Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 HD Non-Stop-Watch Duyuru

tilki34tr

Member
Üye
21 Kas 2020
43
8
8
makine 3d ye gelen mani uygulaması ve sonrasında joker yazılımı vermeyen cihaza yazılım kesmesi gibi oldu.

bir daha asla next kullanmam diyordum babam bu cihazdan almış 2 tane “Non-Stop-Watch” özellikli diyor değilmi.

bendeki 2 cihazı ve arkadaştaki 2 cihazı iade etmek istedik almadılar.

şimdi hakem heyetine verdik. özelliği olmayan cihazı var gibi satmak nedir bir ders olur umarım....
keyfe keder garantisi varmı vereceğinin yok. ama satarken biz var diye aldık.

kutunun üzerinde şöyle yazıyordu
Non-Stop-Watch (Uydu Alıcısında İzlenen Kanalda Sinyal Gittiğinde Otomatik Olarak IPTV'den Seyri. Bu Özellik Internet Bağlantısı Gerektirir. Şuan Sadece FreeIPTV Yayınlarını Kapsamaktadır.

umarım bu cihaza da dalga geçer mani uygulaması koyarsınız... 2 avukat bu işin peşindeyiz.

bu saatten sonra belki beni bu forumdan atarlar umrum da bile değil.,

zamanında tonla para verip amiral cihazı denen 3d ye mani uygulaması verip cihazı çöp yaptınız.

amatör bilmeyen biri şu an cihazı almak istese Next Machina 3D 800 liranın üzerinde satışı var hala.
düşünün çıktığında ben bu cihaza kaç lira verdiğimi...kızdığım şeyin özeti şu bu cihaza Non-Stop-Watch var diye aldık gelecekmiş ne zaman geleceği belli bile değil

3D cihaza joker bile veremediler üstüne bide mani uygulaması ile yazılımı sonlandırdılar.
bunu foruma yazdığımda birileri çıkıp saçma sapan yorumlar yazdı yok cihaz amiral gemisiymiş te yok hala elmasmış ta.

mani de şu uygulamayı açıyorsun size maniler yazıyor....
şaka değil bu gerçek..bildiğimiz mani.
Abi hemen sinirlenmemeli belki mani yönünde firmaya talepte gelmiş olabilir . Renk kattığını düşünüyorum. Değişik bir uygulama olacağı kesin . Ama Next mühendisleri çalışıyor cihaz üzerine haklarını görmezden gelmemek gerekir. Yen fikirler ile gelişebiliriz . Ben takdir ettim bu yolda çalışmaya devam . Tşkler.

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
Abi hemen sinirlenmemeli belki mani yönünde firmaya talepte gelmiş olabilir . Renk kattığını düşünüyorum. Değişik bir uygulama olacağı kesin . Ama Next mühendisleri çalışıyor cihaz üzerine haklarını görmezden gelmemek gerekir. Yen fikirler ile gelişebiliriz . Ben takdir ettim bu yolda çalışmaya devam . Tşkler.

ya sesli güldüm bunun için ne talebini hangi akıllı yaptıda hangi akıllı mühendis ciddiye aldı.
Joker uygulamasını istiyoruz diye mailler telefonlar yağdırdık zamanında.

takdir edilecek nedir.
mani uygulaması hani mani okursun ya. ne işine yarar manidar cevapladığınız düşündüm neyse.

tilki34tr

Member
Üye
21 Kas 2020
43
8
8
Arkadaşlar karamsarlığa kapılmayalım derim . Yazılım işini az çok bilmeyenimiz yok. Bu işler zaman ister. Eminim çok daha iyi hale gelecek bu cihaz . Ben bu cihazdan umutluyum . Eminim 10 yıl sonra iyiki bu u tercih etmişim dedirtecek bir cihaz . Tşkler.

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
Arkadaşlar karamsarlığa kapılmayalım derim . Yazılım işini az çok bilmeyenimiz yok. Bu işler zaman ister. Eminim çok daha iyi hale gelecek bu cihaz . Ben bu cihazdan umutluyum . Eminim 10 yıl sonra iyiki bu u tercih etmişim dedirtecek bir cihaz . Tşkler.

ya arkadaşlar ben mi anlatamıyorum cihazın özelliği bu ama alınca anladık ki sonradan gelecek......(en azından ben)
biz ödeme yaparken birazını da sonra veririz çalışıyoruz diyor muyuz ?

10 yıl sonra mı ... ben o kadar uzun vadeli değil evimde bi alet var maniler felan bakıyorum. rezil ettiler aleti.
şu an anladım ki rezil etmeye de devam ediyorlar.

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
telefonla aradım bu maniyi ne yapıcaz dedim ama kimse ilgilenmedi.
müsait bir zamanda bunun videosunu yapıcam