Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 (Satışa Sunulmuştur)

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Next 2000 hd nin aynısı çok fazla bir fark yok h.265 codec ten başka. bende çıkması bu kadar uzun sürünce heralde türkvod seyirtürk puhu tv falan filan olacak sandım.

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
do.php
%100 Yerli Tasarım
%100 Yerli Donanım

2000 HD serisinin en güçlüsü!
Stoklarda...
N11 Resmi Mağazası: nextstarofficial - n11.com

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Çok bir artısı yok. NeXT 2000 HD ile devam
Etmeye karar verdim. 4K kaç tane kanal varki

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
Çok bir artısı yok. NeXT 2000 HD ile devam
Etmeye karar verdim. 4K kaç tane kanal varki
aynen katılıyorum daha önce uydumuzda 3d yayın vardı rağbet görmeyince kaldırıldı bir modelin kullanıcıların isteklerine tam anlamıyla cevap veremeyenler sürekli yeni modeller üreterek nasıl kazanırım peşindeler fakat kullanıcılar artık buna kanmıyor.Zaten üretici firma son derece kullanıcıların isteklerine duyarsız kalıyor belki birgün bunun farkına varırlar.

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
machina 3d cihaza toplu tp silmeyi ekleyin yeter birde diğer arkadaşların bu cihaz için isteklerine lütfen cevap verin kolay gelsin utalarımıza.

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Sadece ilgili model ile ilgili görüşleriniz ve tecrübeleriniz varsa onları yazın, diğer marka ve modeller ile ilgili düşüncelerinizi kendi ilgili bölümlerine, İstek ve şikayetleriniz varsa da onları firmaların kendi resmi iletişim adreslerine yazın lütfen, gereksiz yere polemik yararacak yada Bir markayı övüp diğer markayı karalamaya yönelik yazılar yazmak yasaktır.!

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Sadece ilgili model ile ilgili görüşleriniz ve tecrübeleriniz varsa onları yazın, diğer marka ve modeller ile ilgili düşüncelerinizi kendi ilgili bölümlerine, İstek ve şikayetleriniz varsa da onları firmaların kendi resmi iletişim adreslerine yazın lütfen, gereksiz yere polemik yararacak yada Bir markayı övüp diğer markayı karalamaya yönelik yazılar yazmak yasaktır.!
sayın @Karbon usta forum sitelerinin ve firmaların eleştirilere açık olması lazım başka markayı örnek vermezsek nasıl kıyaslama olacak Firmalar rakiplerinden nasıl daha iyi cihaz yaparız diye kafasını yorması lazım bu şekilde mesajları silersseniz ve eleştirilere açık olmazsanız bu forum sitesinin TF forumdan ne farkı kalır.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Burası Next kullanıcılarının yardımlaşma forumu, diğer marka ve modellere destek veren bir forum değil, kullanmadığınız bir marka ve modelin geliştirmesine katkı sunmak istiyorsanız dediğim gibi firmanın resmi iletişim adreslerine yazarsınız, buraya yazıp kendinizi yormanıza gerek yok, tabi amacınız başka değil ise...
Markaya özgü forum adı olmayan, tüm cihazların konuşulduğu bir ton forum var oralarda istediğiniz gibi bir markayı karalayabilir ya da pohpohlayabilirsiniz.. Ama burada bunlara izin vermiyoruz..

Tekrar hatırlatayım. Konu ilgili model, haricindeki farklı türdeki yazışmalara açık değildir, Next 2071 modeli haricinde diğer Next modellerine kendi alanından yazabilirsiniz.

