Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 V3.243 Yazılımı (19.10.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
839
717
93
- Youtube oynatma düzeltildi.

Ekli dosyalar

• 2021_10_19_v3243_r276_NEXT2071.zip
    7.2 MB · Görüntüleme: 11

custamc

0
Üye
28 Eyl 2015
17
17
3
stalker uygulamasında 08-06 hatası veriyor diye yazmıştım ama bakıyorum mesajlarım siliniyor nedenki biz sorunları cozmek için yardım etmeye çalışyoruz

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
839
717
93
stalker uygulamasında 08-06 hatası veriyor diye yazmıştım ama bakıyorum mesajlarım siliniyor nedenki biz sorunları cozmek için yardım etmeye çalışyoruz

Forumda kurallar içerisinde yazdığınız mesajları kimse silmez hocam. Sorunuza gelecek olursak Stalker'de hata bulunmuyor. Ücretsiz panel kullanıyorsanız ki büyük ihtimalle ücretsiz panel, bu tür hatalarda normal. Paneli bir başka kişi kullanıyordur.

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
839
717
93
selim bey cihazda aldim alali bir sorun var cihaza epğ bilgileri yükleme yapiyorum yükleme oluyor sonra kanal değiştiriyorum cihaz boot geçiyor bu sorun halen devam ediyor genel sorun sanirim arti cihazda 6 aydir vod dizi desteği yok birde parali hizmet

Son yazılımı yükledikten sonra 4 numaralı seçenek ile sıfırlayıp kanalları tarattıktan sonra D-Smart veya Tivibu kanallarından birinden EPG çekip tekrar dener misiniz? Turksat EPG sisteminde bir sorun bulunmuyor çünkü.

custamc

0
Üye
28 Eyl 2015
17
17
3
Forumda kurallar içerisinde yazdığınız mesajları kimse silmez hocam. Sorunuza gelecek olursak Stalker'de hata bulunmuyor. Ücretsiz panel kullanıyorsanız ki büyük ihtimalle ücretsiz panel, bu tür hatalarda normal. Paneli bir başka kişi kullanıyordur.
aynı li,steyi ztream da hata vermiyor

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Son yazılımı yükledikten sonra 4 numaralı seçenek ile sıfırlayıp kanalları tarattıktan sonra D-Smart veya Tivibu kanallarından birinden EPG çekip tekrar dener misiniz? Turksat EPG sisteminde bir sorun bulunmuyor çünkü.
Ayni hatayi veriyor epğ ilgili sorun var bilmiyorum bellek yetersiz ondanmi acaba birde iptvde epğ desteği neden yok acaba cihazda

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Selim bey arti sanal kumandan cccam ekleme gelecekti geçen sene bazi arkadaşlara test yazilim verildi halen gelmedi cihazlara neden acaba

starkman

0
Üye
23 May 2015
89
5
8
selim bey sık sık bastığım tuş farklı komut veriyor ses açmaya basıyorum kanal değişiyor gibi bu sorunu da bildirmiş olayım yazılımla düzelmesini istiyorum

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
selim bey sık sık bastığım tuş farklı komut veriyor ses açmaya basıyorum kanal değişiyor gibi bu sorunu da bildirmiş olayım yazılımla düzelmesini istiyorum

aynı sorun bendede var tam 1 yıldır ara sıra oluyor cihazım next 64 ya kumandada yada gözde bir sorun var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...