Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 Benzer 4K Ürün Bekliyoruz

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
109
33
NEXT 2071 e BENZER 4K ÜRÜN CIKARIR İNŞALLAH BEKLİYORUZ

turksat 720x576 mepek 4 SD ve 720x576 mepek 2 HD turksat bu cözünürlükteki yayın yapan tv kanallarının yayınlarını sonlandırmadıkca turksat taki tüm kanallar 1920x1080 full hd yayın olmayacak. turksat 720x576 cözünürlükteki tv yayınlarını sonlandırırsa tüm kanalar 1920x1080 full hd yayın olacaktır. tv kanalı izlemek için her zaman yüksek cözünürlükteki kanallar izlenmek için tercih edilir. turksat 5b uydumuz temmuz 2022 hizmet e başlacak türksat 5b uydumuz türkiyemizde 4k yayın hizmetide verecek. burda nex next star firması next 2071 e benzer 4k ürünü cıkaracaktır inşallah turksat 5b uydusundan 4k yayına ulusal kanallar geçmeye başlar show star atv kanal d gibi. televizyonun kendi içinden uydu cihazları hiç bir işe yaramıyor kanal listesini taşıyarak duzenlıyorsun o düzende kalmıyor kanal ismini adlandıracaksın kanal ismi adlandırma yerı kör adlandıramıyorsun cihaz kendini guncellemiyor televizyon içindeki uydu cihazları baştan aşaga sıkıntılı televizyon fırmaları güya bir şey cıkardı. gerek yok ki televizyonun içine uydu cihazı koymaya televizyon dedin mi televizyona dişardan uydu cihazı takarsın. en iyisi televizyona dişardan cıhaz takmak. televizyonun 4k destekli olsa ne olur türkiyede 4k televizyon kaç kişiye var 100 kişiden 10 kişiye olur. televizyonun 4k li olsun olmasın burda next 2071 4k destekyeyen bir cihaz olsun yeter 2071 cihaz cok rahat ve basit 7 yaşındaki cocuk bile kullanabiliyor 2071 4k li cihaz cıkarsa türkiye cok rahat eder. işi bilmeyen insanlar cihazı tkgs ister otomatik kullanacak yada manuel işi bilen tkgs kapalı da kullanabilir. nasıl olsa hafta da bir ayda bir uydu kanal tarama bölümünden otomatik te manuel de arama yapmasını biliyor

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
4k destekli bir tv yok ise 4k destekleyen bir cihazınızın olması hiçbir işinize yaramaz, siz yine 1080p izlersiniz zira elinizdeki panel maksimum 1080p çözünürlük destekler.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
her sene bekledim belki dedim 3D sonra gelişmiş yarı yamalak hiremco gibi 4K lı bekledim çıkmayinca ben vaz geçtim android 4K aldım belki next kadar görüntü ve ses vermiye billir ama özeliği çok next görüntüde ve seste kalitede herzaman önde herkese selam olsun

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
109
33
tv 4k ise tv niz zaten 4k yayınları tv nin içindeki cihazdan izleriz. tv 4k olmasada 4k yayınları izlenebiliyor. next türkçe kategorisinde trt 4k yı cözmüşler full hd olarak 4k olarak cözmemişler cözmek için sistem el vermedi belkide ben diyorum ki next fırması next 2071 e benzer 4k cihaz cıkardı mı 4k yayınları cihaz üzerinden izleriz anlayabildiniz mi a. bozoglu