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Next2000 hd mac evimde 2 tane tv birinde bu var digerine 2071 almak istiyorum ama fişi çikar tak uyuz oldum 2071 de bu sorun yaşarmiyim acaba

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Wifi antenli kullanmak istiyorum iptvde sorun olurmu özellikle stalker için alacağım maçlari izlemek için

canavar1981

0
Üye
14 Ağu 2012
58
33
18
Wifi antenli kullanmak istiyorum iptvde sorun olurmu özellikle stalker için alacağım maçlari izlemek için
vifide hiç bir şekilde tad alamssın cihazda kablolu geçiş yok zaten beş kuruş etmez next 2000 den farkı yok next boyna yeni bir cihaz çıkaracana bence önce sattığı cihazlara tam destek verse satışları daha da yükselir yazılımsal olarak destegi çekmiş durumdalar mesela next machine 3 d serisne bak hep eksikleri çok önce önce millte kakaladığın cişhazlara tam yazılımsal desteği ver çıkaracksan yine çıkar cihaz kimse sesini çıkarmaz

NarcossByx

New member
Üye
9 Şub 2021
4
6
3
Ben aldım 1 hafta oldu 2 tane aldım biri kuzenime elinize saglık mükemmel bir makina eşi yok diye bilecegim bir makina olmuş özellikleri tam olarak anlaşılamamış ola bilir biraz açmak isterim konuyu içinde stalker olması beni cezbetti fakat bir sıkıntı yaşadım stalker de ve mail attım ve aynı gün yazılımcı arkadaşlar olayı çözdü ve güncelleme geldi Next mühendislerive çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum çok hızlı bir makina özelliklerini iyi okurlarsa çok işlerine yarayacagını görürler saygılarımla

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Bu cihaz çıkalı neredeyse bir yıla yaklaşıyor dakikada bir reklamını yapıyor sunuz ne kadar güzel olursa olsun 3de kadar ne satılır ne de gündemde kalır next yapacaksa 3deden daha gelişmiş ini ve 4K öğretsin iyi kütü uydu işinden anliyan lar bilir öyle 2023 yada2053 veya 2071 veya 64 bu gibi cihaz bize lazım değil bizler evsane 2000 binin 4K bekliyoruz çıkaracaksan kralını çıkar öyle ufak tafek işlerle hiç uğraşma bak hiremko bile çıkarmış ama arkadaşlar almış fakat öyle dedikler kadarda namlı değil miş ben şahsen şu an cihaz almam bekliyorum 4ka çıkana kadar

NarcossByx

New member
Üye
9 Şub 2021
4
6
3
Bu cihaz çıkalı neredeyse bir yıla yaklaşıyor dakikada bir reklamını yapıyor sunuz ne kadar güzel olursa olsun 3de kadar ne satılır ne de gündemde kalır next yapacaksa 3deden daha gelişmiş ini ve 4K öğretsin iyi kütü uydu işinden anliyan lar bilir öyle 2023 yada2053 veya 2071 veya 64 bu gibi cihaz bize lazım değil bizler evsane 2000 binin 4K bekliyoruz çıkaracaksan kralını çıkar öyle ufak tafek işlerle hiç uğraşma bak hiremko bile çıkarmış ama arkadaşlar almış fakat öyle dedikler kadarda namlı değil miş ben şahsen şu an cihaz almam bekliyorum 4ka çıkana kadar
arkadaşım senin sevkin sana benimki bana ben reklam felan yaptıgımdan degil sen eger uydu cihazından anlasan zaten 2000 falan filan yazmazdın ben ilk defa bir cihaz aldım ve gayet memnunum 4 k ne edecen avrupada yaşıyorsan tamam diyecem de türkiyede 1 kanal için cihazmı yapacak Next trt 4 k dışında bir kanalmı var ayrıca cihazı begendim çünki bu cihazın bir muadilini bana gösteremezsin 2071 android alacaktım vaz geçtim nedenmi çünki uygulamalar bazen silinip gidiyor yazılım ise kalıyor oyüzden bu uydu cihazını seçtim reklamsa evet memnun oldugum şeyi yazdım reklam sa reklam olsun kendi ülkemin emek tarlarına benimde bir nebze faydamolsun benim işimi görüyor sagolsunlar adamlar yapmış ve sorun olsa hemen çözüyorlar sen git de cine yaz 4 k yapın diye sonra yazılımda sıkıntı yaşayınca kursa git cince...