Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 64 internet hızı yavaş

gurbuzs

New member
Üye
3 Haz 2021
1
1
3
evde tüm cihazlarda internet sorunsuz ama next 64 cihaz en az haftada 1 kere kasıyor ve internet sürünüyor, bırakın iptvyi kendi youtube bile açmıyor. o kadar yavaş ki. kapatıp 1 saat dinlendirirsem bazen düzeliyor. ama bu olay sıklaşmaya başladı. ne yapmam lazım bu tür sorunla karşılaşan oldu mu?

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
aynı sorunu yaşamıştım kutunun içinden çıkan mini hdmi kabloyu takınca sorun düzelmişti .

jaws

New member
Üye
15 Mar 2022
4
3
3
evde tüm cihazlarda internet sorunsuz ama next 64 cihaz en az haftada 1 kere kasıyor ve internet sürünüyor, bırakın iptvyi kendi youtube bile açmıyor. o kadar yavaş ki. kapatıp 1 saat dinlendirirsem bazen düzeliyor. ama bu olay sıklaşmaya başladı. ne yapmam lazım bu tür sorunla karşılaşan oldu mu?

Bende de benzer sorun var. DNS değiştirdim ama yine de internet çok yavaş uydu alıcıda. Son sürümleri yükledim. Hatta test yazılımını da yükledim, değişen bir şey olmadı. İPTV lere çok yavaş bağlanıyor, görüntüler donuyor arada. Oysa evdeki internet 100 mb. Ama sadece 2.4 ghz den bağlanıyor uydu alıcı, 5 GHz görse belki daha hızlanırdı. Henüz sorunu çözemedim ben de.

Promo5

New member
Üye
20 Nis 2023
5
0
3
Aynı sorun bende de var. Cihaz 4 aylik ve ip tv izlerken bir kaç kanal değiştirince cihaz donuyor ve fişi çekmeden düzelmiyor. Ayrica turksattaki şifreli kanalları izlerkende yayınlar sürekli donuyor. İnternet hızım 32 mb ve fiber bağlantı.
Ayni model diğer cihazda bu sorunlar yok. Acaba bendeki cihaz mi sorunlu. Degisim için ne yapılabilir?