Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 64 açılış sorunu

cihat60

New member
Üye
22 Eyl 2021
24
11
3
arkadaşlar Next 64 cihazın ilk açılışında kumanda gözü ekranında önce 300 sonra 301 ve 302 diye giden sayılar nedir..
birde o ekranda 302 yazmadan kumanda ile cihaz açılmıyor..daha evvel 300 yazdığında açılıyordu sonra 301 de açılmaya başladı şimdi de 302 olmasını bekliyorum
bu 303 304 diye gidecek herhalde...yanı bu sayılar neyi ifade ediyor vu bu sorun neden kaynaklanıyor acaba..bu sorunu düzeltmek mümkün değil mi

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Başka bir cihazın yedek dosyasını Next 64'e yüklemeye çalıştınız mı?

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Cihazı 4. seçenekle fabrika ayarına döndürün. Mümkünse İPTV vs ne varsa hepsini silin. Daha sonra Boot modunda son yazılımı atın. Tekrar 4. seçenekten fabrika ayarına gelin. Normal kurulum yapıp kanalları aratın.

cihat60

New member
Üye
22 Eyl 2021
24
11
3
Cihazı 4. seçenekle fabrika ayarına döndürün. Mümkünse İPTV vs ne varsa hepsini silin. Daha sonra Boot modunda son yazılımı atın. Tekrar 4. seçenekten fabrika ayarına gelin. Normal kurulum yapıp kanalları aratın.
kardeşim aynen dediklerini yaptım fakat değişen bir şey olmadı

cihat60

New member
Üye
22 Eyl 2021
24
11
3
Arkadaşlar Next64 cihazda bu gibi sorunlar genelde adaptör kaynaklı oluyormuş...başka bir adaptör ile denemek isterim fakat şuan elimde 16v adaptör mevcut bu volt zararlı olurmu

cihat60

New member
Üye
22 Eyl 2021
24
11
3
arkadaşlar Next 64 cihazın ilk açılışında kumanda gözü ekranında önce 300 sonra 301 ve 302 diye giden sayılar nedir..
birde o ekranda 302 yazmadan kumanda ile cihaz açılmıyor..daha evvel 300 yazdığında açılıyordu sonra 301 de açılmaya başladı şimdi de 302 olmasını bekliyorum
bu 303 304 diye gidecek herhalde...yanı bu sayılar neyi ifade ediyor vu bu sorun neden kaynaklanıyor acaba..bu sorunu düzeltmek mümkün değil mi

Arkadaşlar ne yaptıysam sorun devam ediyor...bu konuda bilgisi olan hiç kimse yokmu bu forumda..

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
108
33
next fırması ile aramız çok iyi kardeşum özelden yaz bana bir telefon numarası verim size sorununuz hemen cözülsün

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
108
33
2000 hd cihaz vardı bende garantisi bitti bir sorun vardı cihaza cihazı kargo ile istanbul servisine ücretsiz gonderdim cihazın internet kablo soket yerini degiştiler bir yılda iptv surasi verdiler bana arıza ücret parasıda vermedum cihaz kargo ile geldi bana kargo parasıda vermedim yani hiç para vermedim next ürünlerinin her daim arkasına duruyor müşteriyi madur etmiyor

cihat60

New member
Üye
22 Eyl 2021
24
11
3
2000 hd cihaz vardı bende garantisi bitti bir sorun vardı cihaza cihazı kargo ile istanbul servisine ücretsiz gonderdim cihazın internet kablo soket yerini degiştiler bir yılda iptv surasi verdiler bana arıza ücret parasıda vermedum cihaz kargo ile geldi bana kargo parasıda vermedim yani hiç para vermedim next ürünlerinin her daim arkasına duruyor müşteriyi madur etmiyor
kardeşim illaki istanbul servisine yollamakmı gerekiyor..benim yakınımda next servisi varmış onlar ilgilenmezmi acaba

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
108
33
ana servis istanbul da dır ana servis fabrika ya yakın yerdedir size yakın yerde servis varsa cihazi bi gösterin ilgilenirler mi ilgilenmezler mi orasını bilemem ilgilenirler illa ki ilgilenmezseler next i ara musteri hizmetlerine baglan cihazıma bir sorun var servise gönderecem deyin musteri hizmetleri size bir kod numarası verecek o kod numarası ile aras korgo ile ücretsiz gönderin cihazınızı servis sorunu gideremezse yeni cihaz bile gönderir size sorunu giderirse cihaz size tum ayarları yapılmış iptv süresi yenilenmiş olarak cihaz adresinize size gönderecekler

cihat60

New member
Üye
22 Eyl 2021
24
11
3
ana servis istanbul da dır ana servis fabrika ya yakın yerdedir size yakın yerde servis varsa cihazi bi gösterin ilgilenirler mi ilgilenmezler mi orasını bilemem ilgilenirler illa ki ilgilenmezseler next i ara musteri hizmetlerine baglan cihazıma bir sorun var servise gönderecem deyin musteri hizmetleri size bir kod numarası verecek o kod numarası ile aras korgo ile ücretsiz gönderin cihazınızı servis sorunu gideremezse yeni cihaz bile gönderir size sorunu giderirse cihaz size tum ayarları yapılmış iptv süresi yenilenmiş olarak cihaz adresinize size gönderecekler
kardeşim ben istanbul servisi ile irtibat kurdum en yakın servise yönlendirdi...bakalım bir ara servise götüreceğim..

cihat60

New member
Üye
22 Eyl 2021
24
11
3
Vallahi kardeşim sana nasıl yaptılar bilmem ama ben az evvel yakınımdaki servise götürdüm alıcı göz arızalı 60 tl verirseniz değiştiririz dedi..cihazın yenilenmesini istemiyorum adamlar alıcı göze bile para istedi hemde garantisi devam eden cihaza...
Next firmasına mail attım geri döndü... [email protected] adresi kullanımda değil herhalde..yeni adresi bilen arkadaşlar varsa paylaşırsa memnun olurum...
Edit:
şimdi eposta adresini [email protected] olarak değiştirdim herhalde bu sefer mail gitti...bakalım ne cevap gelecek

Son düzenleme: