Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT 2071 Yaşadığım sorunlar ve bir kaç öneri

Mustafa İlyas

New member
Üye
6 Kas 2020
12
1
3
ben gerrksiz uygulamarin silinip twitch eklenmesini istiyorum twitch eklerseniz çok hoş olur çünkü twitch harbiden sevdiğim bir platform bu uygulamayı eklerseniz memnun oluruz. ve hiçbir uyduda yok bu özellik next firmasını öne çıkarabilir.

hatayli

0
Üye
14 Nis 2013
4
0
1
Merhaba arkadaslar , bende cihazi yurtdisinda kullaniyorum ve bier sorun daha eklemek istiyorum. hotbird ve Astra uydularinda nedense bazi frekanslarda sorun var.Genelde Sinyal Kalitesi 80 ve üstü olduguna ragmen malesef bazi frekanslarda 30 a düsüyor.30la 80 arasi gidip geliyor.Gün gün degisiyor. Ve bu ayri ayri ve degisen frekanslarda meydana geliyor.Sanirim Yazilim sorunu olmasi gerek. Ilgililere duyrulur.

cesurpolis61

0
Üye
1 Eyl 2013
2
0
1
rica etsem tavsiyenizi yazarmısınız... next 2071 ve next Quantom 4k arasında kararsız kaldım Quantom 800 tl civarı onu almış olsam 2071 den artısı eksizi ne olur

fethikaan71

New member
Üye
4 Ocak 2020
27
8
3
Superonline internet 35 mgb kablolu modem den direk uyduya bağlı dhc açık fakat hiç bağlanmadı ya uydudan yada modem hatası var bilemiyorum ben de sadece statik ip bağlanıyor çözümünü bulamadım bir de starker bir kanal izlerken kanal dönüyor ve direk uydu kanalına atıyor sizi bir de buna bakarsa yetkili arkadaşlar sevinirim ben de next 64 vardı o sadece wifi ile kullana biliyordum 2071 kaplolu bağlantı olsun diye yeni aldım fakat biraz sıkıntısı var bir 2 gün önce görüntü var ses yoktu ben TV den zannettim bu arada TV de kendinden uydulu 2071 söktüm TV nin kendi uydusu na bağladım ses var TV bozuldu zannetmiştim 2071 uydudan mış uydunun fişini çıkarıp takınca ses geldi

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Arkadaşlar daha önce kullandığım yazılım olan 195 nolu yazılımda stalker portal ve filmon uygulaması çalışıyordu, aynı yazılım tekrar yükledim stalker portala giriyorum, reset atıyor, sorun teknik olabilir mi