2021
9
0
1
Eyvallah, fakat dışarıdan aldığım ip tv kullanıcı adı şifresinin xtream 'e girebiliyoruz. Ve Xtream'de yayınlar açılmıyor. Böyle olduğundada almış oldığum ip tv yi izleyemiyorum.

Yoo ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum aldığımdan beri de İp TV den maç izliyorum

manga28

New member
Üye
4 Ocak 2021
9
0
1
Bende v273 sürümü yüklü şuan ama ondan önceki sürümlerimde de sorun yaşamadım. Bence siz xtream menüsünde link kullanıcı adı şifre bilgilerinizi girerken hata yapıyorsunuz ve bu yüzden giriş yapamıyorsunuz

cindycate

New member
Üye
11 Nis 2021
11
0
1
bilgileri girdiğimde tüm kanal liste halinde geliyor . Sıkıntı olsa kanal listeleri yüklenmez diye düşünüyorum. Fakat görüntü akışı gelmiyor

manga28

New member
Üye
4 Ocak 2021
9
0
1
bilgileri girdiğimde tüm kanal liste halinde geliyor . Sıkıntı olsa kanal listeleri yüklenmez diye düşünüyorum. Fakat görüntü akışı gelmiyor

IPTV sağlayıcınızla bu konu hakkında görüştünüz mu , cihazın internet ayarlarınız da da sıkıntı olabilir .Proxy ayarlarına falan bir bakınız bence . Bazen internet ip sorunları oluyor. Kanal listesi geliyor ama yayınlar dediğiniz gibi açılmamazlık yapabiliyor.

okkan 1903

New member
Üye
24 Ara 2021
23
11
3
IPTV sağlayıcınızla bu konu hakkında görüştünüz mu , cihazın internet ayarlarınız da da sıkıntı olabilir .Proxy ayarlarına falan bir bakınız bence . Bazen internet ip sorunları oluyor. Kanal listesi geliyor ama yayınlar dediğiniz gibi açılmamazlık yapabiliyor.
iptv vod sorun yok dizi giremiyorum neden

10 May 2013
185
17
18
Selamın aleyküm usta nasılsınız NeXT 2053 phoneix server de Astra 23.5 de sport çekyalar açık mı acaba yardım istiyorum