Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 (H.265 HEVC) çok yakında

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
[QUOTE="serkanguzel,

Bir de; TRT 1 HEVC kanalı nereden yayın yapıyor ? IPTV mi ?[/QUOTE]

İlk mesajdaki görüntüde free ip tv kanal listesinde görünüyor.

gimmeluck

New member
Üye
6 Şub 2020
7
1
3
Cihazda 4 k özelliği yok sadece hevc 265 desteği var.Yani bildiğiniz 2000 mini HD nin hevc265 desteği olan modeli.

Hocam 36E Rus uydusunu zor çekiyorum, limitlerdeyim. Çanak ve LNB konusunu değiştiremiyorum.
Dvb-S2 tunerı güçlü olan hangi modeli önerirsiniz? 4K şart değil.
Tuner kalitesi markası vb bilgilerine ulaşamıyorum genelde.

Bahriyeli59

0
Üye
3 Ocak 2016
72
50
18
Almanya
next 2000 hd cok met ettiniz satin aldik simdi ne olacak haydi cöpe elimde 4 adet cesitli model Next cihazi var yarin bunuda satin aliriz seneye yenisini cikartirsiniz 2000 hd ye yazilim ata ata düzeltemediniz HEVC yayin yapan kanallari burda 2000 hd cihazindan bakabilme islemi gerceklestirecek yazilim yapinda bu cihazi alan binlerce kisiyi madur etmeyin millet bu durumda baska marka cihazlara yönleniyor haberiniz ola Kaz gibi yolunmaktan biktik

snbsbrk

Member
Üye
16 Ağu 2019
50
16
8
next 2000 hd cok met ettiniz satin aldik simdi ne olacak haydi cöpe elimde 4 adet cesitli model Next cihazi var yarin bunuda satin aliriz seneye yenisini cikartirsiniz 2000 hd ye yazilim ata ata düzeltemediniz HEVC yayin yapan kanallari burda 2000 hd cihazindan bakabilme islemi gerceklestirecek yazilim yapinda bu cihazi alan binlerce kisiyi madur etmeyin millet bu durumda baska marka cihazlara yönleniyor haberiniz ola Kaz gibi yolunmaktan biktik

Donanımın desteklemediği şeyi yazılımla nasıl yapsın.

H265 codecli yayın yok denecek kadar az, özellikle kaç tane iptv satıcısından test aldım hiç birinde boyle bırsey yok. Bazıları kanala h265 yazmış ama h264 yayın yapıyor sanki anlaşılmayacak.

Özetle 2000HD çıkarken zaten hiç gerek yoktu h265e ve doğru bir kararla bunu eklememişler bugünün şartlarında bile hala tam olarak yaygın değilken şimdi yeni bir modele ekleniyor bu özellik ve 2000hd çıkalı kaç yıl oldu ben hatırlamıyorum 2,5 senedir ben kullanıyorum öncesi de vardır kesin.Bırakında bir marka 3-4 yılda bir yeni model çıkartabilsin yani herşeyi eski modele ver diye birşey hangi sektörde ve markada varki next in bunu yapması bekleniyor.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Kutu ve cihaz dış kabı degiştirmekle yeni model ürettik diyerek sunulacağına yeni güncellemeleri next2000hd internet makinaya verilseydi veya yeni nesil işlemci diyerek sunduğu cihazı işlemcisi sunplus olan cihaza destek verseydi bu millet başka cihazlara yönelmezdi taş gibi machina internet machinasını satmazdı.

Bahriyeli59

0
Üye
3 Ocak 2016
72
50
18
Almanya
Donanımın desteklemediği şeyi yazılımla nasıl yapsın.

H265 codecli yayın yok denecek kadar az, özellikle kaç tane iptv satıcısından test aldım hiç birinde boyle bırsey yok. Bazıları kanala h265 yazmış ama h264 yayın yapıyor sanki anlaşılmayacak.

Özetle 2000HD çıkarken zaten hiç gerek yoktu h265e ve doğru bir kararla bunu eklememişler bugünün şartlarında bile hala tam olarak yaygın değilken şimdi yeni bir modele ekleniyor bu özellik ve 2000hd çıkalı kaç yıl oldu ben hatırlamıyorum 2,5 senedir ben kullanıyorum öncesi de vardır kesin.Bırakında bir marka 3-4 yılda bir yeni model çıkartabilsin yani herşeyi eski modele ver diye birşey hangi sektörde ve markada varki next in bunu yapması bekleniyor.